1хСтавка 💎 (1xStavka)

Перейти на сайт
ігри
📍 Сайт1xStavka.ru – легальний букмекер
💵Ігровий рахунокRUB
💳 Способи поповненняVisa, Mastercard, СВІТ, Ківі, ЮMoney (Я. Гроші)
💥 Бонус25000 з промокодом 1xs_888
🔝 Мін. ставка20 рублів
📱Моб. програмиiPhone, Android
📱Моб. версія+
✔️Multi Live+
🎥ВідеотрансляціїВисока якість трансляцій
⚽️Віртуальний спорт+
☎️Підтримка гравцяsupport@1xstavka.ru, онлайн чат на сайті

1хСтавка (1xstavka) – букмекерська контора, яка працює як онлайн на домені 1xstavka.ru, так і через наземні пункти прийому ставок.  Букмекерська компанія працює виключно у правовому полі, кожна ставка гравця захищена законом . “1xСтавка” зареєстрована у Центрі обліку переказів інтерактивних ставок (скорочено ЦУПІВ), який слідкує за тим, щоб гравці отримували виграні гроші в повному обсязі. Також букмекер приділяє підвищену увагу безпеці даних гравців та використовує найсучасніші технології їх захисту.

БК “1xСтавка” – легальний топовий букмекер, який розпочав свою діяльність у 2016 році. Бренд швидко завоював визнання та популярність серед фанатів ставок: зростання клієнтської бази перевершувало навіть оптимістичні прогнози компанії. Це стало можливим завдяки активній стратегії розвитку, інвестиціям у спорт та кращим пропозиціям на ринку.

1ХСТАВКА – ГОЛОВНЕ

Огляд 1хСтавка – це опис букмекерської компанії з погляду користувача. Розглянемо функціонал сайту, зробимо огляд на лінію БК, а також розкажемо про бонуси.

За результатами рейтингу саме БК 1хСтавка стала найкращою букмекерською конторою на сьогодні. Це спонсор солідних міжнародних матчів, володар гідних коефіцієнтів та лояльної системи винагороди клієнтів. БК 1хСтавка легко вписалася в нові реалії легальних БК, ставши лідером ринку.

Огляд 1хСтавка

Огляд 1хСтавка

ТОПОВІ МОБІЛЬНІ ПРОГРАМИ ВІД 1ХСТАВКА

Швидкість, гнучкість, доступність – саме такими словами можна описати додаток “1хСтавка”. Гравці можуть робити ставки у будь-який зручний момент, не прив’язуючись до комп’ютера. Футбол, теніс, баскетбол, хокей та десятки інших видів спорту – у додатках компанії для iOS та Android .

Простий інтерфейс та висока швидкість роботи програми дозволяють заощаджувати час та робити ставки максимально швидко. Гнучкість забезпечується за рахунок множини налаштувань, за допомогою яких можна змінити інтерфейс і відрегулювати десяток інших опцій. Мобільний додаток “1xСтавка” заслужив на визнання гравців та експертів — зокрема, він визнавався найкращим за версією Betting Awards.

Тримає планку якості та сайт компанії, який двічі був відзначений перемогою у номінації “ Найкращий сайт року ” у премії “Рейтинг Букмекерів”. Експерти оцінили зручність роботи з сайтом, що відрізняється зрозумілим інтерфейсом і щодня приваблює десятки тисяч гравців.

Але офіційний сайт є найзручнішим для гри в 1хСтавка, тому що цей букмекер мультифункціональний, має багато фільтрів та графіки, які краще сприймаються на великій якості.

ВЕЛИКА СТАТИСТИЧНА БАЗА

БК “1хСтавка” зацікавлена, щоб гравці робили максимально відповідальні ставки. Тому їм завжди доступний максимальний обсяг статистичних даних, спираючись на які можна робити ставки. Достатньо знайти в лінії будь-яку подію та перейти до розділу статистики.

Клієнтоорієнтованість – один із важливих принципів у роботі компанії.

ВІДКРИВАЄМО РАХУНОК У БК

Рахунок відкривається дуже швидко. Після натискання “реєстрація” з’являється анкета. Після заповнення анкети вам буде видано ваш особистий ідентифікаційний код – обов’язково запам’ятовуємо його. Якщо запам’ятовування не є вашою сильною стороною, то відновити доступ до облікового запису завжди можна через пошту.

Відповідально поставтеся до вибору пароля, придумайте надійну комбінацію, що складається з літер та цифр. Якщо ви помітили, що в особистому кабінеті є ставки, яких ви не робили, це означає, що обліковий запис зламали. Рекомендуємо робити у таких великих букмекерів додаткові захисту. Дана БК пропонує:

 • двофакторну авторизацію;
 • Контрольне питання;
 • перегляд останніх сесій (місце та час входу до вашого облікового запису).

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ БУКМЕКЕРСЬКОЇ КОНТОРИ

Вже багато оглядів написано та багато букмекерів описано авторами сайту sportclan.ru. Але всі тестування показують, що функціональність сайту тільки в 1хСтавці розроблена на десять балів. Зручно знаходити події, стежити за ними, ставити і таке інше.

А ось юзабіліті та зовнішні якості сайту 1xStavka мають як шанувальників, так і супротивників. Коли я вперше робила ставки тут, зіткнулася з нерозумінням деяких функцій і значків. При наведенні курсору на будь-яку подію не з’являються підписи на ці значки. Припустити, що це фільтри ставок можна, але розуміння, що за ними ховається, приходить не відразу.

Офіційний сайт 1xStavka

Офіційний сайт 1xStavka

Професійні гравці знайдуть ідеальні умови для гри. 1хСтавка пропонує якісні відеотрансляції, які може дивитися гравець, що навіть не пройшов ідентифікацію. Варто врахувати: вони не розвертаються на весь екран, і для людей із поганим зором це може бути недоліком. Події завжди забезпечені інформацією про метеорологічні умови майбутньої гри. Повірте, це важливо.

При ставці дуже зручно перемикатися між популярними ринками на кутові та результативність таймів окремо. Також БК одразу пише максимальну ставку на подію, на відміну від інших контор, де повідомлення про перевищення ліміту ставки з’являються після спроб укласти парі. Під час ставки відразу відкриваються налаштування такого плану: “прийняти у разі підвищення”, “прийняти будь-яку зміну”. Часто в інших БК можна зустріти такі ж налаштування, але вони стосуватимуться всіх ставок, а не конкретної.

У категорії Live гравець бачить статистику з володіння м’ячем, атаками та видаленнями. Окремо можна стежити за рухами маркетів, дізнаватися про актуальні рейтинги команд.

Підписка на повідомлення про подію зручна гравцям, які зацікавлені в тому чи іншому матчі, але бояться його пропустити або стежать за статистикою ігор. Знаходьте потрібну подію, натискаєте на дзвіночок, налаштовуєте потрібні опції, отримуєте повідомлення.

Повідомлення 1хставка

Повідомлення 1хставка

ОГЛЯД СТАВОК В 1ХСТАВКА: КОЕФІЦІЄНТИ ТА МАРЖА

1хСтавка містить одну з найкращих ліній у Рунеті. Широка лінія та розпис з 39 видів спорту поєднується з коефіцієнтами вище середнього. Не так багато букмекерів, де є ставки на футзал та херлінг, а також на всілякі конкурси, трансфери та нагороди.

У передматчевому розписі маржа становить від 4 до 6%, а лайві – 5%. А на популярні події може навіть не перевищувати 1-2%. Це дуже низька маржа, що дозволяє кинути в скарбничку 1xStavka ще один плюс.

Маржа 1хставка

Маржа 1хставка

Є на сайті ексклюзивні варіанти ставок:

 • “Гонка до гола”;
 • “Рахунок матчу у будь-який час”;
 • “Тічна різниця в рахунку” та інші.

Крім того, букмекер пропонує своєрідні види парі: система, ланцюжок , експрес, лаки, експрес стаєр, патент. Вважаєте такі ставки дурницями? Просто дізнайтеся про них більше – це досить зручні і цікаві варіації.

Я зазвичай використовую одну спеціальну ставку – це лаки. Її сенс полягає у виборі трьох і більше подій, при цьому виграти можна у всіх можливих видах експресів та ординарів на ці події.

Варіанти ставок 1хставка

Варіанти ставок 1хставка

У БК можна ставити тотал на ціле число, і навіть на індивідуальний тотал. Також БК пропонує близько 25-30 різних фор татолів з диферентними коефіцієнтами.

Великою перевагою 1xStavka є можливість ставок на довгострокові результати турнірів і навіть завжди є лінія на кілька майбутніх турів популярних чемпіонатів. Для тих, хто любить гру на випередження – це незамінна перевага!

Також в рамках огляду 1хСтавка відзначимо відмінний розділ з віртуальними та кібер ставками. Гравці самі можуть формувати віртуальні матчі та робити на них ставки. Скористайтеся інструментом “Конструктор альтернативних матчів” (підрозділ “Лінії”).

Для більш точного прогнозування сайт 1хСтавка оснащений матч-центром із широкою спортивною статистикою.

Сторінка Multi Live

Сторінка Multi Live

У правому нижньому куті можна побачити меню “Пропозиції”. Тут зібрано найближчі популярні матчі з хорошими коефіцієнтами. Але відзначимо, що вони зазвичай високі на аутсайдерів, на потенційного переможця цифри приблизно не відрізняються з іншими конторами.

Відзначимо також: іноді гравці можуть називати БК: 1 ікс ставка, один ікс ставка, але правильне найменування БК – 1хСтавка.

ПРОДАЖ ПРОДАНОГО ПАРІ

Популярна функція “продаж купону” дає можливість продати парі букмекеру до закінчення конкретної події та отримати фінанси на рахунок. Це потрібна та корисна опція буде паличкою-виручалочкою при розгортанні ігрової ситуації не на вашу користь. Коментар від букмекера:

У разі прийняття рішення про продаж укладеної парі, учасник азартної гри може в “Відкритих ставках” натиснути на кнопку “Продати” і тим самим дізнатися про умови продажу та пропонований коефіцієнт виграшу (у тому числі і коефіцієнт менше “1”).

Унікальна та рідкісна функція “автопродаж купону” підійде гравцям, які роблять дуже багато ставок. Якщо стежити за всіма ув’язненими парі не виходить, то обов’язково користуйтесь послугою “Автопродаж” (продати пізніше). Ви ставите свої правила по угоді, і як тільки сума продажу, запропонована від 1хСтавка, збігається з вашою угодою здійснитися без вас.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ МАКСИМАЛЬНІ ЛІМІТИ ЗА СТАВКАМИ?

Vip-ставка в 1хставка

Vip-ставка в 1хставка

При формуванні купона можливий запит збільшення максимальної суми ставки. Цікаво, що “випадають” правила посилаються на валюту ЄВРО, хоча ми всі пам’ятаємо, що гра йде лише на рублі. Я не зовсім зрозуміла формулювання, тому наведемо її у незмінному вигляді із сайту:

Мінімальна ВІП ставка 500 євро (еквівалент у Вашій валюті) або в 5 і більше разів більша за максимальну суму прийому. Сума ставки автоматично знімається в момент створення запиту.

Просимо гравців, які грають “по-крупному”, розповісти про досвід гри з vip-ставками у коментарях до статті.

НАЛАШТУЄМО САЙТ БУКМЕКЕРА

Усі налаштування по візуальній складовій сайту знаходяться в меню “шестерні”.

Огляд та відгуки 1хставка

Огляд та відгуки 1хставка

І коли ми знову торкаємося цієї сторони букмекера (функціонального), знаходимо недоліки. Гравець може вибрати темне або світле оформлення для більшої зручності. Але обидва ці режими практично не відрізняються один від одного. Це своєрідний челлендж в 1хСтавці: знайти відмінності між ними.

Ставте найбільший шрифт. На такому захаращеному функціоналі сайту він вигідно виділятиме потрібні цифри.

Клієнти можуть вибрати формат коефіцієнтів, з якими належить грати. За замовчуванням стоїть десятковий, який звичний гравцям із СНД.

“Компактний вигляд” – налаштування, що не має великої цінності в БК 1хСтавка, судячи з відгуків гравців, оскільки мало що зміниться при її включенні.

ОГЛЯД ПЕРЕВАГ БК 1ХСТАВКА

Головні плюси БК 1хСтавка за підсумками огляду:

 • ✅технологічне програмне забезпечення власної розробки;
 • ✅додаток для популярних ОС, відмінні відгуки як на Android, так і на IOS;
 • ✅швидка ідентифікація в офісі 1х Ставка або в центрі Contact;
 • ✅лінія у прематчі та у лайві на 5 балів;
 • ✅різноманітність бонусів;
 • ✅чесне та уважне ставлення до гравців;
 • ✅періодичний розіграш автомобілів;
 • ✅вільний вхід на сайт та особистий кабінет букмекерської контори 1хСтавка без блокувань та дзеркал.

ОГЛЯД НЕДОЛІКІВ 1ХСТАВКА

 • ❌Коефіцієнти, як практично скрізь, ріжуть.
 • ❌Також багато гравців нарікають на повільну службу підтримки (проте ситуація майже виправилася).
 • ❌Також до свого облікового запису в 1хСтавка треба додавати двофакторну авторизацію . Не рідкісні випадки злому акаунтів та розкрадання коштів при незахищеному кабінеті гравця.

ВИВОДИМО ГРОШІ З 1ХСТАВКИ

Увага: виведення коштів доступне лише на платіжні системи, які були використані вами при депозиті . Щоб перейти до розділу виплат, натискаємо кнопку “Виплата виграшу”.

З плюсів: комісії за виведення грошей з 1хСтавка немає. З мінусів: транзакції на карту можуть оброблятися від 1 до 7 днів, але решта платіжних систем – відразу.

Мінімальна ставка – 20 рублів, а максимальний виграш в 1хСтавка – 1 млн рублів.

Виведення грошей 1хставка

Виведення грошей 1хставка

ДЗЕРКАЛО, ВХІД: РОЗБИРАЄМО ПРОБЛЕМИ

Дзеркало для 1хСтавки не потрібне. А для 1xbet потрібно. Причина в тому, що 1хСтавка є легальною букмекерською конторою і вхід на сайт абсолютно вільний. На технічні роботи сайт закривається вкрай рідко і в найнеактивніший час.

СТАВКИ НА КІБЕРСПОРТ

Ставки на кіберспорт 1хставка

Ставки на кіберспорт 1хставка

Найпопулярніші ігри в кіберспорті, які є в лінії 1хСтавка:

 • CS:GO;
 • Clash Royal;
 • Dota 2;
 • FIFA;
 • League of Legends.

1хСтавка, мабуть, поступається лише GG.bet у різноманітності подій та ринків у ставках на кіберспорт.

ВІДГУКИ ПРО 1ХСТАВКА

Доповни наш огляд 1хСтавка коментарями! Відгук про 1хСтавка залишай нижче! Зверніть увагу на правила:

 • залишаючи різко негативний суб’єктивний відгук про букмекерську контору, будь готовий надати докази;
 • залишаючи різкий відгук, додай один добрий на будь-яку іншу БК. І навпаки.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся