Букмекерська контора 🧡 Вінлайн (Winline)🧡

Перейти на сайт
ігри
🗓 Початок роботи2009
💵 ВалютаRUB
💳 Методи платежів Master Card, Visa, Webmoney, Qiwi, Skrill, MonetaRu, EasyPay, MoneXy
🎁 Бонус на перший депозит16000 RUB
🖥 Трансляціяє
💰 Мінімальна ставка50 RUB
☑️ Максимальна ставкавизначається адміністрацією
💵Максимальний виграш3 000 000 RUB
☎️ Служба підтримкителефон
🚩 Адреса сайтуwinline.ru
📲 Програмиє

Сьогодні ставки на спорт вже стали настільки масовим явищем, що практично кожен чув у своєму житті назву тієї чи іншої букмекерської контори. І дуже багато хто ставив на спорт. Контор настільки багато, що часом не можеш розібратися, яка з них найкраще підійде. Сьогодні ми розповімо про одну із таких.

Даний букмекер давно відомий гравцям із країн СНД, і вже зарекомендував себе як перевірений та надійний. Давайте дізнаємося про нього докладніше.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНТОРИ

Офіційний сайт Вінлайн

Офіційний сайт Вінлайн

Сайт з’явився на просторах інтернету у 2009 році. Саме з того часу розпочався поступовий розвиток контори. Вона має кілька наземних пунктів прийому ставок, але переважно сконцентрована на онлайн-беттингу.

Серед усіх букмекерів вона займає шосте місце за впізнаваністю серед гравців, а також входить до трійки за прибутком за рік. Вінлайн має мобільну версію сайту, лайв-трансляції. Також для мобільних розроблено власну програму. Воно працює як на iOS, так і Android. Цей букмекер не має нічого спільного з компанією Winline.

Інструкція з реєстрації у Вінлайн

Реєстрація – це дуже важливий етап у роботі з будь-якою букмекерською конторою. Вінлайн – не виняток. Щоб повністю користуватися потенціалом букмекера, необхідно пройти два етапи реєстрації. Це дуже просто.

ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстрація у Вінлайн

Реєстрація у Вінлайн

На сайті, у спеціальному розділі особистого кабінету у формі, призначеній для цього необхідно ввести свої дані: ім’я, прізвище, по батькові, дату народження, номер телефону та електронну пошту. Після цього для повноцінної роботи з букмекером вам необхідно буде пройти верифікацію. Це другий етап.

ЯК ПРОЙТИ ВЕРИФІКАЦІЮ

На даному етапі також ні в кого не має виникнути проблем. БК Вінлайн співпрацює з першим ЦУПІВ, тому якщо у вас вже є там ідентифікація та підтверджений номер, то вам проходити її не потрібно.

Інакше є чотири варіанти пройти її:

  • Спрощена – завантажити на сайт фотографію паспорта та прописки. Важливо, щоб також було видно ваше обличчя. Відмінно підійде селфі із паспортом.
  • Вдома. Для цього необхідно вибрати дзвінок із оператором та дочекатися, поки він зателефонує. Надалі необхідно дотримуватися всіх інструкцій та виконувати точно їх.
  • У салонах зв’язку “Євросеть” або “Контакт”. У першому послуга коштує триста карбованців, у другому сто п’ятдесят. Назви послуг можна уточнити безпосередньо у салонах зв’язку.
  • Відвідайте наземний пункт прийому ставок букмекера. Для цього вам знадобиться паспорт та номер телефону, вказаний під час реєстрації. Після того, як буде підтверджено верифікацію, вам прийде повідомлення на телефон. Важливо пам’ятати, що наземних пунктів не так багато.

Якщо ви використовували спрощену ідентифікацію, то у вас буде ліміт на платіжних системах від 15 до 60 тисяч, залежно від вибраного способу виведення. Загалом, пройти реєстрацію досить просто, і це не займе у користувача багато часу.

РЕЄСТРАЦІЯ У ВІНЛАЙН ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОГРАМИ

Якщо ви хочете зробити це таким чином – жодних проблем також не виникне. Функціонал програми повністю відповідає функціоналу сайту.

Лінії та ставки у Winline

Щодо ставок, то тут Вінлайн також може порадувати кожного широтою та глибиною розпису. Орієнтовані лінії швидше на новачків та гравців із деяким досвідом – для професіоналів тут не завжди є якісь цікаві, несподівані варіанти прогнозу.

Цей букмекер пропонує на постійній основі близько двадцяти видів спорту. Також сюди входить і найпопулярніший кіберспорт. Найбільше лінії та їх розпис можна побачити у топових поєдинках найпопулярніших ліг. Тут букмекер дає майже двісті варіантів на один матч. Сюди входять як загальні результати, і різні ставки на кутові, удари, тотали, фори, індивідуальна статистика. Вона до речі не завжди доступна, якщо ми говоримо про нижчі ліги та поєдинки.

Маржа у контори середня. Приблизно шість-вісім відсотків. Коефіцієнти не найвищі, але й не найнижчі як для букмекера такого рівня. Є також у БК Вінлайн та віртуальний футбол, ігри якого розраховує сама система. Також користувачам пропонується спеціальний демо-рахунок, який допоможе потренуватися та спробувати свої сили.

Непогано реалізований у конторі та лайв-режим. Дуже багато матчів ви можете знайти у онлайн-лінії. Особливо це стосується тих матчів, які є популярними. Так, часом ставки приймаються не дуже швидко, що може вплинути на ставку загалом. Наприклад, футбольний матч середньої популярності може включати приблизно тридцять п’ять варіантів прогнозів. Хокейний матч – близько двадцяти.

У лайві маржа коливається близько десяти-дванадцяти відсотків. Розрахунок ставок відбувається приблизно десять хвилин. Також досить непогано реалізовані трансляції на матчі. Вони є не скрізь, але досить якісні.

Введення та виведення коштів у Winline

Виведення коштів у Winline

Виведення коштів у Winline

Букмекер також подбав про те, щоб кожен користувач міг спокійно поповнювати та виводити гроші, навіть перебуваючи у себе вдома. На сайті можна побачити великий список платіжних систем. Сюди входять:

  • Карти Віза\Мастеркард\Світ
  • Гаманці Ківі\Яндекс.Гроші(Юмані)
  • Мобільні банкінги
  • Мобільні оператори
  • Гаманець ЦУПІС

Для кожного методу мінімальна сума поповнення – сто рублів. При цьому максимальна сума внесення залежить від системи, яку ви вибрали. Тут сума становитиме від п’яти тисяч карбованців до п’ятсот дев’яносто п’яти. Уточнювати варто на сайті. Гроші надходять на рахунок відразу, за винятком будь-яких технічних проблем, але це рідкість. Крім поповнень мобільними операторами, у решті випадків букмекер бере на себе комісію за поповнення.

Вивести гроші також можна у різний спосіб. Доступні ті самі методи, як і при поповненні. Мінімальна сума, доступна для виведення – п’ятсот рублів. Максимум залежить знову від обраного методу. Від п’ятнадцяти до п’ятсот дев’яносто п’яти тисяч карбованців. За висновок комісія не знімається і гроші майже завжди приходять одразу.

Варто пам’ятати, що є податок на виграш. Якщо гравець знімає суму, що менша за п’ятнадцять тисяч, то він сплачує податок тринадцять відсотків. Якщо ж понад п’ятнадцять – суму податку сплачує букмекер, про що повідомляє гравця.

Єдиною доступною зараз валютою в БК Вінлайн є російські рублі.

Мінімальна та максимальна ставки

Багато гравців, які роблять прогнози, цікавить саме цей параметр, оскільки кожна контора ставить свої рамки. Вінлайн у цьому відношенні досить лояльний і дозволяє грати тим користувачам, які не ставлять прогнозів із великими сумами. Мінімальна ставка на звичайний прогноз чи експрес становить 50 рублів. На прогнози типу “система” – 100 рублів. Максимальна ставка розраховується індивідуально букмекером залежно від того, наскільки важливою є подія, скільки прогнозів уже зроблено.

Бонуси та акції

Бонуси у компанії Вінлай

Бонуси у компанії Вінлай

У компанії Вінлайн подумали також над тим, як залучити клієнтів та додатково їх заохотити. Тому тут є кілька цікавих акційних пропозицій, які сподобаються багатьом. Серед головного хочеться відзначити безкоштовний фрібет тисячу рублів за реєстрацію. І що найцікавіше, на відміну від інших контор, тут не потрібно нічого відігравати, поповнювати рахунок ще й робити якісь ставки з певним коефіцієнтом.

Можна відразу ж ставити суму повністю або частинами на будь-який коефіцієнт та виводити її будь-яким із доступних методів. Крім цього, у БК Вінлайн є ще деякі пропозиції. Одним із таких є програма лояльності “Бонус клуб. Отримуй ще більше із кожною ставкою!”. Причому кожен, хто зареєструвався вже автоматично стає учасником даного клубу. За умовами програми кожен гравець отримує певну кількість очок (або м’ячів) за зроблені ставки. Після того, як накопичилася певна сума таких очок, вона стає ставкою або бонусом на рахунок користувача.

Наприклад, фрібетами стають окуляри, сума яких становить двісті або тисячу рублів. Якщо ж сума накопичених балів становить дві чи десять тисяч рублів, вона стає бонусом на рахунок гравця.

Особливо активним гравцям і тим, хто ставить по-крупному, пропонують увійти до спеціального віп-клубу, щоб отримувати найексклюзивніші пропозиції. Там часто є багато цікавих акцій та інших варіантів.

Дуже часто компанія проводить акції з розіграшом призів, в яких може взяти участь абсолютно кожен учасник контори. Найчастіше наприкінці якогось календарного періоду відбувається розіграш.

Також багато акцій пропонується у зв’язку з популярними подіями. Докладніше з ними можна ознайомитись безпосередньо на сайті. Пропонує букмекер також додаткові бонуси, такі як кешбек та викуп ставки. Кешбек – це коли гравцеві за зроблену ним ставку повертається певна сума. Умови такі: необхідно поповнити рахунок та зробити ставку відразу на всю суму поповнення. У цьому коефіцієнт події має становити щонайменше 1.30. Тоді користувачеві повернеться п’ять відсотків від поставленої суми.

Викуп ставки пропонується не у всіх матчах. Якщо система бачить, що ставка має якусь цінність, вона пропонує викупити її за суму, яка більша, менша або дорівнює поставленій. У разі виграшу гравець може не ризикуючи одразу продати ставку і все одно бути в плюсі. Якщо ж він не впевнений у ній, то такий продаж урятує йому хоча б якусь суму.

Також Вінлайн має свої промокоди. Про те, де їх отримати, а також про інші акції, дізнавайтеся на сайті букмекера.

Плюси і мінуси

✅ До плюсів безперечно можна віднести легальність букмекера. У нього є офіційна ліцензія, що дозволяє працювати біля РФ без будь-яких обмежень. Це дозволяє всім гравцям спокійно заходити на сайт або у додаток, не боячись блокувань чи технічних проблем. Також не потрібно використовувати анонімайзери та дзеркала. Ліцензія також доводить законність букмекера, що піднімає довіру до нього.

✅ Дуже добре працює на сайті служба підтримки. Є кілька способів, за допомогою яких можна зв’язатися з консультантами та запитати у них необхідні питання. Відповідають вони швидко та пояснюють усе максимально чемно. Черги також немає, оскільки доступні як онлайн-чат, так і номер телефону, а також пошта.

✅ Сюди можна віднести і мобільний додаток. Воно виконане в досить приємних кольорах і, що дуже важливо, повністю відповідає сайту по функціоналу. Тут ви також зможете зареєструватися, поставити ставки та вивести свої кошти.

✅Дуже цінують користувачі і той факт, що виплати надходять дуже швидко. Букмекер не затримує та не намагається якось маніпулювати засобами гравців. Розрахунок ставок також досить швидкий.

✅ У даного букмекера використовується власне програмне забезпечення, що говорить про продуманість у плані мобільних додатків та сайту. Це додатково піднімає рівень довіри.

❌До мінусів можна віднести те, що багато хто незадоволений службою підтримки. І хоча таке буває не часто, але гравці скаржаться на довгі відповіді та марність відповідей. Дані питання компанія намагається залагодити та звести до мінімуму.

❌За багатьма відгуками також ясно, що компанія часом знижує максимуми за ставками, щоб гравці не могли поставити більше. Невідомо, із чим це пов’язано, але такі випадки були. Ще одним недоліком є ​​те, що іноді при розрахунку ставок коефіцієнти вказуються неправильні. Саме це згодом стає причиною скасування ставки чи неправильного розрахунку суми виграшу. Справа в тому, що якщо коефіцієнт помилковий, то ставка або буде розрахована за коефіцієнтом один або скасована. Це часом псує всю гру.

❌Вибирати даного букмекера чи ні – справа виключно кожного. За весь час, що він працює на ринку прогнозів на спорт, Вінлайн зарекомендував себе і можна впевнено сказати, що це дуже хороша букмекерська контора.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся