Astellia Online Огляд

Скачати Astellia Online
ігри

Після довгого очікування фентезійна MMORPG Astellia нарешті дісталася до України. Всі бажаючі можуть завантажити локалізовану версію і взяти на себе роль астелліана, здатного закликати помічників. Для тих, хто ще не визначився, чи варто грати, або краще заощадити місце на жорсткому диску, ми підготували огляд ігрового контенту. Тут не буде особистої думки і вражень. Ми розповімо вам про те, що варто очікувати в грі, а висновки ви вже зможете зробити самі.

Сюжет




Дії Astellia розгортаються в фентезійному світі, населеної різноманітними істотами і расами. Нас чекає класичне протистояння добра і зла, в якому головний герой є Астелліаном, рятівником світу, обраним зірками, який може закликати так званих Астелл.

Легенди свідчать, що Ніара була наймогутнішим Астелліаном з коли-небудь живуть. Завдяки численним перемогам вона стала найбільшим героєм королівства. Однак правитель країни вирішив обмовити Ніара, після чого загальне захоплення змінилося ненавистю. Через такої зради її серце наповнилося гнівом, після чого вона стала королевою демонів Урією, мета якої – знищити світ і створити новий світ холоду і темряви.

По ходу проходження сюжету гравці зустрінуться з різними NPC і Астелл, які беруть безпосередню участь в оповіданні. Найчастіше вам доведеться виконувати менш глобальні завдання, як допомога городянам і позбавлення від докучають бандитів. Крім того, саме під час проходження сюжету гравці познайомляться з підземеллями, які потім можна буде проходити в групі.

Астелл

У світі Astellia гравці зустрінуться з так званими Астелл – гостями з зоряного світу, які підкоряються Астелліану і завжди готові захищати свого прізивателя. Деяких з них можна отримати за завершення завдань, а інші видобуваються через карти Астелл. В основному картки дають в підземеллях і за досягнення, але при бажанні їх можна купити за реальні гроші. Також вони купуються за спеціальну валюту, одержувану в івентах.

Астелл бувають різних видів. Одні добре танчат, приймаючи шкоди на себе, інші спрямовані на нанесення шкоди, а треті можуть підлікувати персонажа. Крім того, вони дають різні пасивні бонуси, тому нехтувати цими помічниками вкрай не рекомендується.

Як і ваших персонажів, Астелл можна прокачувати. Вони отримують досвід, якщо просто знаходяться на панелі, і підвищують рівень разом з гравцем. Однак є й інші способи зробити їх сильнішими. Так, при отриманні картки вже наявного Астелл, можна збільшити його рівень зірковості, тим самим підвищивши характеристики. Також є можливість екіпірувати їх спеціальними каменями, які теж дають ті чи інші бонуси. Загалом, приділяти увагу прокачування доводиться мало не більше, ніж самому собі.

класи




У Astellia на вибір представлені п’ять класів, за які можна грати жіночими персонажами. Чоловіча стать доступна тільки для Вбивці і Воїна, але розробники зі студії Round 8 обіцяють з часом повністю позбутися від гендер-лока.

Astellia пропонує класичну систему класів з традиційною зв’язкою «Танк – Дамагер – Хилер», так що для проходження складних активностей желатьно мати в групі персонажів усіх ролей. Кожен з п’яти класів підрозділяється на кілька підкласів (додадуть пізніше):

  • Стрілець (підкласи: Лучник, Снайпер, Мисливець) – боєць далекого бою, що наносить велику шкоду одиничної цілі на відстані.
  • Воїн (підкласи: Хрестоносець, Берсерк, Гладіатор) – справжній танк, озброєний мечем і щитом, що володіє високою живучістю. Здатний блокувати шкоди, а також агріть мобів, відволікаючи їхню увагу на себе.
  • Маг (підкласи: Чарівниця, Чаклунка, Відьма) – клас шкоди, який використовує можливості різних стихій для того, щоб вражати натовпу противників.
  • Вбивця (підкласи: Ассасин, Фантом, Месник) – смертоносний клас, здатний ставати невидимим, переміщуватися за спину ворога і завдавати великої шкоди по одиничної мети.
  • Жрець (підкласи: Містик, Шаман і Оракул) – класичний хилер, який лікує союзників і накладає на них різні позитивні ефекти.

Квести




На шляху до максимального рівня в Astellia вас чекають безліч квестів. Найчастіше вам доведеться не тільки вбивати певну кількість мобів або відносити предмети, а й здійснювати різні дії. Наприклад, спалити намет, випустити бранців, вилікувати хворих і так далі. Завдання можна розділити на наступні типи:

  • Сюжетні (помаранчеві) – ці завдання будуть вести вас за основним сюжетом. Для виконання деяких з них вам буде потрібно певний рівень, тому пробігтися тільки по головним квестам вийде.
  • Додаткові (зелені) – сторонні завдання, які не стосуються основного сюжету. Їх проходження не обов’язково, але приносить досвід і іншу нагороду. Зазвичай NPC з такими квестами розташовуються поруч один з одним, тому ви можете виконувати їх одночасно великими «пачками».
  • Повторювані (зелені зі стрілками) – деякі вже виконані додаткові завдання можна пройти повторно. Вони позначаються спеціальними стрілками.
  • Дослідницькі (сині) – такі завдання не мають ніяких маркерів. Вам потрібно самим шукати різні предмети, що знаходяться неподалік.
  • Завдання Астелл (червоні) – ці завдання не є обов’язковими, але пропускати їх вкрай не рекомендується. Квести, позначені червоним знаком оклику, винагороджують Астелл, а якщо вони у вас вже є, то підвищують їх зоряний рівень.

Підземелля




Не обійдеться в Astellia і без підземель. За їх проходження ви будете отримувати валюту, спорядження і карти Астелл, тому приготуйтеся фармить їх раз по раз, як і належить MMORPG. Пройти свій перший Данжі ви зможете вже на 15 рівні, але разом з прокачуванням відкриються нові. Повний список доступних підземель наступний:

  • Лігво кіотів (15 lvl) – перше підземелля, яке з’являється на вашому шляху. Під час проходження підземелля вам належить битися з численними кіотами, їх помічниками єнотами і ватажком всіх кіотів – Жадібним Буно-Буно.
  • Ущелина червоних скель (20 lvl) – войовничі орки влаштувалися тут і планують напад на храм Нардін, де ховаються жерці, парафіяни та поранені солдати.
  • Печера Арау (25 lvl) – це місце надійно приховано від подорожнього кронами розлогих дерев. Вона розташована на Півдні Арайского лісу, майже на самому його краю і далеко не кожному вдається до неї дістатися.
  • Заборонений гай (30 lvl) – завжди була заповідним місцем, в якому проводилися обряди посвячення молодих астрологів і шаманів-филосов, але зараз там твориться повний хаос.
  • Долина скорботи (35 lvl) – давній штаб фанатиків ордена Карзая під проводом Турана – наполовину людини, наполовину демона.
  • Обитель милосердя (40 lvl) – величний храм, що ширяє в небі.
  • Підземна в’язниця (45 lvl) – перше підземелля, яке з’являється на шляху Астелліана в Лентусе. Все, що стосується цього, покрито таємницею і ретельно приховується від сторонніх очей.
  • Чертоги Алістар (45 lvl) – цей величний старовинний особняк колись належав древньому магу, але зараз в ньому панують елеусскіе відьми.
  • Чорний ринок (45 lvl) – підземелля має два варіанти: денний і нічний. Воно являє собою окрему велику торгову площу, розділену на кілька відділів.
  • Зміцнення Сансари (50 lvl) – Великий льох влаштовано у вигляді великої фортеці з кількома рівнями, кожен з яких розділений спеціальними воротами між собою.
  • Покинутий храм (50 lvl) – це підземелля являє собою стародавнє кам’яна будівля з безліччю залів, всередині яких занурені в сон големи чекають заповітного години, щоб прокинутися і занурити світ Астеліт в хаос.
  • Лабораторія (50 lvl) – підземелля розділяється на дві частини – зовнішня частина лабораторії і внутрішня. Зовнішня частина являє собою кам’яний лабіринт, по якому розгулюють страшні монстри-мутанти. Усередині стін знаходяться темні зали і довгі коридори можуть легко заплутати Астелліана, і він буде змушений довго блукати по ним, борючись з нескінченним полчищем мобів.

Авалон (PvP + PvE)




Любителям масштабних PvP-битв варто звернути увагу на локацію Авалон (додадуть пізніше), де три фракції борються за контроль над точками. Коли ваш персонаж досягне 45-го рівня, вам стає доступним це поле бою. Після першого входу персонаж приєднається до випадкової фракції, в якій він буде перебувати протягом одного циклу, тривалістю в тиждень. Всього їх три: Древодухі, Світозар і Даркани.

На відміну від підземель і звичайних локацій, в Авалоні гравці можуть випробувати як PvE, так і PvP. Ризик бути атакований компенсується великою нагородою, тому тут простіше отримати різні рідкісні предмети.

На карті доступні 12 захисних каменів Атри і 9 Священних каменів атри, за які найчастіше і розгортаються битви. Захопивши їх, ви зможете заробляти очки для своєї фракції. Священні камені, крім очок, при захопленні також дають Баффі всім союзникам. Однак через деякий час після цього вони перестануть належати фракції, і їх знову можна взяти під контроль.

Колізей (Арена)




Колізей – це поле бою, де ви можете випробувати себе проти різних монстрів і босів. Всього доступні два режими (соло і група) з трьома різними рівнями, які розблоковуються на 30, 40 і 50.

У соло-Колізеї, як нескладно здогадатися, ви граєте самостійно, хоча ваше самотність, звичайно, можуть скрасити до трьох призиваються Астелл. Груповий же режим відрізняється лише тим, ви вступаєте на арену в групі з чотирьох чоловік, а закликати трьох Астелл одночасно заборонено.

Для перемоги в Колізеї необхідно захистити кристал, не давши його здоров’ю опуститися до нуля. Протягом п’яти раундів ви зіткнетеся з декількома хвилями монстрів і босом, а в кінці ви отримаєте нагороду, що включає в себе ресурси для крафта, кристали, зірки і предмети для підвищення параметрів персонажа. Ваш фінальний рейтинг буде залежати від швидкості зачистки хвиль і здоров’я вашого кристала.

Аукціон

Аукціон в Astellia також присутній. Він розташовується в великих містах, таких як Мейв або Алматін, і дозволяє продати зайві предмети, тим самим поповнивши запас золота, або придбати потрібні у інших гравців.

На розміщення товари гравці можуть робити ставки, і якщо її не переб’є інший гравець, то після закінчення терміну предмет буде куплений. Також можна моментально забрати лот, внісши зазначену суму викупу. У разі, якщо ніхто не виявить бажання купити предмет, то він повернеться власнику через якийсь час.

Крафт

Система крафта в Astellia не є обов’язковою, але дозволяє отримати ряд переваг. За допомогою неї ви можете створити легендарну екіпіровку, камені, зілля і їжу. Крафт розділений на дві категорії: видобуток і ремесло. Професію видобутку дозволяється вибрати тільки одну за раз, а ось ремісничі можна розвивати одночасно всі.

Сенс системи крафта полягає в зборі необхідних матеріалів і використанні їх для створення потрібних предметів. Під час збору або крафта ви підвищуєте рівень відповідного досвіду, що дає вам доступ до ресурсів більш високого рівня або відкриває нові рівні рецептів.

В цілому гравцям доступні вісім видів професій ремесла:

  • Коваль (обладунки та зброю для Воїнів і Вбивць)
  • Ювелір (кільця, намиста і браслети)
  • Тесляр (обладунки та зброю для Лучніков, Жерців і Магів)
  • Кожевник (шкіряні шнурки і шматки шкіри)
  • Кравець (тканина, тятива і відрізи)
  • Алхімік (зілля ОЗ і ОМ)
  • Огранщик (руни, зіркові камені і кристали Атри)
  • Кулінар (їжа).

Також існують п’ять видів видобутку:

  • Лісоруб (деревина і колоди для теслі)
  • Гірник (руда для коваля)
  • Рудокоп (камені для ювеліра)
  • Травник (трави для алхіміка)
  • Шукач скарбів (стародавні посудини для огранщика).

На цьому наш огляд ігрового контенту в Astellia підійшов до кінця. Сподіваємося, дана стаття виявилася вам корисною, і вона допомогла вам зрозуміти, що з себе представляє гра. Якщо ви вже встигли пограти в Astellia, пропонуємо поділитися в коментарях своїми враженнями.

Втратив Пароль

Зареєструйтеся