World of Warships | Світ кораблів
скачати ворлд оф варшипс

В World of Warships - слово «warships» перекладається як «військовий корабель», а створила цю гру студія Wargaming.net. Думаємо, цієї інформації цілком достатньо, щоб зрозуміти, що гравця чекають динамічні і вимагаючі продуманості дій морські бої, в яких велика увага приділяється командній згуртованості, вмінню об'єднатися.

Число прихильників проектів компанії WARGAMING збільшується буквально щодня. Компанія завоювала популярність ігрового співтовариства, пропонуючи користувачам розраховані на багато користувачів ігри за мотивами Другої Світової війни.

Пілотним проектом стала гра WORLD OF TANKS, яка до теперішнього часу є абсолютним рекордсменом за одночасного онлайну користувачів на серверах. Потім відбувся реліз аналогічної гри про літаки, і динамічні командні битви перемістилися в небо.

Порівняно недавно, ігровий  всесвіт WG приріс ще одним проектом. Зараз будь-хто може завантажити гру WARSHIPS і взяти участь в захоплюючих морських битвах.

 

Warships скачати

Перед тим, як завантажувати гру World of Warships, необхідно пройти реєстрацію в грі або вже якщо є аккаунт в World of Tanks, то можна використовуватися ті ж обліковий дані при вході в гру, єдино ніяких додаткових бонус не варто очікувати.

По суті, нова гра представляє гримучу суміш аркади, емулятора і RPG. Користувачам пропонується прийняти командування над одним із судів, реально брали участь в морських битвах часів Першої та Другої Світових воєн.

В даний час пропонуються кораблі 5 світових держав (надалі планується розширення), розбиті на декілька класів. Кожен тип судів має унікальні бойові характеристики, відповідно призначений для виконання певних завдань. Бої ведуться в форматі 2-х команд, в кожній з яких по 12 гравців.world of warships

Уточнимо, що скачати гру World of Warships можна абсолютно безкоштовно. Інтерес до проекту підігрівається тим, що на ПК-платформах ще не було подібних ігор. Тому кожен захоче не тільки взяти участь в захоплюючих та динамічних боях, а й долучитися до історії ВМФ різних країн.

Як завантажити Warships з офіційного сайту

Перед початком цієї нескладної процедури, радимо перевірити можливості свого ПК або ноутбука на предмет відповідності мінімальним системним вимогам. Якщо протиріч не виявлено, і «залізо» потягне цю іграшку, переходимо тиснемо зелену кнопку в верхній частині сторінки скачати World of Warships , щоб завантажити інсталятор. Робиться це в кілька етапів:

 1. На головній сторінці знаходимо інтерактивну іконку «Грати безкоштовно», натискаємо лівою клавішею мишки. У вікні вибираємо пункт, що пропонує завантажити гру.
 2. Завантаживши інсталяційний файл (всього 6 Мб), відкриваємо меню інсталятора, задаємо потрібну мову, визначаємо шлях до папки з грою.
 3. Потім програми встановлення про скачати і встановити DIRECTX. Якщо програма не стоїть на вашому ПК, відзначте цей пункт галочкою. Крім цього, рекомендуємо занести гру в виключення FIREWALL, зазначивши даний розділ у вікні інсталятора.
 4. На наступному етапі, програма запропонує створити ярлики в пусковому меню і на робочому столі. Для зручності запуску, краще вибирати другий варіант.
 5. На завершення, на комп'ютер встановиться лаунчер гри, який автоматично докачати з мережі інші файли.

Після виконаних маніпуляцій, вам залишиться тільки клацнути двічі по ярлику гри на екрані і зайти в свій аккаунт.

Warships скачати торрент

Якщо ви не можете або не хочете завантажити Warships з офіційного сайту, існують і інші варіанти установки гри на комп'ютер. Зокрема, можна встановити клієнт через торрент. торрент WoWS

Для цього послідовно виконуються такі дії:

 • Нескладна процедура авторизації на офіційному ресурсі TORRENT-GAMES. NET.
 • Установка на комп'ютер додатки UTORRENT.
 • Вибираємо на сайті Warships скачати безкоштовно.
 • Відкриваємо файл через програму UTORRENT.
 • Чекаємо повного завантаження клієнта.

Після цього відкриваємо скачаний файл, реєструємо чи створюємо аккаунт, і беремо участь в захоплюючих морських битвах.

Відзначимо, що не варто завантажувати гру на сторонніх ресурсах з сумнівною репутацією. Так ви можете заразити комп'ютер вірусами. Крім цього, не потрібно завантажувати пропоновані платні версії, сподіваючись отримати чіти на золото та інші «пільги». Гра безкоштовна, а всі пропозиції купити клієнт виходять від шахраїв.

Системні вимоги World of Warships:

 • Операційна система: Windows XP / Vista / 7/8/10
 • Процесор: 2.6 ГГц і вище
 • Оперативна пам’ять: 4 Гб
 • Відеокарта: 512 Mb – 1024 Mb
 • Вільне місце на жорсткому диску: 20 Гб

Втратив Пароль

Зареєструйтеся