ігри

Усі коди сейфів Resident Evil 2, щоб розблокувати кожен сейф у грі

Усі коди сейфів Resident Evil 2, щоб розблокувати кожен сейф у грі

Я зібрав усі коди і комбінації сейфів у Resident Evil 2, щоб допомогти вам відкрити всі різні сейфи, які можна знайти. Це включає місцезнаходження сейфів і комбінації, які можуть бути близько, але часто потребують трохи пошуків.

Якщо ви просто хочете швидкий список кодів сейфів Resident Evil 2, ось що вам потрібно:

СПИСОК КОДІВ СЕЙФІВ У RESIDENT EVIL 2

  • Сейф в Західному офісі поліцейського відділку – 9 вліво, 15 вправо, 7 вліво
  • Сейф у залі очікування поліцейського відділку – 6 вліво, 2 вправо, 11 вліво
  • Сейф у кімнаті очищення басейну у каналізації – 2 вліво, 12 вправо, 8 вліво

Оскільки коди фіксовані, вам не обов’язково їх знаходити, щоб відкрити сейф. Але якщо ви хочете їх знайти, у нас є детальніша інформація нижче, включаючи карти, щоб знайти все, що вам потрібно.

Як би ви не йшли до цього, це важлива частина історії, оскільки кожен сейф містить модернізацію зброї, яка може бути використана для покращення деяких з найкращих гармат у Resident Evil 2. Насправді, це єдиний спосіб повністю модернізувати фірмову зброю як Клер, так і Леона, що, у свою чергу, зробить прогрес через ремейк Resident Evil 2 більш керованим. З цим пов’язані коди для шафок у Resident Evil 2, які містять додаткові боєприпаси для різних видів зброї.

КОДИ СЕЙФІВ У ПОЛІЦЕЙСЬКОМУ ВІДДІЛКУ

Сейф у Західному офісі

Це, ймовірно, перший сейф, який ви знайдете, оскільки він розташований в одній з початкових зон. На західній стороні поліцейського відділку ви знайдете офіс під назвою “Західний офіс” на першому поверсі. Зайдіть у бічну кімнату, щоб знайти цей сейф у кутку. Тільки будьте обережні з млявим зомбі, що сидить біля стіни.

Розв’язання для цього сейфу знаходиться в офісі S.T.A.R.S. на другому поверсі поліцейського відділку, записане на стікері на внутрішньому меморандумі, залишеному на одному з столів:

Код сейфу: 9 вліво, 15 вправо, 7 вліво

Цей сейф нагородить як Леона, так і Клер зручним підсумком, який значно збільшить ваш інвентарний простір.

Сейф у залі очікування

Досліджуючи східну сторону поліцейського відділку, ви знайдете другий сейф у залі очікування на другому поверсі, ваш перший великий прохід до східної сторони будівлі під час сценарію A – загляньте за стіл у залі очікування, і ви знайдете ще один сейф. У цій кімнаті немає реальних загроз, тому просто переконайтеся, що Тиран не переслідує вас, перш ніж спробувати його відкрити.

Розв’язання для цього сейфу знаходиться в кімнаті спостереження на першому поверсі будівлі, записане на документі RPD на бічному столику:

Код сейфу: 6 вліво, 2 вправо, 11 вліво

Цей сейф нагородить Леона гальмом-компенсатором для його пістолета Matilda, а Клер – магазином великої ємності для її пістолета JMB Hp3.

КОД СЕЙФУ В КАНАЛІЗАЦІЇ У КІМНАТІ ОЧИЩЕННЯ БАСЕЙНУ

Третій і останній сейф знаходиться набагато пізніше, коли ви вже потрапили у брудні глибини каналізації. Як тільки ви досягнете кімнати з головоломкою з шаховими фігурами у Resident Evil 2, вийдіть через єдині двері та перетніть міст, потім поверніть праворуч у кінці, щоб знайти ще один сейф у кімнаті очищення басейну.

Розв’язання для цього сейфу дуже просте. Просто подивіться на праву сторону одиниці, і ви побачите комбінацію, написану крейдою:

Код сейфу: 2 вліво, 12 вправо, 8 вліво

Цей сейф нагородить Леона прикладом для його дробовика W-870, а Клер – посиленим корпусом для її SLS 60.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся