ігри

Vbet – реєстрація нового облікового запису користувача: 1500 грн на фрібет

Vbet – реєстрація нового облікового запису користувача: 1500 грн на фрібет
Якщо ви хочете не просто грати в букмекерській конторі заради розваги, а регулярно заробляти за рахунок своїх знань, створюйте тут профіль. В Вибет реєстрація – це процедура, яка проходить в режимі онлайн. Тому користувачі завжди можуть вибрати зручний час, щоб заповнити всі поля та стати частиною компанії.
Зміст

Якщо ви хочете не просто грати в букмекерській конторі заради розваги, а регулярно заробляти за рахунок своїх знань, створюйте тут профіль. В Vbet реєстрація – це процедура, яка проходить в режимі онлайн. Тому користувачі завжди можуть вибрати зручний час, щоб заповнити всі поля та стати частиною компанії.

Особливості реєстраціїПереваги
1️⃣Пройти реєстрацію легко як із комп’ютера, так і через мобільний пристрій✅Можна вибрати будь-який зручний пристрій
2️⃣Процедура займає буквально кілька секунд✅Є можливість отримати доступ до функціонала платформи в один клік
3️⃣Оскільки всі операції виконуються онлайн, то швидка реєстрація доступна як вдень, так і вночі✅Немає необхідності підлаштовуватися під графік роботи компанії

Створити профіль можуть лише повнолітні користувачі. Кожен клієнт повинен мати лише один обліковий запис.

Які методи реєстрації передбачила Vbet?

На відміну від багатьох інших букмекерів, представлених на ринку, на сайті цієї компанії доступний лише один спосіб створення облікового запису. У Вбет реєстрація відбувається як на інтернет-порталі контори, так і в додатку для будь-якої з операційних систем. Бренд свідомо пропонує використовувати можливий варіант відкриття профілю, щоб користувачі не заплуталися.

Втім, якщо під час реєстрації виникають питання, звертайтеся до працівників контори. Вони розкажуть про те, як влаштовано ідентифікацію Vbet і що необхідно зробити для того, щоб стати частиною компанії. Зв’язатися з ними легко через спеціальну форму. Вона функціонує цілодобово. Тут ви отримаєте швидкі та професійні консультації, причому абсолютно безкоштовно. Завдяки цьому реєстрація Vbet точно не стане для вас чимось складним та проблемним. Можна буде швидко почати грати та демонструвати свої знання на практиці.

Як влаштовано реєстрацію в компанії Вбет?

Щоб створити профіль, спочатку відкрийте офіційний сайт контори. У верхньому правому куті ви побачите зелену кнопку “Реєстрація”. Після натискання її відкриється анкета. Отже, Vbet реєстрація передбачає, що гравець повинен вказати:

 • Ім’я користувача;
 • електронну пошту;
 • пароль (потрібне також його підтвердження);
 • номер телефону;
 • країну проживання;
 • валюти для ставок.

Після заповнення полів потрібно зробити відмітку про те, що ви ознайомилися з політикою конфіденційності і вам виповнилося 18 років. Для цього клацніть у відповідному полі. Далі натискайте на зелену кнопку, і в Вбет реєстрація буде вважатися завершеною.

Як бачимо, це досить швидкий процес, який передбачає вказівку мінімального набору персональних відомостей. Також через соціальні мережі або в живому чаті на сайті ви можете дізнатися, як заповнити всі поля, якщо в чомусь є сумніви.

Як проходить ідентифікація облікового запису в Vbet?

Після завершення процедури створення профілю можна перейти до наступного етапу. Ним стане ідентифікація Vbet. Для цього ви повинні надіслати представникам букмекерської контори скан або фото (має бути видно всю сторінку) одного з наступних документів:

 • паспорт;
 • посвідчення особи;
 • водійські права;
 • папір, що підтверджує постійне місце проживання.

Тільки вони приймаються на підтвердження особистості. Крім того, щоб довести, що це ваша адреса, знадобиться зображення однієї сторінки таких документів, як (на вибір):

 • банківська виписка;
 • рахунок за комунальні послуги;
 • довідка про місце проживання;
 • дійсні права водія;
 • інше повідомлення від органів місцевої влади.

Причому такі папери мають бути видані трохи більше 3-х місяців тому.

Вбет реєстрація – які спеціальні бонуси для нових гравців доступні вже сьогодні?

Щоб користувачі активніше створювали профіль, компанія пропонує їм щедрий бонус. У бк Вбет реєстрація – перший крок до його одержання. Підписавши користувальницьку угоду, можна перейти до наступного етапу. Вам потрібно поповнити рахунок, щоб отримати бонус. Його можна використовувати у різних розділах на сайті компанії. Достатньо мінімальної суми поповнення, щоб оцінити переваги програми лояльності.

Отже, на користувачів чекає бонус:

 1. Ставки на спорт. Страхування ставки на суму до 1500 гривень. Для цього потрібна у Вбет реєстрація, а також ставка від 100 грн на 3 події у лайві, з коефіцієнтом 1,2. Якщо перший прогноз виявиться невдалим, клієнт отримує 100% повернення коштів у вигляді права зробити фрібет.
 2. Для покеру. Заохочення складає 100% від суми першого депозиту. Максимально можна одержати до 3500 грн.
 3. Для Лайв-казино. Користувачів чекає бонус 200% на перші 3 депозити. Максимально можна отримати до 35 000 гривень.

Тому в Vbet реєстрація та поповнення балансу – перші кроки на шляху до гарного заробітку. Слідкувати за своїми активами легко через особистий кабінет. Доступ до нього можна отримати в один клік.

FAQ

✅ Що робити, якщо забув пароль для авторизації у своєму обліковому записі?

✔️ Потрібно натиснути на однойменну кнопку, і система допоможе його відновити. Якщо цей спосіб не працює, звертайтеся до працівників служби підтримки, і ви отримаєте від них професійну консультацію.

✅ Чи можу я змінити дані після завершення реєстрації Vbet?

✔️ Ні, прізвище, ім’я, дату народження, валюту рахунку та інші показники змінити не можна. Якщо ви хочете це зробити з будь-яких причин, звертайтеся до працівників контори.

✅ Чи обов’язково проходити верифікацію облікового запису?

✔️ Так, це обов’язкова умова, без якої не можна робити ставки на спорт, виводити виграні кошти. Тому надсилайте потрібні документи представникам контори та починайте грати на повну.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся