ігри

Топ 10 мобільних ігор без інтернету – рейтинг найкращих

Топ 10 мобільних ігор без інтернету – рейтинг найкращих

Зараз, коли багато людей проводять час вдома, мобільні ігри можуть стати чудовим способом розважитися. Я зібрав список 10 мобільних ігор, в які можна грати без інтернету:

Alto’s Odyssey

Це один з найкращих раннерів, який пропонує чарівну пригоду, сповнену казкових краєвидів і красивої музики. У грі потрібно на дошці для сендбордингу досліджувати пустелю, в якій вистачає скарбів і небезпек. Додатково персонажі здатні виконувати трюки, які збільшують швидкість руху на короткий період. Грамотне поєднання трюків, прискорення і подолання перешкод – запорука успіху в Alto’s Odyssey.

Завантажити на Android та iOS

Crossy Road

Це класична гра, в якій потрібно перевести жабу через численні перешкоди, щоб її нічого не вбило. Формула настільки універсальна і робоча, що не раз використовувалася в інших іграх. І Crossy Road – це вершина розвитку ідей Frogger. Тут вам теж потрібно провести різних тварин через перешкоди. Останніх безліч, тому бідні звірятка можуть і потонути, і стати причиною аварії, і просто заблукати. Останнє цікаво особливо, адже кожен рівень можна розглядати як незвичайний лабіринт на швидкість.

Завантажити на Android та iOS

Badland

Це гра-пригода, в якій вам потрібно допомогти головному герою пройти через ліс, повний небезпек і загадок. Гра має чудову графіку і звуковий супровід, а також цікаві головоломки, які не дадуть вам нудьгувати.

Завантажити на Android та iOS

Asphalt Nitro

Це дещо полегшена версія Asphalt, яка, втім, не втратила основних переваг «старших» ігор. В Asphalt Nitro все ще вдосталь крутих машин, цікавих перегонових маршрутів і швидкісних погонь, у яких для перемоги необхідно грамотно поєднувати дрифт і прискорення.

Завантажити на Android та iOS

Plague Inc.

Це гра-стратегія, в якій вам потрібно створити і поширити вірус, щоб знищити людство. Гра має досить складний геймплей, але в той же час дуже захоплюючий.

Завантажити на Android та iOS

Monument Valley

Це гра-головоломка, в якій вам потрібно допомогти принцесі Іді пройти через лабіринт.

Завантажити на Android та iOS

Minecraft

Це гра-пісочниця, в якій ви можете будувати будь-які споруди, які тільки забажаєте. Гра має дуже простий геймплей, але в той же час дуже захоплюючий.

Завантажити на Android та iOS

Plants vs. Zombies

Це гра-стратегія, в якій вам потрібно захистити свій будинок від нападу зомбі. Для цього ви можете використовувати різні рослини, які мають різні властивості.

Завантажити на Android та iOS

Limbo

Це гра-пригода, в якій вам потрібно допомогти хлопчику пройти через ліс, повний небезпек і загадок. Гра має дуже цікаву графіку і звуковий супровід.

Завантажити на Android та iOS

Monopoly

Це класична настільна гра, яка тепер доступна і в мобільному форматі. Ви можете грати з друзями або з комп’ютером. Гра має дуже простий геймплей, але в той же час дуже захоплюючий.

Завантажити на Android та iOS

Я сподіваюся, що цей список допоможе вам знайти гру, яка вам сподобається. Якщо у вас є якісь запитання або потрібна додаткова допомога, не соромтеся звернутися через комментарі. 😊

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся