ігри

Як правильно грати в танки

Як правильно грати в танки

Тактика гри в World of Tanks значно відрізнятиметься в залежності від того, який тип танка обраний гравцем.

Як правильно грати у танки на ЛТ

Легкий танк має гарну швидкість і маленьке пробиття та броню. Він має «давати» світло для команди, передаючи точки становища ворожої техніки. На легкому танку не потрібно намагатися завдати багато шкоди, достатню кількість досвіду гравець отримає, якщо по його засвіту завдасть шкоди інші гравці.

Як правильно грати на СТ

Середні танки швидкі, маневрені, мають проби вище, ніж у ЛТ, і більше броні. Однак, СТ – не важкий танк, не потрібно намагатися “тиснути” супротивника “в лоб”. Середньому танку краще прикривати «важки» від настирливих ворожих ЛТ, які світять для ПТ та САУ. СТ, за хорошої гри, може усунути ворожу протитанкову техніку.

Як правильно грати в танки на ТТ

Тяжкий танк – основна сила команди. У нього гарна броня і висока шкода. Саме ТТ задає тактику всій команді. «Тяж» не повинен намагатися усунути ЛТ чи САУ, чи буде краще, якщо він обере гідних супротивників, рівних йому ТТ ворожою командою. Тяжкі танки зазвичай намагаються зайняти найвигідніші для стрільби позиції на карті, або «тиснуть» супротивника по центру.

Також тактика гри залежить від карти, на якій починається бій. У кожної локації свої переваги та недоліки, хороші гравці їх знають та вибирають зручні для себе позиції.

На «міських» картах, у місто зазвичай їдуть важкі танки. ЛТ намагаються висвітлити та усунути «арту». На картах, де поєднується міська та відкрита місцевості, тактика ТТ залишається незмінною, а ЛТ, крім усунення «арти», дають засвітку своєї артилерії на «зеленці». На відкритій місцевості важкі танки «давлять» гори, щоб зайняти вигідні команди позиції, тактика ЛТ залишається незмінною. Для САУ найкращі карти – карти із відкритою місцевістю. Для ПТ – карти з горами, з яких легко вести простріл, та з кущами, в яких легко сховатися.

Для успішності бою необхідно орієнтуватися на тактику супротивника. Не можна залишати середні танки на поталу ворожим «тяжам», пропускати ЛТ супротивника до своєї «арти» і весь бій безрезультатно стояти в кущах.

Команда повинна розподілитись по локації з урахуванням її особливостей, неправильно, коли вся техніка їде в один бік, залишаючи базу та САУ без захисту. Навіть якщо команда «продавить» бік, у який поїхала, її базу можуть захопити супротивники, то бій програний.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся