ігри

Як почати грати в The Burning Crusade Classic WoW

Як почати грати в The Burning Crusade Classic WoW

World of Warcraft: Burning Crusade Classic: як почати грати, що потрібно знати.

World of Warcraft: Burning Crusade Classic

Шукаєте подробиці про Burning Crusade Classic? Якщо ви грали у World of Warcraft ще в 2007 році, ви повинні мати гарне уявлення про те, чого очікувати. Як перше доповнення до World of Warcraft Classic, воно повертається до епохи, коли ми вперше перейшли через Темний портал і потрапили в зламані царства Запределья багато років тому. Оригінальний WoW Classic все ще існує, тож якщо ви віддаєте перевагу оригінальній грі без атрибутів першого розширення, цей варіант також є.

Burning Crusade Classic також не буде таким, як був. На відміну від WoW Classic, цього разу Blizzard вносить досить великі зміни. Але не хвилюйтеся, адже все, що вам потрібно знати про Burning Crusade Classic, знаходиться тут.

Коли вийшов Burning Crusade Classic?

Пач перед розширенням 18 травня почав перехід на Burning Crusade Classic. Коли ви ввійдете в систему після розгортання цього виправлення, усі гравці повинні будуть вибрати, чи продовжити в Burning Crusade, чи перейти на спеціальний набір серверів, які залишаться заблокованими в WoW епохи ванілі, де обмеження рівнів все ще становить 60.

Скільки коштує The Burning Crusade Classic WoW?

Як і WoW Classic, Burning Crusade Classic входить до місячної підписки на World of Warcraft, яка коштує 15 доларів. Вам не доведеться нічого додатково платити — якщо ви не хочете купити підвищення рівня або клонувати свого персонажа, щоб він міг продовжувати грати на ванільних серверах (пояснення нижче).

Отже, яка справа з The Burning Crusade?

Burning Crusade був першим розширенням для WoW, тому, очевидно, це велика справа. За сьогоднішніми мірками я б оцінив The Burning Crusade як найгірше доповнення для WoW . Як і Classic, це пережиток іншого часу, коли MMO були набагато менш доступними та набагато більш вимогливими до вашого вільного часу. Це зовсім інша гра від сучасної WoW, але вона також набагато краще змушує гравців спілкуватися та співпрацювати. Класика – це повернення в минуле, і, як і WoW Classic, багато нерівностей Burning Crusade будуть тим, що люди люблять найбільше. Але якщо ви вже граєте в WoW Classic і розважаєтеся, Burning Crusade Classic буде чудовим.

Ось на що варто чекати:

 • Обмеження рівня збільшено до 70
 • Цілком новий континент для вивчення з деякими чудовими та пам’ятними районами
 • Літаючі кріплення
 • Одні з найкращих рейдів в історії WoW
 • Набагато більш цілеспрямований PVP досвід з додаванням арен
 • Дві нові раси: ельфи крові та дренеї
 • Гравці Орди можуть грати в паладинів, а гравці Альянсу — за шаманів

Отже, як це працює? Що робити, якщо мені подобається WoW Classic?

Тут все трохи ускладнюється. Дивіться, Burning Crusade Classic і WoW Classic (який відтворює WoW, як він існував у 2006 році) насправді будуть двома окремими іграми. Це ваш вибір, на якому ви хочете грати. Коли Burning Crusade Classic запуститься пізніше цього року, кожен гравець вирішить, чи хоче він продовжити еру The Burning Crusade або залишитися в ері Classic, де обмеження рівнів становить 60. Усі поточні сервери WoW Classic продовжуватимуть працювати в Burning Crusade, в той час як гравці, які хочуть залишитися з Classic, будуть переміщені на новий набір ванільних серверів, де вони зможуть продовжувати грати в WoW Classic. Blizzard також підтвердила, що за певну плату ви можете клонувати персонажа, щоб грати в нього як на серверах WoW Classic, так і на серверах Burning Crusade Classic. По суті, це буде просто копія вашого оригінального персонажа.

Крім того, Burning Crusade Classic працюватиме в основному так само, як WoW Classic. Розширення буде розбито на етапи, які майже нагадують оновлення, які Burning Crusade спочатку отримав у 2007 році. Кожні кілька місяців Blizzard запускатиме нову фазу та представлятиме нові рейди, підземелля та функції для імітації того, як це було відтворювати. в день.

Ось заплановані етапи:

 • Фаза 1:  відкриються рейди Каражан, лігва Груула та лігва Магтеридона
 • Фаза 2: Печера Serpenthrine, Замок Бурі та Арена, сезон 1
 • Фаза 3: Хіджал, Чорний храм, Арена, 2 сезон
 • Фаза 4: Зул’Аман і Арена, 3 сезон
 • Фаза 5: Сонячна криниця і Арена, 4 сезон

В чому різниця The Burning Crusade Classic WoW та старого WoW The Burning Crusade?

Це вірно. Хоча WoW Classic спочатку був вірним рімейком WoW епохи 2006 року, Burning Crusade Classic вносить деякі покращення, щоб спробувати задовольнити більш сучасну аудиторію. Тож, хоча це здебільшого буде Burning Crusade, який ви пам’ятаєте з 2007 року, деякі речі будуть іншими.

Ось що ми знаємо:

 • Оскільки рейдери WoW Classic надто хороші, Blizzard використовуватиме попередньо нерфовані версії рейдових босів Burning Crusade. Це лише означає, що рейди в Burning Crusade Classic будуть складнішими, оскільки боси завдадуть більше шкоди та мають більше HP.
 • Паладини Альянсу отримають доступ до Печатки крові, яка спочатку була призначена лише для паладинів Орди. Це тому, що Seal of Blood просто краща, ніж версія Альянсу, тому це робиться для збереження балансу фракцій.
 • Підбір сватів на арені переробляється, щоб зробити його більш доступним і відповідним сучасному досвіду. Сюди входить купа налаштувань, але одна з найбільших полягає в тому, що команди на арені зможуть мати заміни, які зможуть підключитися, якщо хтось не зможе увійти в систему та грати. Це гарна зміна для PvPers.
 • Інструмент Looking For Group, який спочатку входив у Burning Crusade, буде модернізовано. Не хвилюйтеся, у ньому не буде автоматичного підбору сватів, як у Dungeon Finder у сучасному WoW. Але він матиме кращу функціональність, щоб ви могли трохи простіше знаходити людей для групування.

Що робити, якщо під час запуску Burning Crusade Classic у мене немає готового персонажа 60 рівня?

Хороші новини: Blizzard продає одноразове підвищення рівня персонажа. Це дозволить випадковим людям cтрибати в Темний портал без попередньої підготовки персонажа 60 рівня в WoW Classic. Але є деякі обмеження. Підвищення призначене не для того, щоб пропустити рівень гриндування, а для того, щоб допомогти гравцям наздогнати своїх друзів.

 • Ви не можете підвищити персонажа дренея або ельфа крові
 • Ви можете придбати підвищення лише один раз на обліковий запис
 • Підвищення працює лише на Burning Crusade Classic, а не на WoW Classic

World of Warcraft Classic BlizzCon 2021

Читайте також наші інші гайди по ВОВ:

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся