Fortnite Battle Royale

Стежити Скачати Fortnite
8

Чудово

9.4

User Avg

ігри

Скільки важить Фортнайт / Fortnite

fortnite

Потрібно пам’ятати, що незважаючи на вказані обсяги необхідного вільного місця для онлайн ігри Фортнайт, результати можуть відрізнятися, тому рекомендується орієнтуватися на приблизну вагу гри і доступне вільне місце на жорсткому диску комп’ютера (HDD / SSD).

🔥 Для гри в Фортнайт необхідно скачати:29.21 ГБ
🟢 Встановлена ​​гра Fortnite займає місця:31.89 ГБ

Перед встановленням дізнайтесь на ТопММОГеймс.орг скільки приблизно важить онлайн гра та ігровий клієнт Fortnite в гігабайтах (і мегабайтах) у 2022 році, а також скільки потрібно вільного місця на жорсткому диску (hdd, sdd) комп’ютера для встановлення Фортнайт. Дізнайтесь розмір онлайн ігри Фортнайт!

Для того щоб почати грати в Fortnite потрібно завантажити дистрибутив, розмір якого приблизно дорівнює 29.21 GB (гігабайт) . Залежно від виходу нових апдейтів може змінитися розмір гри, необхідний для завантаження та встановлення.

Повністю встановлена ​​на комп’ютер онлайн гра Fortnite займає приблизно 31.89 GB (гігабайт) на жорсткому диску. Розмір встановленої гри може суттєво відрізнятися через релізи нових оновлень або патчів.

Не відкладайте, тисніть кнопку Почати грати та завантажуйте Fortnite прямо зараз, швидше перейдете до встановлення гри та першого запуску!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся