ігри

Як грати в Roblox.

Як грати в Roblox.

Як почати грати в Roblox? Про те як почати грати в роблокс новачку.

Якщо ви шукаєте цікаву гру, в якій є блоки та битви, то вам потрібен Roblox. Roblox надає місце, де гравці можуть висловити свою креативність у повній мірі. Roblox це гра, в якій користувачі можуть самі формувати ігровий світ. Створюваний світ можна наповнити зброєю, місцевими орієнтирами, будовами та іншими деталями. За бажання можна навіть підключитися до світу інших гравців і подивитися на те, що вони створили.

1 крок

Підготовка до гри

 1. Зображення під назвою Play Roblox Step 1
  1
  Перейдіть на сайт Roblox (або завантажте програму). Відкрийте веб-браузер та введіть roblox.com в адресний рядок. Тож ви потрапите на офіційний сайт гри.
 2. Зображення під назвою Play Roblox Step 2
  2
  Зареєструйте обліковий запис. Для цього потрібно заповнити ряд рядків на головній сторінці Roblox. Після реєстрації облікового запису натисніть My Roblox , щоб відкрити домашню сторінку.

  • У Roblox можуть грати люди будь-якого віку. Потрібно лише, щоб вони мали активну адресу електронної пошти для реєстрації облікового запису. Щоб розпочати грати, придумайте ім’я свого облікового запису, а потім підтвердіть реєстрацію в електронному листі.
 3. Зображення під назвою Play Roblox Step 3
  3
  Налаштуйте профіль . Натисніть на Catalog (Каталог), потім на Bestselling (Популярне), Shirts (Верхній одяг) або Pants (Нижній одяг) і купіть предмет, який вам сподобається. Після цього натисніть на Avatar та надягніть предмет. З підпискою на Builders Club (Клуб будівельників) можна створювати власний одяг.
 4. Зображення під назвою Play Roblox Step 4
  4
  Змініть налаштування сайту. Наприклад, підтвердіть свою (або батьківську) адресу електронної пошти, щоб отримати безкоштовний капелюх, або увімкніть батьківський контроль, якщо ви створюєте обліковий запис для дитини.
 5. Зображення під назвою Play Roblox Step 5
  5
  Завантажте браузер Roblox. Знайдіть відповідний світ в інтернеті або відвідайте свій. Щоб розпочати гру, потрібно спочатку завантажити браузер Roblox.
2 крок

Вивчення основ

 1. Зображення під назвою Play Roblox Step 6
  1
  Для переміщення використовуйте WASD або клавіші зі стрілками.  Натисніть клавішу Wабо стрілку вгору, щоб рухатися вліво — клавішу Aабо стрілку вліво, назад — клавішу Sабо стрілку вниз, праворуч — клавішу Dабо стрілку вправо. Щоб стрибнути, натисніть пробіл.
 2. Зображення під назвою Play Roblox Step 7
  2
  Покрутіть камерою. Затисніть праву кнопку миші та посуньте її убік, щоб повернути камеру. Для повороту камери вліво/вправо можна також використовувати клавіші <, > та стрілки вліво/вправо.
 3. Изображение с названием Play Roblox Step 8
  3
  Щоб піднятися сходами, просто притисніться до неї. Більшість світів створюються вже зі сходами. Підійдіть до сходів, використовуючи клавішу W або стрілку вгору, і ваш персонаж автоматично почне підніматися нею вгору. 
 4. Изображение с названием Play Roblox Step 9
  4
  Використовуйте інструменти Click, Copy та Delete для взаємодії зі світом, у якому перебуваєте. У ході переміщення по світу ви стикатиметеся з різними об’єктами. Використовуйте інструменти для переміщення, копіювання або видалення цих об’єктів.
 5. Изображение с названием Play Roblox Step 10
  5
  Налаштуйте камеру. Використовуйте один із двох режимів – Classic (класичний режим) та Follow (режим стеження). У класичному режимі камера фіксується в одному місці, доки ви її не посунете. Щоб змінити кут нахилу камери, натисніть праву кнопку миші та пересуньте мишу. У режимі стеження камера стежить за персонажем, зрушуючи праворуч і ліворуч.

  • Натисніть кнопку у верхньому лівому куті, щоб змінити режим камери.
 6. Изображение с названием Play Roblox Step 12
  6
  Скиньте персонажа, відкривши меню (натиснувши клавішу Esc або клацнувши в лівому верхньому кутку) і натиснувши «Reset Character» (Скинути персонажа) або натиснувши R, після чого натисніть Enter/синю кнопку, якщо застрягнете в стіні або персонаж втратить руку. Тож ви повернетеся на точку відродження.
 7. Изображение с названием Play Roblox Step 12
  7
  Натисніть Escабо Вийти з гри, щоб вийти з гри. Якщо ви хочете вийти або перейти в інший світ, натисніть кнопку в лівому верхньому куті екрана або клавішу Esc, а потім натисніть L або Leave Game (Залишити гру). Підтвердіть своє бажання вийти, натиснувши  Enterабо на синю кнопку.
 8. Изображение с названием Play Roblox Step 13
  8
  Натисніть /, щоб відкрити вікно чату. Вікно чату дозволяє спілкуватися з іншими на сервері. Проте творець світу може за бажання відключити цю функцію. Якщо ця функція не відключена у грі, клацніть на панелі чату.
3 крок

Гра

 1. Изображение с названием Play Roblox Step 14
  1
  Вивчіть своє спорядження. Спорядження включає все те, що створив гравець. Доступні типи спорядження залежать від світу та того, яку частину геймплею хоче виділити власник світу. Типи спорядження включають: зброю ближнього бою, зброю далекого бою, вибухівку, навігаційні пристрої, підсилювачі, музичні інструменти, предмети побуту, будівельні пристрої та транспорт.
 2. Изображение с названием Play Roblox Step 15
  2
  Натисніть іконку рюкзака в лівому верхньому кутку екрана, щоб отримати доступ до свого спорядження. Це відобразить вміст вашого рюкзака та всі зібрані у грі предмети. [6] Меню рюкзака дає змогу впорядкувати речі в інвентарі.
 3. Изображение с названием Blox on Roblox Step 2
  3
  Надайте спорядженню гарячі клавіші. Вирішіть, який предмет відобразити на гарячих клавішах у верхньому лівому куті екрана. За активацію кожного спорядження відповідатиме одна із цифрових клавіш. Щоб змінити гарячі клавіші, знову відкрийте рюкзак та перетягніть інше спорядження з рюкзака на одну з гарячих клавіш. [7]
 4. Изображение с названием Play Roblox Step 17
  4
  Заробляйте жетони. У грі можна заробити безліч жетонів (на зразок бойових жетонів та жетонів відвідувань), які відображають ваш розвиток. Наприклад, жетони відвідувань видаються за рахунок відвідування певної кількості світових ігор. Виконуйте різні дії, щоб заслужити свої жетони і не ведіть на безкоштовну роздачу жетонів.

Поради

 • Не провокуйте людей і не вбивайте їх на точці відродження. Під час відродження гравці не встигають відреагувати на атаку, оскільки лише заходять у гру. Це дуже брутально, і ніхто вам за це спасибі не скаже.
 • Інші гравці можуть загрожувати зломом облікового запису. І хоча їм нізащо не потрапити в клієнтську систему Roblox, дражнити їх теж не варто. Адже ви не хочете виглядати безглуздо перед іншими людьми на сервері?
 • Якщо хтось запропонує вам придбати членство у Клубі будівельників, не погоджуйтесь. Маючи код гри, вони можуть надіслати його на електронну адресу гри і тим самим отримати контроль над вашим обліковим записом. Не називайте їм пароль від своєї кредитної картки, інакше вони можуть вкрасти її.
 • Отримавши пароль, інші гравці зможуть отримати інформацію про те, як перемогти вас у битві, дізнатися вашу електронну пошту та інші дані.
 • Виберіть ім’я користувача, з яким не захочеться розлучатися. Поставтеся до цього питання серйозно, тому що для зміни імені потрібно тисяча одиниць внутрішньоігрової валюти.
 • Щоб грати в Roblox, не обов’язково мати обліковий запис. Але якщо ви хочете отримати власний світ, друзів, аватар та інші привілеї, тоді вам доведеться зареєструватися.
 • Купуйте підписку на Клуб будівельників та отримайте 10 місць, 15 монет та інші бонуси.
 • Не бійтеся заглядати далі за 15 сторінку списку громадських світів. Саме там часто можна знайти цікаві місця.
 • Не забудьте прочитати всі правила, щоб ваш обліковий запис випадково не заблокували.
 • Якщо вас хтось турбує, ігноруйте цю людину або перейдіть на інший сервер.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся