ігри

Скільки важить гра Варфейс у гігабайтах (мегабайтах), розмір онлайн ігри та клієнта Warface на ПК

Скільки важить гра Варфейс у гігабайтах (мегабайтах), розмір онлайн ігри та клієнта Warface на ПК

Потрібно пам’ятати, що незважаючи на вказані обсяги необхідного вільного місця для онлайн гри Варфейс, результати можуть відрізнятися, тому рекомендується орієнтуватися на приблизну вагу гри і доступне вільне місце на жорсткому диску комп’ютера (HDD / SSD).

Перед встановленням дізнайтесь на playland.kiev.ua скільки приблизно важить онлайн гра та ігровий клієнт Warface в гігабайтах (і мегабайтах) у 2022 році, а також скільки потрібно вільного місця на жорсткому диску (hdd, sdd) комп’ютера для встановлення Варфейс. Дізнайтесь розмір онлайн ігри Варфейс!
Виходячи із системних вимог, для встановлення гри Варфейс на ПК потрібно приблизно 20 GB (гігабайт) вільного місця на жорсткому диску. Обов’язково враховуйте, що для Warface може знадобитися більше місця через вихід нових оновлень.

Для того щоб почати грати в Warface потрібно завантажити дистрибутив, розмір якого приблизно дорівнює 16 GB (гігабайт) . Залежно від виходу нових апдейтів може змінитися розмір гри, необхідний для завантаження та встановлення.

Повністю встановлена ​​на комп’ютер онлайн гра Warface займає приблизно 16 GB (гігабайт) на жорсткому диску. Розмір встановленої гри може суттєво відрізнятися через релізи нових оновлень або патчів.
За останній місяць по Варфейс виходили новини та оновлення, враховуйте, що надалі необхідно завантажувати всі апдейти по грі! Як правило в оновленнях розробники виправляють різні помилки, додають новий контент, режими гри та багато іншого, відповідно без встановлення оновлення, що вийшли, гру запустити найчастіше неможливо.

Чому гра може займати більше місця?

Не забувайте, розробники ігор по-різному трактують вимоги до вільного місця на ПК для своїх ігор, деякі розробники вказують скільки потрібно місця як для завантаження дистрибутива, так і для подальшої установки гри, тобто вказують скільки сумарно необхідно місця для розпакування та встановлення гри. Складно сказати, яке саме трактування використовував розробник Crytek, складаючи системні вимоги для Варфейс.. Але так як не у всіх розробників є бажання проводити подібні виміри пікового використання місця або є інші причини подібної поведінки, то вказують у вимогах тільки розмір вже встановленої гри, забувши про розмір дистрибутива та відповідні накладні витрати необхідного додаткового місця на комп’ютері для розпакування та встановлення гри . З цієї причини (і з багатьох інших) завжди намагайтеся виділити більше місця, ніж потрібно грою, це звільнить від головного болю, пов’язаного з встановленням і наступними апдейтами онлайн ігри.

Цінна порада дає Капітан Очевидність, ексклюзивно

Не відкладайте, тисніть кнопку Почати грати та завантажуйте Warface прямо зараз, швидше перейдете до встановлення гри та першого запуску!

Ще раз коротко в цифрах, скільки важить Варфейс та ігровий клієнт на ПК:

Для установки Варфейс знадобиться місця: 20 ГБ

Для гри в Варфейс необхідно завантажити: 16 ГБ

Встановлена ​​гра Warface займає місця: 16 ГБ

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся