World of Warships

Стежити Скачати World of Warships
9.6

Дивовижно

9.8

User Avg

ігри

Фарбуємо корабель у грі World of Warships

Фарбуємо корабель у грі World of Warships

Багато гравців World of Warships бажають надати своєму кораблю особливий зовнішній вигляд, який відрізнятиме його від решти кораблів. Таке їхнє бажання цілком очевидне, тому розробники цієї популярної гри пішли на зустріч своїм гравцям і надали досить велику кількість можливостей щодо зміни зовнішнього вигляду суден. Використовуючи ці можливості у WoWs можна створити справжнього монстра не лише за своїми бойовими характеристиками, але й за зовнішнім виглядом.

Фарбуємо корабель у грі World of Warships

Якщо ви хочете дізнатися, як у World of Warships пофарбувати корабель? То в такому випадку дана стаття може бути вам дуже корисною .

Як пофарбувати корабель у WoWs?

Слід зазначити, робиться це досить просто. Для цього насамперед необхідно зайти у вкладку “Зовнішній вигляд”, яку завжди можна знайти в розділі ”У порту”. Слід зазначити, що перефарбування корабля і зміна його вигляду має цілком практичне значення. Справді, можна перефарбувати судно таким чином, що це покращить його характеристики, наприклад, знизить точність супротивників під час стрільби по ньому.

Вкладка “Зовнішній вигляд” знаходиться в меню гри в розділі “В порту”. У свою чергу, ця вкладка складається з трьох елементів: Камуфляж, Сигнали, Прапори. Кожен із цих елементів призначений для вирішення певних завдань:

  1. Камуфляж. Тут можна надати кораблю спеціальне забарвлення, що дозволить як змінити його зовнішній вигляд, так і зробити непомітним для ворога, що знизить рівень точності суперників при стрільбі по ньому.
  2. сигнали. Тут можна побачити всілякі прапори, які можна встановити на судно, що призведе до зміни цілого ряду його характеристик. Також є прапори, які дозволяють підвищити прибутковість. Кожен із прапорів можна встановити лише на один бій. Їх можна встановлювати автоматично, щоб кожен раз не заходити в цей розділ. Це робиться за допомогою натискання відповідної кнопки.
  3. Прапори. Тут є прапори, які говорять насамперед про те, в якій лізі зараз перебуває гравець. Крім цього, представлені тут прапори є нагородами за ті чи інші досягнення в грі. Деякі з прапорів також можуть підвищувати кількість кредитів або кількість досвіду, який отримує судно в бою.

Гра дозволяє пофарбувати корабель у будь-який колір, який вам сподобається, для цього необхідно виконати такі нескладні дії :

  • Заходимо у вкладку Зовнішній вигляд, після чого вибираємо Камуфляж;
  • після цього на екрані з’являються доступні вам розмальовки, обравши які ви можете перефарбувати судно;
  • якщо вам не подобаються наявні в списку доступні камуфляжі, ви можете не використовувати їх, а використовувати акційні розмальовки.

Камуфляж у грі

Акційні камуфляжі

Як було зазначено, є стандартні камуфляжі, які доступні кожному за гравця, у яких можна перефарбувати свій корабель будь-якої миті. Але є і акційні варіанти, видобути які не так просто.
Слід зазначити отримати такий камуфляж можна кількома способами:

  1. Придбати акційне забарвлення у спеціальному преміум-магазині за реальні гроші.
  2. Отримати як подарунок за певні ігрові здобутки.
  3. Купити його в Арсеналі.
  4. Купити камуфляж, коли проводяться відповідні акції, у цьому випадку покупка акційного розмальовки доступна за дублони.

Багато акційних камуфляжів крім свого дуже цікавого зовнішнього вигляду також покращують різні бойові характеристики кораблів. Саме тому чимало гравців дуже цінують подібні розмальовки, тому що зазвичай вони дають більше бонусів, ніж стандартні.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся