Скачати World of Tanks

Гра року
Стежити Скачати Танки
9.9

Дивовижно

6.5

User Avg

ігри

ЯК ВСТАНОВИТИ МОДИ WORLD OF TANKS?

ЯК ВСТАНОВИТИ МОДИ WORLD OF TANKS?

Усі моди служать однієї мети – змінити клієнт World of Tanks. Не важливо, маленький це мод, що змінює лампочки, або великий, що зачіпає не тільки інтерфейс, але й функціонал гри, принцип дії у них один – перезаписувати стандартні функції гри.

Завжди читайте інструкції зі встановлення на сторінці завантаження мода, або у файлі ” установка.txt ” або ” readme.txt ” в архіві з модом.

Порядок дій для встановлення модів

 1. Завантажте будь-який мод для WOT із нашого сайту.
 2. Якщо це виконуваний .exe файл з автоматичною установкою (наприклад модпак ), то далі можна не читати – просто дотримуйтесь інструкцій у самому установнику після його запуску. Швидше за все, він попросить вказати місце встановлення гри і далі все зробить сам.
 3. Якщо завантажили архів, а всередині багато папок та файлів:
  1. Файли з розширенням .wotmod потрібно розмістити у папці:
   World_of_Tanks/mods/[версія_ігри] .
  2. Інші файли та папки розпакуйте в:
   World_of_Tanks/res_mods/[версія_ігри].

[версія_ігри] – папка, назва якої вказана просто цифрами, наприклад:

 • mods/1.16.1.0
 • res_mods/1.16.1.0

Якщо таких папок немає – створіть їх вручну.

У деяких випадках творці модів вже включають до архіву необхідні папки верхнього рівня і мод може починатися з папки mods або з версії гри, наприклад 1.16.1.1.

Або в архіві може все лежати в купі. У такому разі треба читати інструкцію (якщо є), дивитися, що перед Вами та діяти за ситуацією.

Не треба сліпо розпаковувати кожен мод у корінь гри – спочатку перевірте, що всередині .

Ще кілька важливих фактів про встановлення:

 • Завантажуйте та встановлюйте лише актуальні для поточної версії  гри моди – застарілі не працюватимуть у кращому випадку, а у гіршому Ви не зможете запустити з ними гру.
 • Є моди, які модифікують файли гри, а чи не перевизначають їх функціонал. Зазвичай, це явно зазначено в описі. Найкраще зробити перед встановленням резервну копію файлів, що зачіпаються, або бути готовим до того, що потрібно переустановка World of Tanks, якщо захочете таких модів позбутися в майбутньому.
 • Завжди перевіряйте завантажені моди антивірусом! Хоч ми розміщуємо в нашому каталозі моди з перевірених джерел, але зайва обережність ніколи не завадить.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся