Скачати World of Tanks

Гра року
Стежити Скачати Танки
9

Дивовижно

6.5

User Avg

спорт

ЯК ВСТАНОВИТИ МОДИ WORLD OF TANKS?

ЯК ВСТАНОВИТИ МОДИ WORLD OF TANKS?

Усі моди служать однієї мети – змінити клієнт World of Tanks. Не важливо, маленький це мод, що змінює лампочки, або великий, що зачіпає не тільки інтерфейс, але й функціонал гри, принцип дії у них один – перезаписувати стандартні функції гри.

Завжди читайте інструкції зі встановлення на сторінці завантаження мода, або у файлі ” установка.txt ” або ” readme.txt ” в архіві з модом.

Порядок дій для встановлення модів

 1. Завантажте будь-який мод для WOT із нашого сайту.
 2. Якщо це виконуваний .exe файл з автоматичною установкою (наприклад модпак ), то далі можна не читати – просто дотримуйтесь інструкцій у самому установнику після його запуску. Швидше за все, він попросить вказати місце встановлення гри і далі все зробить сам.
 3. Якщо завантажили архів, а всередині багато папок та файлів:
  1. Файли з розширенням .wotmod потрібно розмістити у папці:
   World_of_Tanks/mods/[версія_ігри] .
  2. Інші файли та папки розпакуйте в:
   World_of_Tanks/res_mods/[версія_ігри].

[версія_ігри] – папка, назва якої вказана просто цифрами, наприклад:

 • mods/1.16.1.0
 • res_mods/1.16.1.0

Якщо таких папок немає – створіть їх вручну.

У деяких випадках творці модів вже включають до архіву необхідні папки верхнього рівня і мод може починатися з папки mods або з версії гри, наприклад 1.16.1.1.

Або в архіві може все лежати в купі. У такому разі треба читати інструкцію (якщо є), дивитися, що перед Вами та діяти за ситуацією.

Не треба сліпо розпаковувати кожен мод у корінь гри – спочатку перевірте, що всередині .

Ще кілька важливих фактів про встановлення:

 • Завантажуйте та встановлюйте лише актуальні для поточної версії  гри моди – застарілі не працюватимуть у кращому випадку, а у гіршому Ви не зможете запустити з ними гру.
 • Є моди, які модифікують файли гри, а чи не перевизначають їх функціонал. Зазвичай, це явно зазначено в описі. Найкраще зробити перед встановленням резервну копію файлів, що зачіпаються, або бути готовим до того, що потрібно переустановка World of Tanks, якщо захочете таких модів позбутися в майбутньому.
 • Завжди перевіряйте завантажені моди антивірусом! Хоч ми розміщуємо в нашому каталозі моди з перевірених джерел, але зайва обережність ніколи не завадить.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся