World of Warships

Стежити Скачати World of Warships
9.6

Дивовижно

9.8

User Avg

ігри

Підводні човни у Випадкових боях World of Warships

Підводні човни у Випадкових боях World of Warships

У цій статті ми поділимося з вами інформацією про додавання орендних підводних човнів у Випадкові бої World of Warships, протичовнове озброєння крейсерів та лінкорів, а також балансні зміни субмарин.

Підводні човни Протичовнове озброєння


Підводні човни

Підводні човни вже майже два місяці беруть участь у Рангових та Кооперативних боях, і ми вдячні вам за награні бої та зворотний зв’язок, які допомогли нам визначитися з подальшими кроками у розробці підводних човнів.

Ми запланували низку подальших змін, заснованих на зібраних даних та відгуках. Першим із них стане додавання протичовнового озброєння на всі крейсери та лінкори V–X рівня в оновленні 0.10.9, за винятком крейсерів Нідерландів та гібридів.

Так як додавання ПЛО на більшу кількість кораблів може вплинути на ефективність самих підводних човнів, було зроблено ряд балансних змін нового класу.

  • Змінено характеристики торпед, які пуск тепер здійснюється потрубно. Потрубний пуск торпед зробить геймплей більш динамічним і дозволить краще контролювати кількість торпед, що пускаються при атаці. Щоб для більшої точності торпед підводному човну все одно доводилося використовувати акустичний імпульс, була збільшена ширина сектора пуску торпед.
  • Німецькі підводні човни поступалися американським за втратою. Щоб вирівняти підводні човни за цим показником, ми збільшили максимальну шкоду і шанс затоплення торпед німецьких субмарин.
  • У німецьких підводних човнів торпедні апарати розташовані переважно в носовій частині, що добре підходить для атак з великої відстані. Щоб усунути геймплей німецьких підводних човнів у бік бою на далеких дистанціях, збільшено дальність ходу їх торпед.
  • Американські підводні човни, навпаки, можуть бути досить ефективні на середніх і ближніх дистанціях, тому що торпедні апарати у них розташовані в носовій та кормовій частині. Щоб «підштовхнути» американські субмарини до такого стилю ведення бою, зменшено дальність ходу їх торпед.

Знижена витрата автономності при виявленні підводного човна. Збільшення витрати автономності в оновленні 0.10.8 дуже відбилися на комфорті гри та ефективності підводних човнів. Щоб «засвіт» субмарини трохи менше впливав на її геймплей, ми знизили витрату автономності при її виявленні.

Докладніше про зміни

Також ми змінили налаштування підводних човнів-ботів у Кооперативних та Тренувальних боях. Тепер підводні човни під керуванням комп’ютера братимуть активну участь у бою. Це допоможе уникнути ситуацій, коли бій зайво затягувався через пошук та знищення останнього підводного човна супротивника.

Наступним кроком у тестуванні підводних човнів стане їхнє додавання у Випадкові бої, яке дозволить найкращим чином оцінити стан підводних човнів та отримати відгуки від найбільшої кількості гравців. Ще одним важливим елементом тестування є перевірка геймплею підводних човнів у форматі 12 на 12, оскільки через більшу, ніж у Рангових боях, кількість гравців, істотно змінюється темп і щільність бою.

Крім цього, додавання орендних підводних човнів у Випадкові бої допоможе великій кількості гравців випробувати новий клас, звикнути до гри на них або виробити тактику протистояння їм. Коли підводні човни будуть додані в Випадкові бої на постійній основі, це дозволить уникнути заповнення черг у бої підводними човнами, оскільки на них гратимуть переважно зацікавлені в новому класі гравці.

Отримати підводні човни в оренду на 7 днів ви зможете, виконавши послідовні бойові завдання, які оновлюються кожні два тижні.

Такий спосіб поширення дозволить контролювати кількість кораблів нового класу та уникнути тривалих черг. Крім цього, ми уважно слідкуватимемо за підводними човнами у Випадкових боях і зможемо оперативно вжити заходів, якщо наявність підводних човнів з якихось причин негативно вплине на ігровий процес у Випадкових боях.


Протичовневе озброєння

Всім крейсерам та лінкорам V–X рівня без ПЛО озброєння, за винятком гібридів та крейсерів Нідерландів, додано «Авіаудар (ГБ)». Водночас змінилася і дальність дії «Авіаудару (ГБ)» у всіх лінкорів, які мали це озброєння.

Усім лінкорам та крейсерам VI–X рівня, які мають «Авіаудар (ГБ)», додано модернізацію «Авіаудар Модифікація 1» у 4 слот.

Успішних занурень!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся