Black Desert Online

Стежити Скачати Black Desert
5.9

Нормально

10

User Avg

ігри

Універсальний солдат – гайд по роніну у Black Desert

Універсальний солдат – гайд по роніну у Black Desert

Здрастуйте, дорогі читачі та передплатники нашого блогу. Ми раді запропонувати Вашій увазі чергову статтю, присвячену безкоштовній грі на пк Black Desert. Ронін, він же блейдер, цінується гравцями за його універсальність. Він є якимось аналогом самурая, який спритно орудує дворучною катаною, а далекому бою використовує лук. Такий багатий набір талантів робить блейдер одним з найбільш гармонійних класів у Блек Десерт.

Основні особливості

Якщо зовнішність воїна, лучниці або, наприклад, чаклунки більше тяжіє до типової для online-RPG європеоїдної раси, то при одному погляді на роніна відразу стає зрозуміло, звідки він сам і вся гра зокрема.

Не важливо, використовуєте ви готові пресети або покладаєтеся на власну фантазію при створенні персонажа – у його зовнішності все одно, так чи інакше, будуть присутні азійські риси. У цьому плані блейдер можна порівняти з містиком.

Ронін у Black Desert практично не має слабких сторін. Він має непогану атаку і велику кількість смертоносних комбо. Персонаж не надто сильний у ухиленні, але цей мінус багато в чому врівноважується гарним захистом.

Ронін на фоні прапорів у Black Desert

Блейдера не можна назвати надмірно складним в управлінні, якщо порівняти його з тією ж чаклункою . Але разом з тим варто відзначити, що у гравців-початківців навряд чи вдасться досягти успіху, граючи за нього. Зате в руках досвідчених геймерів, не з чуток знайомих із системою non-target, ронін стає найнебезпечнішим противником для будь-якого класу.

Серед численних плюсів блейдера визначальне значення мають такі:

  • порівняно невелике споживання люті за можливості її швидкого відновлення;
  • величезний потенціал застосування різних комбо;
  • можливість фарма без використання пляшок хп;
  • велика кількість тривалих контролів;
  • високий шанс критичного удару.

Універсальність і простота прокачування блейдера багато в чому забезпечується вибором зброї і типів атаки. У ближньому бою його головний помічник – дворучна катана, яка дозволяє не тільки завдавати величезної шкоди, а й частково блокувати ворожі удари.

Хочете напасти на небезпечного супротивника з далекої дистанції, застав його зненацька? Для цього в арсеналі роніна є лук, з яким він поводиться так само вміло, як і з мечем.

Розробники не обділили самураю та магічними здібностями. Звичайно, використовувати потужні заклинання, на які здатна чаклунка, він не вміє. Але закликати у нелегкому бою на допомогу магічний меч може легко.

Бойові характеристики

Задля реалізації більшості своїх умінь ронін використовує окуляри люті (fp). Ця лють накопичується в процесі здійснення базових атак та застосування деяких додаткових навичок. Енергія цього жорстокого бійця в бою зосереджена на завданні величезної шкоди. А завдяки своїй спритності та вражаючій маневреності він здатний виграти навіть у, здавалося б, безнадійних ситуаціях.

Блейдер дуже сильно б’є не лише по окремих ворогах, а й по області, що забезпечує йому певний успіх у масовому PvP. При цьому він вміє стрімко скорочувати та розривати дистанцію, комбінуючи ближній та дальній бій, а це дуже корисно в одиночних битвах. AoE-скіли роніна допомагають йому і в PvE. Йому досить просто зібрати монстрів у купку і використати одну з найсильніших атак по області.

Щоб досягти успіху в пвп, граючи за блейдера, доведеться спочатку набити чимало шишок. Тільки вивчивши особливості свого персонажа, ви зможете скласти собі вдалу послідовність комбо-атак для битви з тим чи іншим класом.

Але якщо звести суть PvP для роніна до однієї фрази, вона звучатиме так: завдала шкоди і відступила до відновлення здібностей – і так до переможного фіналу.

Екіпірування та зброя

Ронін є одним із класів, найбільш залежних від його шмоту. Те, як одягнений ваш персонаж, багато в чому визначає його поведінку у бою. Оскільки бонус за сет можна отримати не лише за чотири, але й за три речі, перед нами відкривається безліч можливостей для вибору екіпіровки:

  • Повний сет Груніл – дає збільшення до атаки і максимального рівня хп. Використовуючи цю броню, ми отримаємо по 2 слоти для камінчиків, що дозволить додатково посилити необхідні параметри.
  • Сет Тарітас + шолом Джерес – чорний сет по праву вважається одним із найвдаліших для роніна. Він забезпечує приріст хп і влучності, а також додаткову лють, яка нам потрібна. А шолом із синього сета дасть приємний бонус у вигляді опору нокдауну.
  • Сет Тарітас + рукавички Аджері – майже той самий ефект, що й у попередній збірці. Різниця лише в тому, що замість опору нокдауну, що дається шоломом Джерес, ронін отримує збільшення швидкості атаки.
  • Груніл + Тарітас – екіпіровка, отримана шляхом поєднання цих двох сетів, дозволить обзавестися додатковим хп, окулярами люті і – на вибір – додатком до атаки, влучності або шансу ухилитися від удару. Вибір шмота з того чи іншого сету диктується тим, які параметри є пріоритетними.

На відміну від шмота, асортимент зброї для роніна не відрізняється особливою різноманітністю. Оптимальним варіантом для новачка, як і інших класів, є Юріа. Ця зброя дасть додаткову шкоду по людях, а в процесі проточки зростатиме атака та влучність. Як оффхенд на цьому етапі рекомендується обзавестися Чорною бойовою роговою цибулею, яка підвищить влучність, бо з Юрією в руках блейдер ризикує не потрапляти навіть по монстрах.

Наступною метою вам має стати зброя Ліберто, на цей момент також актуальна для всіх класів. Цибуля при цьому залишається колишня, тому що влучності все одно буде замало. Те, чого справді варто прагнути – це Кзаркі. Але як тільки вам вдасться отримати цю зброю, необхідно змінити офхенд. І тут існує два непогані варіанти. Вам доведеться вибирати між Білою роговою цибулею на атаку і Білою бойовою роговою цибулею на ухилення. До цього моменту ви зможете вибрати пріоритетний стат.

Персонаж ронін у Black Desert

За допомогою каменів інкрустації необхідно насамперед підвищити швидкість атаки. Для цього використовуємо слоти у рукавичках. Сюди також можна вставити критий, але для блейдера він не настільки необхідний, тому що і без цього б’є сильно. У броню можна вставити каміння на хп, у поножі – опір, а в шолом – камінь на шанс ухилення від ударів.

Якщо швидкість атаки вдалося розігнати до 5, то у зброї непогано виглядатимуть самоцвіти на критичний удар або додаткову атаку. В офхенд вставляємо на вибір хп, дод. атаку, шкоду по лежачих цілях або шкоду по цілям, що знаходяться в повітрі. Непогано буде також придбати намисто з резистом від того, що завдає вам найбільше незручностей. За квестом також можна буде отримати сережки на атаку, які дають додатково трохи захисту. Пояс краще вибрати на атаку, а кільця – на атаку та броню.

Вміння та навички

Від правильного білда умінь багато в чому залежить успішність розвитку персонажа, і ронін у разі не є винятком. У гіллястому дереві навичок, яке пропонує нам Чорна Пустиня, можна легко заплутатися.

Наше головне завдання – правильно розставити пріоритети. Всі скіли можна умовно поділити на життєво необхідні, корисні, сумнівні та абсолютно не потрібні. І тут, напевно, без зайвих пояснень зрозуміло, які з них ми качатимемо насамперед, а які залишимо на потім.

1. Меч лідерства – автоатака. Це одне з небагатьох умінь блейдера, що відкриває можливість нанесення шкоди лежачій меті. Також автоатак дозволяє відновити невелику кількість fp. Якщо це і не першочергова навичка, прокачати її все ж таки варто, коли з’являться вільні окуляри.

Блейдер з мечем у Black Desert

2. Меч лідерства: Хвиля – дороге і марне відгалуження від автоатаки, що навішує дебафф з кровотечею, що оновлюється при кожному ударі. Толку від нього практично ніякого немає.

3. Енергія меча – вроджена пасивка, що забезпечує п’ятивідсоткове збільшення до шансу критичного удару.

4. Перекид – ще одне вроджене пасивне вміння, завдяки якому ронін може робити перекиди.

5. Парування – стандартна навичка, доступна з самого початку гри. Це блок, подібний до того, що є у воїна. Причому блокується лише фронтальна атака. На перший погляд, марна річ. Однак навичка може стати в нагоді в боях проти лучниць і чаклунів – він поглинатиме не тільки шкоду, але й ефект від атаки.

6. Випад у відповідь – парируючий скіл, який використовується в ближньому бою, якщо в блок прилетів удар противника. Базовий рівень досвіду дорівнює 1, але користь від нього майже нульова. Тож можна сміливо залишити його поза увагою та рухатися далі.

7. Відскок з розрізом – атака зі стрибком назад. Застосовується досить швидко і вішає на ворога дебафф на швидкість бігу. На одиначку качаємо відразу, а далі – за ситуацією.

8. Розчленування – завдає гарної шкоди, що супроводжується відштовхуванням. Корисне вміння, але надто повільне. Вивчити на 1 необхідно обов’язково для активації деяких комбо. Пізніше можна посилити до 2-3 рівня.

9. Сліпий прокол – одне з першочергових умінь роніна, що має цілий набір корисних властивостей. Воно відновлює fp, підвищує на 30% шанс критичного удару та знижує противнику 30% влучності. Потрібно вивчити, як тільки з’явиться можливість, але після вміння “Зліт дракона”, про який ми поговоримо трохи згодом.

10. Сліпий розріз – відгалуження попереднього скілла, що дає додатковий стрімкий удар після основної атаки. Вивчаємо на максимум.

Ронін у грі Black Desert

11. Комбо: Сліпий розріз – запускає разом з основним ударом невеликий вихор, що атакує 12 цілей і завдає невеликої шкоди. Основна користь полягає у можливості підкинути ворогів з подальшим відновленням fp та хп персонажа. Варто прокачати за першої нагоди хоча б заради економії банок.

12. Сліпий помах – ще одне відгалуження від навички «Сліпий розріз», яке замінює його під час комбо-атаки. Завдає середньої шкоди і підкидає супротивників. Качаємо обов’язково, але після 50 рівня, тому що без активації попереднього комбо у скіла буде дуже тривала анімація.

13. Свідомість воїна – тут усе дуже просто. Навичка миттєво відновлює 150 fp. Тож вивчаємо одразу.

14. Мобільне ухилення – необхідне вміння для блейдера. Дозволяє спритно ухилятися від атак супротивника, набуваючи на нетривалий час невразливість та покращений захист, а також уникати заклинань та навичок контролю – оглушення, уповільнення тощо. На одиницю навик вивчений відразу, на двійку варто підняти, як тільки ви почнете брати активну участь у боях проти інших гравців.

15. Комбо: Мобільне ухилення – необхідна річ для пвп. Дозволяє перервати будь-який скилл, застосувавши попереднє вміння. Завдяки цьому, при невдалому використанні тієї чи іншої навички ви можете просто швидко відійти убік, не витрачаючи часу на тривалу анімацію.

16. Розсікаючий вихор – скилл із середньою шкодою і невеликою регенерацією fp. Подібні вміння є і воїн, і варвар. Качаємо на 2 виключно для доступу до інших навичок.

17. Комбо: Розсікаючий вихор – має сенс вивчати тільки при максимальному прокачуванні попередньої навички. Тому що ми цього робити не будемо просто проходимо повз.

Блейдер у бою у грі Black Desert

18. Розсікаючий вихор: Близькість – дає десятисекундний дебафф, що знижує фізичний захист супротивника. Обов’язковий до вивчення, буде корисним як у пвп, так і в пве.

19. Розсікаючий вихор: Ураган – слабке і водночас досить дороге вміння, яке не варто качати в принципі.

20. Скульптор – підкидає ворога, завдаючи йому ударів у повітрі, і при цьому непогано відновлює fp. Варто витратити три очки умінь, тому що й утрата у скіла досить хороша, і для активації інших умінь вона необхідна.

21. Скульптор: Тайфун – цю позицію у дереві навичок краще залишити поза увагою, оскільки після вивчення цього вміння у навички скульптора суттєво знижується швидкість застосування.

22. Удар знизу вгору – Межа: Удар знизу вгору – перший навичка дається нам відразу, другий вивчається за бажанням. Він розширює радіус застосування основного вміння. Але якщо окуляри навичок в обріз, можна спокійно залишити його поза увагою.

23. Точний удар – Межа: Точний удар – удар ногою, який може спричинити приголомшливий ефект. Можна сміливо витратити одиницю навичок та використати скіл після застосування «Мобільного ухилення». Якщо є вільні окуляри, то підвищіть рівень до 2. Це дасть збільшення швидкості застосування.

24. Підсікання – Межа: Підсікання – перекидання ворога, яке буде вкрай корисним у пвп. Це вміння варто посилити максимум для активних боїв з іншими гравцями.

25. Зворотний удар – Межа: Зворотний удар – непоганий скілл, який слід також максимально вивчити, але після вивчення всіх основних навичок.

26. Бурхливий вітер – дає поєднання перекидання, гарної шкоди та атаки у повітрі. Качаємо обов’язково.

27. Комбо: Бурхливий вітер – додає ще один удар до попередньої навички. Не варто витрачати окуляри.

28. Виверт (Обман) – наша ульта, яку потрібно качати однією з перших. Завдає величезної шкоди, дозволяючи швидко наблизитися до мети.

Ронін у бою у Black Desert

29. Істинний удар – Істина для всіх – посилення для «Ухиляння», що забезпечує стовідсотковий шанс критичного удару та додатковий удар залежно від максимального значення fp. Беремо відразу ж, разом із попереднім умінням.

30. Дар – ще одне досить дешеве посилення для «Ухиляння», що дає додаткові удари з великою шкодою і стовідсотковим шансом критичного удару. Вивчаємо обов’язково.

31. Зліт дракона – основний скіл для боїв із монстрами. Він створює вихор навколо персонажа, який перекидає ворогів і завдає шкоди у повітрі. Качаємо до кінця і в першу чергу.

32. Шалений ураган – відгалуження попереднього вміння. Завдає шкоди та збиває супротивників з ніг. Головний плюс навички в тому, що він дозволяє продовжити і так тривалі навички контролю. Сумарний ефект вартий того, щоб витратити очки навчання.

33. Комбо: Зліт дракона дозволяє використовувати основний скіл після будь-якої дії. Качаємо за бажанням, якщо є вільні окуляри.

34. Зліт дракона: Гнів – чудовий додаток до першої навички. Запускає ще один ураган, рівний за силою і шкодою першому. Вивчаємо неодмінно. Найкраще зробити так, щоб на момент досягнення 55 рівня, коли буде доступне це поліпшення, у вас уже було в запасі 45 очок для його вивчення.

35. Прозріння – відмінне вміння, яке не тільки завдає величезної шкоди, але й приголомшує супротивника. Основний мінус полягає у затяжній анімації, але її можна перервати іншими вміннями. Розвиваємо по максимуму, тому що на другому рівні замість одного наноситиметься кілька ударів.

36. Прозріння: Фантом – пасивка для головного навички, що підвищує шкоду. Беремо неодмінно, тому що зайвим такий бонус точно не буде.

37. Фантомний меч – цікаве і водночас спірне вміння. Ронін закликає другу фантомну катану і починає знищувати ворогів із подвоєною силою. Недолік цієї навички в тому, що ваш герой втратить можливість застосовувати навички контролю – ви не зможете приголомшувати, перекидати і так далі за списком. Натомість у роніна виростає швидкість бігу, захист та швидкість атаки. До того ж, поки ви наносите удари, навички контролю на вас не подіють. Це вміння може бути дуже корисно в масовому пвп, тому прокачати його все ж таки варто.

Блейдер онлайн-ігри Black Desert

38. Швидкий постріл – навичка, що відкриває гілку вмінь далекого бою. Вивчаємо на двієчку, щоб відкрити доступ до інших скилл.

39. Швидкий постріл: Просвітництво – Швидкий постріл: Майстерність – при вивченні можна отримати непогану атаку з дальньої дистанції. Хоча блейдер – це все-таки клас ближнього бою. Якщо можливість здійснювати дистанційні атаки є для вас необхідністю, варто вивчити всю гілку. Але тут все залежить тільки від вашого вибору.

40. Іріонора – постріл із лука з наступним наближенням до ворога. Скорочення дистанції відбувається дуже повільно – за цей час ви встигнете отримати чимало ударів. Набагато простіше використовувати стрибки.

41. Вірний удар – пасивка, яку необхідно розвивати обов’язково. Скорочує на 15% опір супротивника до перекидання. Адже саме перекидальні навички є головною зброєю блейдера.

42. Влучний постріл – єдина дистанційна навичка контролю у роніна. Вивчаємо неодмінно.

43. Швидкий постріл: Зміщення – своєрідний клон однієї з навичок лучниці. Дозволяє стрибати в різні боки, стріляючи з лука. Однак варто враховувати, що у лучниці постріли наводяться на супротивника, а у блейдера з цим все погано – вам доведеться цілитися вручну. На наш погляд, не найкращий вибір.

44. Тренування фехтування – пасивне вміння, що додає шкоди всім ближніх атак. Качаємо, коли всі інші корисні вміння будуть вивчені.

45. Тренування швидкості – дає бонус до ухилення у ближньому бою. Можна вивчити, коли з’являться вільні очки.

Ронін з цибулею у Black Desert

Щодо пробудження скіллів, у роніна немає таких навичок, на які потрібно обов’язково отримати якийсь конкретний бонус. Непоганий варіант – отримати збільшення швидкості атаки на «Сліпий прокол», з якого починаються комбо блейдера, що найчастіше використовуються. За тим же принципом варто взяти аналогічне пробудження навичок «Зліт дракона» і «Скульптор».

Динамічний та багатогранний ронін, безумовно, знайде своїх шанувальників серед потенційної аудиторії Black Desert.

А незабаром приміряти на себе роль безстрашного самураю зможуть і ті, кому більше до вподоби персонажі жіночої статі. Розробники планують ввести в гру новий клас, який є жіночим аналогом блейдера. Що з того вийде, покаже час.

А ми продовжуємо розбір класів у Black Desert. Всі герої різні, зі своїми плюсами та мінусами, тому вибрати найсильнішого та найкращого дуже складно. Багато хто вважає найсильнішою чаклункою, але керувати нею проблематично. Лучниця теж подобається гравцями, але дуже вона крихка і беззахисна на ближній дистанції. Класи ближнього бою продовжують набирати популярності – дедалі більше гравців тестує геймплей за воїна, варвара чи роніна. Ідеального варіанта немає і не буде – це суперечлива та цікава механіка Black Desert.

Незабаром ми опублікуємо статтю про валькірію. Іноді її ще ласкаво називають Валька чи Валюха. Ми впевнені, що ця північна войовниця вам сподобається. Наші пригоди продовжуються, беріть у них участь, а також ставте запитання на тему в коментарях до цієї статті. Всім до зустрічі.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся