Black Desert Online

Стежити Скачати Black Desert
5.9

Нормально

10

User Avg

ігри
Black Desert Online
Black Desert

Black Desert - це гра в стилі AMMORPG, тобто в ній велика увага приділяється екшену: ловити гав = загинути. Розробила проект корейська компанія PearlAbyss, і особливо приємно, що в Україні вона вирішила поширювати її по моделі free-to-play. Гра відправляє в дивовижний світ - він фентезійний, однак натхненний епохою Відродження. Живуть тут ельфи, гноми, полурослика і інші знамениті істоти. Сюжет обертається навколо конфлікту між Республікою Кальпеон і Королівством Валенсія.

Потрібно в Black Desert 2020 року не тільки воювати, і далеко не тільки - це справжній симулятор життя. Геймер може торгувати, займатися будинком, створювати всілякі предмети. Але все ж бою, особливо масові, наприклад, облоги фортець, - перша перевага гри.

Примітно, що в ній кмітливий новий геймер може перемогти власника крутого зброї та обладунків, оскільки велика увага приділяється тактичній частині. Використана система non-target, тому просто так махати мечем безглуздо - кнопки потрібно натискати відповідно до моменту. Взагалі гра вдалася, так що ми настійно рекомендуємо скачати Black Desert через торрент повністю російською мовою якомога швидше.

Особливості Black Desert:

  • Світ безшовний, однак порталів і подібного для пересування не передбачено - необхідно використовувати коней, верблюдів, віслюків, слонів.
  • Бойова система відповідає принципам non-target: не доводиться задіяти багато клавіш, при цьому кожне натискання повинно бути доречним, своєчасним. Крім ударів є блоки, але їх використання знижує витривалість. Плюс приділено увагу паркур-трюкам.
  • Неігрові персонажі живуть своїм життям. Це не статуї, які тільки і займаються тим, що підкидають завдання, а живі істоти, вони сплять і не сплять, нападають і бояться.
  • Постійно відбуваються великі війни, переважно за 12 фортець світу Black Desert. Вони часто переходять від гільдії до гільдії. Битви різноманітні за рахунок великої кількості класів - їх більше 10.
  • Система крафта відкриває масу можливостей. Можна розробляти не тільки унікальна зброя і обладунки, але навіть займатися розведенням коней. Щоб знайти потрібні речі і тварин, потрібно вивчати ринки різних регіонів. До речі, можна і самому стати купцем-олігархом.
Release Date:Genre:Developed By:Publisher:

Системні вимоги:

  • Операційна система: Vista / 7/8 / 10 (32-bit or 64-bit)
  • Процесор: Intel Core i3-530 2.9 GHz
  • Оперативна пам’ять: 4 GB ОЗУ
  • Відеокарта: GTX 650 / GTX 550Ti, Radeon HD 7770, 6770
  • Місце на диску: 55 GB

Втратив Пароль

Зареєструйтеся