Скачати War Thunder | Вар Тандер

Стежити Скачати War Thunder
8.5

Чудово

5.5

User Avg

ігри
War thunder
скачати вар тандер

War Thunder - це наймасштабніша безкоштовна розрахована на багато користувачів онлайн-гра з числа присвячених бойовій техніці Другої світової і холодної воєн. Авіація, наземні сили і флот борються разом в одному бою, як це і відбувалося в справжніх боях.

В War Thunder ви можете випробувати сотні реально існуючих моделей літаків, ударних вертольотів, наземної техніки і бойових кораблів, і розвивати навички ваших екіпажів в проміжках між битвами. У деяких ігрових режимах авіація і наземні сили або флот борються разом, як це і відбувалося в дійсності.

War Thunder (з англ. «Грім війни») - захоплює з перших секунд. Вона присвячена історичним битвам, що відбувалися під час Другої світової і Корейської воєн. Битви відрізняються високим ступенем реалістичності. War Thunder - кроссплатформна гра. Тобто для всіх систем - PS4, Windows, Linux, OS X - передбачений загальний сервіс.

Режими Вар Тандер: Онлайн-проект War Thunder включає як одиночну, так і багато користувачів гру, причому геймерам запропоновані різні режими, число яких з часом буде збільшено. Під своє управління можна взяти танк, літак або корабель, тобто реалізована можливість поглянути на історичні події з точки зору різного роду військ. Найприємніше, що скачати Вар Тандер - War Thunder можна безкоштовно.

Графіка на висоті: Реалістичність торкнулася всіх складових ігрового процесу: зовнішнього вигляду транспортних засобів (до слова, в грі представлено більше 500 деталізованих моделей), їх маневреності, швидкості, дальності стрільби, наноситься шкоди та інших особливостей. Правдоподібно виглядають і карти, що повторюють обстановку на тій чи іншій місцевості, що послужила ареною для бойових дій. Спеціально для точного відтворення розробники використовували знімки, зроблені супутником у воєнні роки.

Приголомшливі бої: Одним з найяскравіших режимів War Thunder 2015 року є «Історичні бої». Тут геймерам належить по-своєму відтворити битви, що відбувалися в минулому. Само собою, використовувати можна тільки ті види техніки, які застосовувалися в реальності. Цей режим досить складний з тактичної точки зору. Потрібно ретельно продумувати різні аспекти: відстань до цілі, закони фізики, напрямок вітру і інші погодні умови.

Не менш цікавий багатокористувацький режим «Реалістичні бої». Тут геймерам теж належить стежити за безліччю різних датчиків, щоб вивірити, точно розрахувати удар. Кожен промах - втрата часу, сил, боєприпасів, а також відсотків шансу на перемогу. Іншими словами, War Thunder - це не розвага, а відповідальна місія. Тут важливий серйозний підхід до виконання завдань. Додамо, що грати можна за п'ять держав: СРСР, США, Великої Британії, Німеччини та Японії.

Ключові особливості War Thunder:

 • кросплатформна онлайн-гра, присвячена подіям Другої світової і Корейської воєн;
 • реалістично відтворені локації, засновані на фотознімках, зроблених в військові року з супутника;
 • детально опрацьовані моделі історичної наземної, повітряної і морської техніки;
 • реалістичне керування транспортними засобами та їх бойовими системами;
 • кілька захоплюючих режимів гри, які задають різні параметри бою;
 • соло гра, що дозволяє повністю сконцентруватися на відтворенні історичних подій;
 • розраховані на багато користувачів режими, що роблять ігровий процес подвійно захоплюючим!

War Thunder cистемні вимоги:

 • Операційна система: Vista, 7, 8, 10
 • Процесор: з тактовою частотою від 2,2 ГГц
 • Оперативна пам’ять: 4 Гб
 • Відеокарта: Intel HD Graphics 4000 / AMD Radeon 46XX / GeForce GT 520
 • Місце на жорсткому диску: 28 Гб 

Втратив Пароль

Зареєструйтеся