Скачати World of Tanks

Гра року
Стежити Скачати Танки
9.9

Дивовижно

6.5

User Avg

ігри
World of Tanks
world of tanks

World of Tanks (рус. Світ танків) - клієнтська масова розрахована на багато користувачів онлайн-гра в реальному часі в жанрі аркадного танкового симулятора в історичному сеттінгу Другої світової війни, розроблена білоруської студією Wargaming.net

World of Tanks - це рай для любителя військової техніки, адже за 8 років розвитку гри розробники додали до неї сотні та сотні різноманітних танків, від легендарного радянського Т-34, що вражав ворогів своєю міццю, до високотехнологічних французьких танків із барабаном заряджання.

Проект зібрав навколо себе багатомільйонну армію фанатів по всьому світу і в цьому немає нічого дивного, адже рідко ми отримуємо MMO-гру подібної якості, зроблену настільки скрупульозно. Турніри, командні битви, аркадний режим, бої кланів та багато іншого - тут кожен знайде заняття собі до смаку!

Танки World of Tanks є вкрай популярною багато користувальницькою грою, так недавно вона подолала позначку в 160 мільйонів зареєстрованих гравців. Звичайно, це цифра не відображає реальне число граючих, так як в однієї людини може бути кілька акаунтів, але все одно це дуже велика цифра.

Такою популярністю танки зобов'язані декільком факторам, давайте зупинимося на них докладніше.

По машинах!

 • Багато сотень відтворених до дрібниць танків, від реально існуючих проектів до досвідчених зразків, що існували лише на папері.
 • Декілька режимів гри.
 • Відточена до блиску геймплейна механіка, що балансує між складністю та простотою так, щоб навчитися було легко, але стати майстром складно.
 • Постійне доопрацювання, регулярні апдейти не тільки збільшують кількість доступних машин, а й удосконалюють графічний двигун, а також привносять в гру нові карти.

Системні вимоги:

 • Windows: Xp, Vista, 7, 8, 10 (32/64-bit)
 • Процесор: Двох-ядерний
 • Оперативна пам’ять: 2 GB
 • Відеокарта: NVIDIA GeForce 8600, ATI Radeon HD 4550
 • Місце на диску: 45 GB

 
Причини популярності гри Ворлд оф танкс:

 • Вдале поєднання реалізму і аркадності. Так будь-який танк в грі має броню, ймовірність пробиття якої залежить від багатьох факторів: товщина, нахил, розташування самого танка і т.д. Все це наближає гру до реальності. З іншого боку, кожен танк володіє запасом міцності, а це вже явна ознака аркадності.
 • Легкість освоєння. Керувати танком просто: чотири кнопки для руху, мишка відповідає за прицілювання, управління вежею. Але, з іншого боку, в World of Tanks складно досягти справжньої майстерності: для цього потрібно відкатати не одну тисячу боїв, вивчити різноманітні гайди .
 • Умовно-безкоштовна модель. Грати можна, навіть якщо ви не витратите на гру жодного рубля. Але на високих рівнях все одно доведеться потурбуватися покупкою преміумного техніки або преміум-аккаунта, інакше вас чекає довгий і нудний фарм на техніці на кілька рівнів нижче. World of Tanks скачати безкоштовно можна з безлічі сайтів, на цьому ми зупинимося нижче.
 • Невеликі системні вимоги. Як і практично будь-яка розрахована на багато користувачів гра танки не вимагають для комфортної гри потужної відеокарти або процесора

В цілому, основними проблемами є або стара відеокарта, що не підтримує шейдери 3.0, або повільне з’єднання. Відеокарту в такому випадку доведеться змінювати, тут вже нічого не поробиш. Повільно може бути обумовлено поганим провайдером або віддаленістю місця розташування гравця. Часто допомагає проста зміна сервера , так як розташовані вони в різних місцях, час доступу до одного може бути істотно менше, ніж у іншого.

Втратив Пароль

Зареєструйтеся