World of Tanks Огляд World of Tanks

Скачати Танки
ігри

У грі Світ танків гравці включаються в бою відразу ж, без попередніх ігор в одиночному режимі. Спочатку гравець отримує в своє розпорядження по одному танку першого рівня кожної нації: СРСР (МС-1), Німеччина (Leichttraktor), США (T1 Cunningham), Франція (Renault FT), Китай (NC-31), Японія (Renault Otsu) – легкі танки, Великобританія – середній танк (Vickers Medium Mark I) з повністю навченим екіпажем. Беручи участь в боях, гравець заробляє «кредити», тренує екіпаж і накопичує очки досвіду для отримання доступу до нових вузлів і бойовим машинам.

Кожна модель бронетехніки має ряд вузлів – знаряддя, вежу, ходову частину, двигун і радіостанцію – які можна замінити на більш досконалі зразки. Апгрейди техніки виробляються в «ангарі» в проміжках між боями. «Кредити» витрачаються на ремонт пошкодженого танка, придбання боєприпасів, витратних матеріалів та додаткового обладнання; на них також можна придбати вдосконалені вузли і нові бойові машини. Від невикористаного обладнання, боєприпасів і танків можна позбутися, виручивши половину від їх первісної вартості.

Особливість гри:
РПГ
Ваша машина – не просто броньоване знаряддя на гусеницях. Це живе, постійно розвивається істота, яке потрібно ростити і зміцнювати. Зароблені в боях досвід і кредити дозволять вам досліджувати і купувати більш досконалі елементи для вашого «бойового коня», покращуючи тим самим його початкові характеристики.

Симулятор
Унікальні моделі танків, до найдрібніших деталей відтворені по реально існуючим прототипам, дозволяють повністю зануритися в атмосферу танкових битв Другої світової. Всі поліпшення для танків доступні в суворій відповідності з історичними реаліями.

Екшен
Командні операції з виявлення та ліквідації ворожих танків, так само як і раптові зіткнення з противником, зажадають від вас блискавичної реакції і швидких, ефективних дій.

Шутер
Рухома камера може перетворити гру з екшену від третьої особи в повноцінний шутер, дозволяючи знищувати ворогів як у звичайному, так і в снайперський режимі.

Стратегія
В «Світі танків» діє просте правило: не геройствовать бездумно. Грамотний розподіл ролей і ефективне планування спільних дій – ключ до спільного успіху

Трейлер / Геймплей:
 

Добре

  • Хороша графіка на комп'ютері і навіть дуже хороша для мобільної гри
  • Дуже хороша оптимізація
  • Спілкування в онлайні
  • Велика кількість безкоштовних танків
  • Багато івентів з крутими подарунками.

Погано

  • Дружини і подруги не раді. Діти ростуть без батька :)
  • Платний аккаунт, покупка танків, снарядів і т.д. У бюджеті невелика, але дірка.
  • Іноді трапляються тупі товариші по команді
  • Довгий шлях до танків Х рівня без преміуму
9.9

Дивовижно

Втратив Пароль

Зареєструйтеся