ігри

Чити для майнкрафта

Топ 5 чити для майнкрафта. Кращі чит коди для майнкрафта.

Чити для майнкрафта

Minecraft – одна з найуспішніших і популярних відеоігор усіх часів. Відома гра для створення пісочниці заробила 415 мільйонів доларів у 2020 році та налічує 131 мільйон активних користувачів на місяць. За оцінками, вартість франшизи перевищує 1 мільярд доларів, що робить її однією з найуспішніших ігрових франшиз.

Через популярність Minecraft багато користувачів намагалися знайти способи зламати її. Ось 5 поширених читів для Minecraft, якими захопилися багато геймерів.

У цій статті будуть розглянуті такі хаки та чіти, які зазвичай використовуються в грі сьогодні:

 1. Чит на безсмертя
 2. Злом з допомогою Command Tool
 3. Створення власного HUD
 4. Створення власних нестандартних блокыв
 5. Чити в Minecraft Update 1.17

Що таке чити для Майнкрафт?

Чити Minecraft дозволяють користувачам виконувати різні завдання в грі без мінімальних зусиль.

Деякі з цих хаків настільки захоплюючі, що змушують задуматись, яку насолоду хтось може отримати від гри за допомогою хаків. Тим не менш, сьогодні вони широко використовуються багатьма гравцями. Давайте детальніше дізнаємось про кожен хак нижче.

1.Чит на безсмертя

Чит на безсмертя в майнкрафт – один з найбільш доступних хаків у грі. Злом дозволяє зробити вашого персонажа невразливим для атак. Це вигідно, коли ви вночі оточені ворогами, що дозволяє вам пережити найгірший натиск монстрів.

Щоб зробити цей хак, спершу потрібно включити чіти в грі:

 1. Створюючи новий світ, прокрутіть вниз до другого стовпця та ввімкнути чити.
 2. Після цього завантажте гру та відкрийте редактор/мод інвентаризації, наприклад INV edit, який можна завантажити в Інтернеті.
 3. Далі, використовуючи цей мод, надіньте броню на свого персонажа та встановіть рівень урону на надзвичайно низький, наприклад -40 000.
 4. Після цього збережіть цю збірку в певному світі та завантажте світ. Ви повинні мати тепер повну невразливість.

Цей метод є ефективним способом подолати деякі найскладніші проблеми Minecraft. Просто використовуйте його з розумом, оскільки, на жаль, ви все ще можете отримати пошкодження при падінні та втопитися.

Ви можете використовувати інструменти Mod, такі як редагування INV, щоб реалізувати інші зломи ігр. Однак це може загрожувати вам забороною гри, тому використовуйте їх на свій розсуд.

2. Злом Command Tool Minecraft

Найпростіший і найпростіший спосіб обдурити гру – використовувати основний інструмент команди, доступний у самій грі. Хоча це дещо очевидно, але гравці його не помічають.

 1. Щоб отримати доступ до читів за допомогою командного засобу, увімкніть чіти через меню запуску, зазначене вище.
 2. Далі, коли гра завантажиться, натисніть клавішу /.
 3. Повинна з’явитися панель пошуку команд, що дозволяє вводити команди та чити.
 4. Наприклад, ви можете легко ввести /difficulty, щоб змінити складність гри на просту; Ви також можете заспавнитись в мобах і зупинити час.
 5. Цей злом командного інструменту полегшує вам гру в Minecraft, але позбавляє вас від геймплея.

3. Створіть спеціальний HUD

У Minecraft можна створити власне інформативне меню, наприклад, включаючи панель мани. Цей корисний хак допоможе побачити, які ігрові витратні матеріали ви зібрали.

Створення власного концентратора є досить складним у виконанні, яке включає реконструкцію та ретекстурування активів у грі. Для отримання додаткової інформації про цей корисний хак перегляньте це відео нижче.

4. Створення власних блоків

Замість того, щоб використовувати блоки з Minecraft за замовчуванням, можна створити власні блоки для Minecraft. Цей злом Minecraft передбачає взяття оригінальних блоків Minecraft і розміщення їх на підставці для броні, що дозволяє складати блоки.

Це також дозволяє фарбувати будь-який блок, тобто ви можете створити власний власний блок за кольором та темою. Для отримання інформації про те, як виконати цей хак, подивіться відео нижче.

5. Чити в оновленні для Minecraft 1.17

Аналогічно, основні хаки Minecraft з’явилися в останньому оновленні Minecraft 1.17, яке захопило спільноту Minecraft. Наприклад, світлодіодний хак дозволяє створювати світлодіодні стрічки зі своїх улюблених творців Twitch або Youtube. Цей хак порівняно простий у виконанні.

 1. По-перше, візьміть деякі знаки і розмістіть їх на стіні, а потім на кожному знаку введіть знак рівності разом з кожним знаком горизонтально.
 2. Потім нанесіть барвник на кожен рівний символ.
 3. Далі, використовуйте любий барвник, наприклад синій, щоб знаки рівності світилися синім.

Це дозволить вам створити світлодіодні стрічки. Світлодіодний хак – один з багатьох хаків, представлених в останньому оновленні Minecraft. Оновлення наповнене захоплюючими і часто зламаючими іграми читами та хаками. Більше дивіться у цікавому відео нижче.

Заключні думки

Як підкреслювалося вище, існує багато хаків та читів для Minecraft. Як і всі хаки, використовуйте їх на свій розсуд. Спільнота Minecraft стала відносно ліберальною з використанням хаків.

Тим не менш, було б найкраще, якщо ви добре подумаєте, перш ніж використовувати ці зламаючі хаки. Найкраще насолоджуватися грою так, як її вважали, а не обманювати.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся