League of Legends

Стежити Скачати ЛОЛ
7

Добре

9.7

User Avg

ігри

Карта League of Legends

Карта League of Legends

Представляємо карту з позначенням місць на Лізі Легенд із зазначеними ключовими точками. На карті League of Legends кольоровими точками є ключові місця. Нижче розшифровка назв та позначок.

Murk Wolves (Вовки) : У цьому таборі живуть два маленькі вовки і один великий двоголовий.

Krugs (Кам’яні монстри): у цьому таборі є два кам’яні монстри, маленький і великий.

Gromp : велика жирна жаба, яка плює на тебе. Коли ви вражаєте його, він дає вам бафф під назвою Дар Тоудстула, який змушує монстрів отримувати шкоду від отрути з часом, коли вони нападають на вас.

Raptors : Хижаки – маленькі крилаті птахи. Три маленькі та один великий. Удар великого дає позитивний ефект, який називається True Sight. Цей бафф дозволяє вам бачити невидимі речі, такі як приховані чемпіони та підопічні.

Blue Sentinel (Синій Страж) : У цьому таборі є дві маленькі плавучі штуковини, які уб’ють тебе, і великий людожер із блакитного каменю. (Синій Страж) Удар Синього Стража дасть вам 25% вашої мани за кілька секунд. Вбивши цей табір, ви отримуєте бафф, званий Crest of Insight. Цей бафф збільшує регенерацію мани/енергії та зменшує час відновлення. Майте на увазі, якщо чемпіон з цим баффом убитий, вбивці передається його бафф.

Red Brambleback : у цьому таборі є два маленькі монстри та велике червоне дерево. Удар великого монстра червоного дерева (Red Brambleback) вилікує вас на 20% вашого здоров’я. Вбиваючи цей табір, ви отримуєте бафф Crest of Cinders. Цей бафф трохи лікує вас і змушує ваші атаки уповільнювати ціль і наносити невелику кількість справжньої шкоди з часом. Цей бафф також передається людині, яка вбиває посиленого чемпіона.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся