ігри

Амонг ас меми

Меми по Among Us – найкращи меми про амонг ас

Амонг ас меми

“А голову ти вдома не забув?”

Коли у 2018-му студія InnerSloth, в якій було лише 3 особи, створила Among Us, вона й не підозрювала, який хайп виникне навколо їхньої гри у 2020 році. До осені в неї пограли великі інфлюєнсери, ютубери, тиктокери, стрімери – і тепер про неї знають усі.

Among Us – це мультиплеєрна гра для 4-10 осіб. Вона схожа на Мафію, тільки тут місце дії – космічний корабель. Кожен отримує роль «члена екіпажу» чи «самозванця». У грі є невеликі завдання, які виконують мирні жителі, а зрадники займаються саботажем та вбивають мирних. Як тільки гравці знаходять труп, можна обговорити та проголосувати, хто, на думку більшості, є зрадником. Вибраного гравця кикають, але він може виявитися звичайним мирним жителем.

Мільйони підлітків підсіли на космічну «Мафію», і вона стала соціальною платформою для тих, хто нудьгує на карантині. По ній одразу почали робити меми, які зрозуміють навіть ті, хто не грав… якщо вас, звичайно, звуть не Гомер.

Меми Among Us давно переросли гру. Тепер ними описують ситуації зі зрадниками життя, а іноді роблять кросовери з іншими мемами.

Delivery Club відрекламувала доставку їжі мемом Among Us. Раніше вони вже робили меми з ігор – кур’єрів Death Stranding перефарбували у зелений.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся