ігри

10 секретів, прихованих у Five Nights at Freddy’s 3

10 секретів, прихованих у Five Nights at Freddy’s 3

Те, що справді радує хардкорних шанувальників, — це всі пасхальні яйця та секрети, які зберігаються в іграх FNAF , а в Five Nights at Freddy’s 3 їх безліч. Ось декілька із них:

 

1) Зображення Springtrap, які з’являються випадковим чином, коли ви запускаєте гру. Вони примітні тим, що вони жахливо показують Пурпурового хлопця, який намагається підняти аніматронну голову з себе. Цих зображень три, і ви, можливо, ніколи не побачите їх у вашому конкретному програванні, а я не бачив, незважаючи на те, що граю кілька годин.

2) Паперова тарілка Бонні та плюшева Бонні

Іноді у вашому офісі також з’являється паперова версія Бонні:

І, звичайно, на вашому столі є плюшева Бонні, але тільки в п’яту ніч. Якщо ви натиснете на нього, ви перейдете в міні-гру:

Нарешті, хоча це може бути важко розрізнити завдяки всій статиці, один з аніматроніків у лівій частині камери шостої, ймовірно, також Бонні:

3) Золотий Фредді. Так! Він у FNAF3 , незважаючи на те, що насправді він не реальний — він, швидше за все, просто галюцинація.

Іноді Золотий Фредді навіть випадковим чином з’являтиметься на фоні вашої камери:

І, нарешті, так, ви можете повністю натиснути на ніс плаката Фредді у вашому офісі — він все одно сигналить:

4) Іноді у вашій камері з’явиться Phantom Mangle , супроводжуваний смішним вереском:

Іноді ви також побачите Мангла біля свого офісу:

5) Секретні міні-ігри

У Five Nights at Freddy’s 3 є купа менших ігор — і якщо ви хочете отримати гарний кінець, вам доведеться перемогти їх усі.

6) Поганий кінець

Кожен аніматронік на цьому екрані – це старе обличчя… за винятком того, що стоїть ззаду. Ніхто насправді не знає, хто такий аніматронік ззаду і чому він там. Цікаво, що цього аніматроніка немає в хорошому кінці:

7) Маска маріонетки

Ви можете побачити це на восьмій камері, що висить на правій стороні стіни.

8) Череп

Щовечора FNAF 3 кидає гравця в міні-гру, де йому доручається слідувати за Фредді. Якщо гравець не слухається і досліджує, він може зайти в кімнату, повну аніматронних деталей, таких як костюми та ендоскелети. Цікаво, що між усіма цими частинами також лежить людський череп, але кому він належить?

9) Зникла дитина

В одній із секретних міні-ігор є дев’ять однакових кімнат з трьома дітьми в кожній… за винятком однієї. В одній із цих кімнат один із дітей пропав. Навмисно? Хто знає!

10) Газета

Ось те, що ви можете побачити, лише якщо ви отримаєте певну кінцівку в FNAF 3 . Дві речі роблять це вирізання помітним. Один, Скотт Коутон, творець FNAF, написав усілякі круті факти про цю франшизу. Це трохи важко розібрати, але на панелях написано наступне:

Озираючись на багато моїх старих ігор, я виявив, що в них майже завжди є зламаний робот. Я не знаю, чому ця тема часто повторюється в моїх іграх, але очевидно, що це щось переслідує мене.

Перш ніж я почав працювати над FNaF, мені довелося вибрати, яку гру зробити з трьох потенційних ігор, знаючи, що це може бути моя остання спроба перед тим, як почати нову кар’єру. Я вибирав між продовженням The Desolate Hope, рімейком моєї першої гри – Legacy of Flan або новою ідеєю про аніматроніку та камери безпеки.

Працюючи над першою грою, я розпочав для неї краудфандингову кампанію. Я зібрав рівно нуль доларів.

Цікавий факт: імена Фредді, Бонні, Чіка та Фокси були лише прізвиськами, коли я працював над персонажами. Пізніше я планував дати їм офіційні імена, але до моменту завершення гри дуже полюбив їх.

У оригінальній грі Фредді спочатку не мав на меті пересуватися по закусочній і мав лише «дотягнути вас», якщо ваш час закінчився. Це було змінено перед випуском.

У реальному житті мені часто сняться кошмари наяву, тобто я ходжу уві сні тощо. Одного разу вночі мені наснилося, що Бонні була в передпокої за моїми дверима, тому я зіскочив з ліжка й кинувся тримати двері зачиненими. Я виявив, що двері зачинені, і це наповнило мене жахом. У FNaF 1, коли двері не працюють, це означає, що щось уже є у вашому офісі! Тому, коли я відчув, що двері замкнені, я відчув, що Бонні була в моїй спальні і збиралася мене дістати! На щастя, я прокинувся.

Я фактично змоделював персонажа Foxy на своєму ноутбуці, коли їздив цілодобово, щоб відвідати своїх родичів влітку 2014 року. Дуже важко змоделювати 3D-персонажа під час поїздки на нерівній машині. Можливо, тому Фоксі виглядає таким розірваним!

Поки ми були там у гостях, мої діти вперше відчули страх Фокси!

І по-друге, насправді щось приховано у фото газети. Виявляється, Springtrap стоїть позаду Фредді, але ви можете побачити його, лише якщо ви освітлите зображення, наприклад:

Начебто змушує задуматися, чи це дійсно кінець франшизи чи ні.

 

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся