Скачати World of Tanks

Гра року
Стежити Скачати Танки
9.9

Дивовижно

6.5

User Avg

ігри

Як отримувати дублони World of Warships щомісяця?

Як отримувати дублони World of Warships щомісяця?

Нещодавно в World of Warships з’явився спосіб регулярно отримувати дублони на свій аккаунт. І для цього вам не обов’язково перемагати в конкурсах або грати добу безперервно. Все, що потрібно – покликати в гру друзів. Решту вони зроблять за вас.

Йдеться про Морське братство  — нову реферальну програму. Будь-який командир може стати наставником братства, що відкриє йому нові можливості та принесе чимало цінних нагород. Одна з таких нагород – щомісячні нарахування дублонів на обліковий запис.

Як це працює?

Наставники одержують кешбек у дублонах за покупки своїх соратників. Це означає, що раз на місяць 10% вартості всіх покупок ваших соратників у Преміум магазині повертатимуться до вас у вигляді дублонів. Ця система автоматично починає працювати, якщо у вас є хоча б 2 соратники.

Що ще важливо знати про кешбек?

  1. Кешбек нараховується першого дня кожного місяця;
  2. З моменту покупки має пройти щонайменше 30 днів. *

* Якщо покупка була здійснена, наприклад, 3 вересня, кешбек за неї буде нарахований 1 листопада, відповідно до пунктів 1 та 2.


Вступайте до Морського братства! Менше ніж за 3 місяці його існування розробники роздали наставникам понад 780 000 дублонів і ця цифра постійно зростає.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся