ігри

Ваншот – що таке?

Ваншот – що таке?

Ваншот – походить від англійського словосполучення one shot, що перекладається як одним пострілом. Ваншот у грі стрілялці означає знищити когось одним ударом (званшотити).

Чому одним ударом?

1. Через великий розрив у силі персонажів, коли один значніше перевершує іншого за параметрами. Такий розрив може виникати як через велику різницю у рівнях, так і через якість спорядження.

Думаємо, що нікому не треба пояснювати, чому персонаж 50-го рівня переможе персонажа 1-го рівня одним ударом. Різниця у рівнях відіграє істотну роль, тому дуже часто вистачає однієї атаки. До речі, так роблять гравці, яких називають «ганкери». Ці товариші бавляться тим, що приходять у локації для новачків і буквально вирізають усіх, хто не може чинити опір.

Якість спорядження також грає велику роль. Якщо у вас чудове спорядження з високими характеристиками, а проти вас стоїть персонаж у огидному шмоті без будь-яких посилень, то ви, швидше за все, його сваншотіть. Але взагалі таку ситуацію уявити складно, тому що нормальний гравець у поганому спорядженні в бій не полізе.

2. У персонажа імбовий клас. Простими словами, якщо в результаті дій розробників клас вашого персонажа має недоступні інші класи вміння, що завдає величезної шкоди або дає невразливість. Якщо ви саме такий щасливчик, то рано чи пізно такий дисбаланс виправлять (понерфят).

3. Через грамотне використання баффів  і дебаффів. Навіть якщо герої приблизно рівні за силою, то використання максимального набору дебаффів на противника значно зменшить його характеристики і дозволить швидко знищити його. А якщо повісити на себе і бафи, то бій стане легким та невимушеним. Загалом, необхідно використовувати ці можливості максимально у важких боях.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся