ігри

Скайрим моди

Скайрим моди

Моди на Скайрім: добірка кращих нових модів для Skyrim 2021

Перше, що потрібно знати, коли готуєшся перетворити Скайрім в майданчик для запуску ракети: англійську мову хоча б на шкільному рівні. Нижче в статті будуть посилання на англійські версії модов, для багатьох з яких вже підвезли русифікацію. Там же описані та інструкції щодо встановлення, немає сенсу наводити їх тут повністю. Ще одне важливе зауваження: стежте, для якої версії гри цей мод. В цілому, на звичайний Skyrim Legendary Edition більше модів, але у вас може бути Special Edition, тому тут, по можливості, будуть посилання для обох версій.

Отже, добірка модов для тих, кому набрид ванільний Скайрім, і хочеться чогось більшого. Тут не буде категорій – тільки все підряд, тільки хардкор. Поїхали!

SkyUI LE | SE

Мод, без якого не можна уявити Скайрім в 2020. Це розширене і поліпшене меню – включаючи меню алхімії, зачарования, створення броні і зброї. Його використовують і для більш точного налаштування деяких модів, про які піде мова нижче.

Enhanced Blood Textures LE | SE

Яскрава, реалістична і деталізована кров для битв – те, що потрібно грі, де і десяти хвилин не можна провести, не наштовхнувшись на бандитів, вампірів, вовків або кого завгодно ворожого. З відрубаних голів кров ллється прямо літрами і фонтанує, і це виглядає настільки красиво, що можна на мить перетворитися в Сашко Фокіна, аби вбити кого-небудь ще.

Ordinator LE | SE

До створення перків розробники доклали рівно стільки ж зусиль, скільки і до громадянської війни – тобто, м’яко кажучи, зовсім забили на важливу деталь геймплея. Всі вони побудовані за одним принципом: ви наносите на 20% / 40% / 60% більше шкоди / отримуєте лікування / сильніше зачарования або отрути, ось це все. Виділяється, мабуть, тільки створення броні, де перкі дозволяють виковувати нові види одягу і зброї. Мод Ординатор дбайливо допілівать перкі, дозволяючи їм серйозно впливати на геймплей і точніше прокачувати персонажа. Творці мода додали близько 400 нових перков, щоб любителі перепроходіть за нові класи вже точно не занудьгували в процесі прокачування.

Immersive Armors LE | SE

Мод, який додає тонни нової броні в Скайрім. Це не перебільшення – її дійсно дуже багато, від бронеліфчіков (хоча вони дуже органічно вписані у всесвіт і не зруйнують занурення в похмурий світ Скайріма) до драконячої. Зазвичай до кінця гри у кожного драконорожденного накопичується стільки драконівських кісток, що їх можна підкинути кожному НПС, і ще залишиться на броню для десятка фоловерів, але з цим модом кожен сталевий злиток знайде своє застосування.

Immersive Weapons LE | SE

Тепер, коли у вас є два гігабайти (а може, і більше) різноманітної броні, можна налити і мод, який додає в Скайрім купу нового зброї. Хтось із вас відіграє акавірского втікача? З цим модом з’являться традиційні для акавірцев катани, нодаті, дайто і Дадао, не кажучи вже про купу сокир і мечів для тих, хто звик грати самим звичайним воїном-північчю або орком. Лучники теж зрадіють поповненню арсеналу новими красивими (це важливо) луками і наборами стріл. Загалом, кожен точно знайде собі що-небудь за смаком, і ніхто не піде без шикарного холодної зброї з 2К текстурами.

Skyrim Flora Overhaul LE | SE

На самому початку гри, коли ти знаєш лише три локації – зруйнований Хелга, невеликий Рівервуд і сонячний Вайтран – доводиться всюди ходити пішки в пошуках потрібних печер. Творці Skyrim Flora Ovehaul подбали про те, щоб гравцю не набридли одні й ті ж дерева та трава, посеред якої зрідка ростуть блакитні Горноцветов. Вони додали 16 нових моделей дерев, дві сотні нових текстур для трави та іншої рослинності, і тепер Скайрім більш-менш нагадує справжню природу. Хоча ходити по туману посеред високих смерек може бути трохи крипових.

Stones of Barenziah Quest markers LE | SE

Кожен з нас вперше знаходив невідомий рожевий камінь і тягнув його в Ріфт, де стикався з Гільдією злодіїв, красивою легендою про злодійський удачі, зарозумілою Векс і … завданням знайти ще 23 таких же каменю. Розробники поклали більшість з них на самі видні місця на зразок спалень ярлов і шаф в штабах глав всіляких гільдій, але навіть самі допитливі не вгадаєш, в яких печерах лежить ще 5-6 штук. Мод спрощує життя будь-якого злодієві, додаючи значок квесту над кожним каменем – тепер повернути Гільдії удачу стане трохи простіше.

Alternate Start – Live Another Life LE | SE

Повіз, що на на страту везуть полоненого Ульфріка Буревісника, Братів Бурі і простого конокрада, стала відомим мемом – напевно кожен з вас натикався на веселе відео, яке закінчується чорним екраном, і після нього починалася вступна заставка Скайріма. Якщо комусь набридло слухати про подвиги Ульфріка, а потім бігти зі зруйнованого драконом міста, є й альтернативний старт гри, в якому ви простий бранець. В тюрмі. Біжіть!

До слова, цей мод потрібно встановлювати з особливою акуратністю. Є й інші версії альтернативного початку гри, наприклад, магом в Колегії, і їх можна легко знайти в пошуку по сайту.

Falskaar LE | SE

Фальскаар – це мод розміром з DLC. Додає нову локацію, купу квестів, персонажів, печер, куди без них, нову броню, заклинання і навіть ту’ум. Наш герой, якого всі кличуть Мандрівником, потрапляє на незвідану територію через портал в руїнах Мзубтанда. Невже саме про нього йшлося в Пророцтві?

Unread Book Glow LE | SE

Окей, це невеликий чит, ну і що?

Непрочитані книги тепер підсвічуються. Книги навичок ні з чим не переплутаєш – їх помаранчеве свічення видно здалеку. Звичайні підсвічуються відтінками блакитного. Тепер облаштувати бібліотеку в одному з маєтків стане набагато простіше і зручніше.

Vigor – Combat and Injuries LE | SE

З цим модом бійки перетворюються не в просте закліківаніе стражника / дракона / бандита, а в нормальний бій з пораненнями. Краще один раз показати, ніж описувати.

Beyond Skyrim – Bruma LE | SE

Ще один великий мод, який додає територію Брум, яка була в TES 4: Oblivion. Ви ж нудьгували по айлейдскім руїн? Тепер і в п’ятій частині Сувоїв можна походити по ним в пошуках нової броні і зброї.

The Forgotten City LE | SE

Особисто у мене двемерскіе руїни викликають почуття страху – я до сих пір пам’ятаю, як двемерскіе сфери раз по раз знищували низкоуровневую тушку мого першого персонажа. Але якщо ванільні двемерскіе руїни до п’ятого проходженню вже навіюють нудьгу – виправте це модом The Forgotten City. Довакін доведеться розслідувати загадкове вбивство в покинутому підземному місті, використовуючи можливість переміщатися в часі.

Climates Of Tamriel LE | SE

Автори скромно описують цей мод так: The # 1 Weather & Lighting overhaul for Skyrim. Він замінює внутрішньоігрову погоду на більш реалістичну, додає різні варіанти дощів, снігопадів, буревіїв і всього іншого. У сильну грозу з вітром і крижаним дощем зовсім не захочеться виходити на вулицю, ось настільки він наближений до реалізму.

Skyrim Performance PLUS LE 

Remove Underwater Grass and other stuff too LE

Pebbles and Underwater Grass Remover SE

У вас старий пк і вам теж хочеться пограти в скайрим? Для щасливих володарів картопляних ноутов і ПК придумана купа штук для оптимізації гри, і ось деякі з них. Перший мод зменшує текстуру падаючого листя і сніжинок, щоб уникнути просідання ФПС, з якої неминуче стикаються навіть власники ультрасучасних ПК. Два інших прибирають з води траву та інші об’єкти, які все так же їдять ресурси комп’ютера, але не видно гравцеві.

The Paarthurnax Dilemma LE | SE

Внманіе, спойлер! Майже в кінці основної сюжетної лінії відроджений Орден Клінков зажадає вбити Партурнакса, сина бога Акатоша і таємного лідера сивобородий, тому що він … ну, дракон. Значить, поганий і заслуговує на смерть.

Цей мод дозволяє поговорити з обома сторонами і вирішити конфлікт мирно. Тепер у вас дійсно є вибір.

JK’s Skyrim SE

Більшість гравців скаржаться, що ванільні міста занадто одноманітні і зроблені «на відвали» в порівнянні з попередніми частинами серії TES. Цей мод додає кожному місту унікальності, не руйнуючи занурення в гру: так, Фолкріт дійсно отримає цвинтарну атмосферу, а Данстар стане портовим містом. Преображення зачіпає всі великі міста, поселення і невеликі села на кшталт Вінтерхолда і Морфана.

Автор цього мода, jkrojmal, не тільки поліпшив міста, а й деякі крамниці, таверни і інші місця. На його сторінці Nexus Mods можна скачати і інші поліпшення для Skyrim SE.

Legacy of the Dragonborn LE | SE

Чи готові до одного з найбільш неймовірних модов для Скайріма? Ласкаво просимо в Галерею драконорожденного.

Можливо, серед читачів цієї посади є кіберплюшкіни, які обожнюють збирати рідкісні та унікальні артефакти. Це те, що оцінить будь-який збирач – особистий музей в Солітьюде, де можна розставити взагалі все, включаючи пляшки вина. Він додає нові квести, нову Гільдію і нових НПС, не кажучи вже про цілий безлічі нових артефактів.

Obscure’s College of Winterhold SE

Одна з переробок Колегії магів Вінтерхолда, після якої в неї дійсно захочеться повертатися частіше. У поєднанні з модом на нових учнів Колегія оживає, і ви більше не архимаг, який витратив три години пробіжку з сокирою по двемерскім руїн, а справжня частинка чогось більшого. Покої Архимаг тепер можна змінювати під свої потреби – крім робочого кабінету, кімнати для алхіміка і бібліотеки, можна влаштувати собі спа-салон як на скріншоті вище. Ну хіба не чудово?

EFF – Extensible Follower Framework LE | SE

У великій компанії завжди веселіше проходити одноманітні печерки. Мод дозволяє набрати цілу сотню компаньйонів, роздати кожному по коню і скомандувати збирати інгредієнти. Тепер бідолаха Лідія НЕ буде віддуватися за всю компанію, втанковивая шкоди крижаного троля на Високому Хротгар, якщо з вами ходить десяток найманців, сірка і хаскі-мисливець на вампірів.

Bijin NPCs LE | SE

Bijin Warmaidens LE | SE

Bijin Wives LE | SE

Все просто – добірка, яка змінює зовнішність жіночим персонажам. Дізналися Лідію? Якби в Тамріеля був інстаграм, після установки цих модов дівчата Скайріма змогли б конкурувати зі справжніми Інста-моделями.

RaceMenu LE | SE

Покращення редактора персонажа – для тих, кому важливо точно налаштувати горбочок на носі, висоту скул і покрити губи жіночого персонажа Тінто саме кольору # fff0f5. Немає межі кастомізації!

The Kids Are Alright LE | SE

У ванільною версії можна усиновити тільки нордскіх дітей. TKAA виправляє це, додаючи в гру дітей різних рас, а також новий одяг і навіть дитячу броню. Діти органічно вписані в світ і з’являються там, де можна їх очікувати – наприклад, аргоніанская дівчинка бродить по ринку Ріфт, а дівчинку-скелета можна зустріти в вайтранском Залі мертвих.

Hearthfire multiple adoptions LE | SE

На додаток до попереднього моду – можна усиновити до 6 дітей і переселити їх в спеціальний будинок.

SpiderMan Follower LE

Це супутник Людина-павук. І це не зовсім Пітер Паркер … Вибачте.

Better Vampires LE | SE

Мод, що виводить вампіризм на новий рівень. У ньому купа настроюються деталей, якщо звичайний вампіризм вам здається занадто імбоватим.

iNeed – Food Water and Sleep LE | SE

Трохи реалізму, ускладнює гру – iNeeds. Тепер протагоністу доведеться їсти і відпочивати, щоб вижити.

Better MessageBox Controls LE | SE

Better Dialogue Controls LE | SE

Скайрім влаштований так, що ти повинен потрапляти по буквах, коли натискаєш на кнопки в діалозі або інвентарі. Це жахливо незручно, і цей мод робить життя трохи простіше, збільшуючи площу, на яку можна натиснути. Господи, та як взагалі без цього грати?

Achieve That! LESE

Більше ачівок богу ачівок! У цьому моді їх ціла сотня. За вибивання певних досягнень з’являється не тільки нудна напис в профілі Стіма, але і цілком відчутні нагороди в грі: наприклад, окуляри здібностей або збільшення переноситься ваги.

Beards LE | SE

Яка ж гра про суворих Норд без якісних борід?

KS Hairdos LE | SE

Гігантський пак самих різних зачісок, як для персонажа, так і для НПС. Близько 700 жіночих і майже сто чоловічих. Обережно, можна залипнути в редакторі персонажа на цілу годину.

Cloaks of Skyrim LE | SE

Досить дивно, що на холодній нордской землі ніхто не носить плащі, які рятують спину від вітру, але це легко виправити. Cloaks of Skyrim додає близько сотні нових плащів і накидок. Деякі з них з емблемами гільдій – тепер виділитися стане ще простіше.

Windstad Pool and Hot Bath LE | SE

Heljarchen Pool and Hot Bath LE | SE

Lakeview Pool and Hot Bath LE | SE

Маєтку з DLC Hearthfire хороші, а з басейном будуть ще краще.

Follower Trap Safety LE | SE

ІІ Скайріма не відрізняється розумом і кмітливістю, тому деякі не беруть з собою супутників – вони легко потрапляють в пастки і вмирають, а часто ще й здають звуками ховаються на корточках гравців. Ось і мод, трохи стримує дурість фоловерів – вони більше не будуть наступати на пастки.

Cicero Female LE | SE

Цицерон – один з найцікавіших супутників в ванільною версії гри. У нього крута озвучка (привіт фанатам Сергія Бурунова) і власний стиль ведення бою – він безстрашно кидається на будь-яких суперників. Тепер у божевільного блазня є і жіноча версія, причому досить симпатична.

Stay at the system page SE

Останній в цьому списку мод – Stay at the system page. Звиклі до Legendary Edition гравці натискають на Esc, щоб потрапити в меню і зберегтися, але в Special Edition це працює трохи інакше. 248КБ, які повертають грі зручність.

А які моди стоять у вас? Пишіть в коментарях!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся