Скачати World of Tanks

Гра року
Стежити Скачати Танки
9.9

Дивовижно

6.5

User Avg

ігри

Як зробити скріншот у World of Tanks: ТОП 3 швидких способи

Як зробити скріншот World of Tanks

У грі часто трапляються ситуації, коли необхідно швидко зробити знімок екрана WOT або іншої гри про танки. Це може бути будь-який баг, порушення правил гравцями або просто момент, який хочеться запам’ятати. Існує кілька простих і швидких способів, як зробити скріншот у «Ворлд оф танкc».

Як зробити скріншот у WOT прямо у грі

Клієнт дозволяє робити знімки на екрані без додаткових програм.

  1. Натисніть на клавіатурі кнопку ” PrtSc ” або ” Print Screen “Print Screen
  2. Готово! Зображення записано на жорсткий диск.

Але де скріншоти wot? Куди вони зберігаються? А зберігаються вони в спеціальну папку screenshots , яка знаходиться в папці з клієнтом за адресою C: Games World_ of_ Tanks screenshots . Добратися до неї дуже легко: клацніть правою кнопкою миші по ярлику WOT і в контекстному меню виберіть пункт ” Розташування елемента “.

Як зробити скрін у “Ворлд оф Танк” на Windows 10

В принципі, на цьому гайд можна закінчити, але не тут було. Деяким гравцям незручно зберігати скрини в папці з клієнтом, оскільки їх можна випадково видалити разом із грою. Швидко зробити скріншот у WOT та зберегти в іншу папку можна наступним способом.

  1. Натисніть клавіші Win + PrtSc (або « Print Screen »). ” Win ” або ” Пуск ” – це кнопка з логотипом Windows на клавіатурі, яка зазвичай знаходиться між клавішами Alt і Ctrl . Спробуйте зробити це прямо зараз 😉. Win + Print Screen
  2. Готово! Скріншот автоматично збережено в папці « Знімки екрана » поточного користувача Windows. Вона доступна за адресою ” Цей комп’ютер > Зображення > Знімки екрана ” .

Шлях до цієї папки на Windows 10 виглядає так: C:\ Users\ім’я_користувача\Pictures\Screenshots .

Як зробити скрін у World of Tanks на інших ОС

На жаль, функція швидкого скріншота є тільки у Windows 10. Якщо у вас XP, 7 або 8, то для збереження в іншу директорію скріншот доведеться вставляти з буфера обміну в графічний редактор (наприклад, стандартний Paint) і вже зберігати звідти, куди потрібно. Звісно, ​​це неефективно. Але рішення є.

  1. Завантажте та встановіть програму Lightshot із сайту prnt.sc. Це найкращий скріншотер у мережі, який важить лише пару мегабайт.LightshotВін вміє як зберігати знімок екрана на диск повністю, так і відразу обрізати його до потрібних розмірів. Можна навіть настроїти миттєве завантаження зображення на сервер. Посилання на нього буде автоматично додано до буфера обміну. Давайте зробимо це.
  2. Запустіть Lightshot
  3. Клацніть правою кнопкою миші по іконці програми в треї та виберіть пункт « Параметри ».
  4. У вкладці « Основні » встановіть прапорець напроти опцій « Автоматично копіювати посилання після завантаження на сервер » та « Автоматично закривати вікно завантаження на сервер ». Решту можете залишити як на картинці. Lightshot: основні налаштування
  5. У вкладці «Гарячі клавіші» вкажіть такі налаштування: « Головна гаряча клавіша » – PrntSc (або Print Screen), « Швидке збереження всього екрана » – Shift + PrntSc, « Швидке завантаження всього екрана на сервер » – Ctrl + PrntSc. Lightshot: гарячі клавіші
  6. Тепер ви зможете прямо під час гри в 1 клік робити скріншот у будь-який спосіб, який вам захочеться. Знімки будуть зберігатися все в тій же директорії: C:\ Users\ім’я_користувача\Pictures\Screenshots або завантажуватися прямо на сервер prnt.sc.

Тепер ви знаєте все про те, як зробити скріншот «Ворлд оф танк». Якщо у вас виникли проблеми чи питання, сміливо пишіть у коментарях. Перемоги!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся