ігри

Моди майнкрафт

Топ модів для майнкрафт.

Моди майнкрафт

Кращі моди для Minecraft

Кращі моди для Minecraft

Minecraft – це величезний ігровий світ, який можна розвивати і змінювати як завгодно. І все це робиться за допомогою спеціальних модифікацій.

Взагалі, з моменту виходу гри постійно випускаються якісь різноманітні моди. Але ось як зрозуміти, для чого вони потрібні і чи варто їх встановлювати? У цій статті я розповім про кращих модах для Minecraft, причому для найсвіжішої версії.

Як встановлювати моди для Minecraft

Мод – це файл, який можна завантажити і додати в гру. Після установки він змінює деякі її параметри – оновлює елементи інтерфейсу, додає скіни або встановлює якісь тематичні додатки.

Всі модифікації, які додаються в Minecraft, неофіційні. Якщо ви збираєтеся завантажувати моди, ретельно перевіряйте захищеність джерела – раптом на ньому є якісь віруси. Тоді можна «ховати» не тільки гру, але і весь комп’ютер.

Моди встановлюються по-різному, але, незалежно від цього, в першу чергу завжди треба оновлювати гру до самої останньої версії. На момент написання статті це 1.16.4. Крім того, мод повинен підтримуватися в ній.

Як оновити Minecraft і встановити моди

Краща версія Minecraft для модів на мою думку – 1.12.2 , її підтримує більшість паків. Але справа ще в тому, що гра постійно оновлюється, а доповнення не відстають від неї. Але якщо ви використовуєте мод, який вам подобається, але не підтримується в самому свіжому випуску, можна легко переключити версію в настройках, знайшовши пункт «Use version» в лаунчер Minecraft.

Деякі моди можуть конфліктувати між собою, тим самим викликаючи збої в роботі гри. Щоб було простіше і зручніше користуватися всіма доповненнями відразу, а також швидко перемикатися між ними, рекомендую скористатися додатками  MultiMC  або Minecraft Forge . Можна обійтися і без них, просто хитаючи окремі паки і встановлюючи їх, але більшість модов рекомендується встановлювати саме за допомогою таких ось програм.

Кращі моди для майнкрафт

Тепер прийшов час розповісти про самих модах. Ми опишемо принципи їх дії, а також сумісність з версіями майнкрафт.

Галактика

Популярний мод Galacticraft додає в гру практично все, що пов’язано з космонавтикою – ракети, інші планети, астероїди. У поєднанні з іншими аддонами можна добувати нові ресурси, створювати власні колонії, будувати космічні станції і бази, вирощувати рослини, подорожувати в космосі, а ще битися з монстрами.

У стандартному паку є чотири планети – Венера, Марс, Земля і Місяць (і це без урахування астероїдів). Практично нічого не береться до уваги, в тому числі гравітація на тій чи іншій планеті, наявність живих організмів і її придатність для життя.

Сумісність є з версіями Minecraft до 1.12.2 , встановлювати мод необхідно за допомогою Forge або інших API.

Thaumcraft

Thaumcraft – це потужне доповнення, яке додає в ігровий світ елементи магії та пов’язаних з нею ефектів. У майнкрафт з’являться нові моби і големи-помічники, різні будівлі і унікальні предмети. Гра базується на знаннях – поки не вивчите ту чи іншу область чи певний предмет, ви не отримаєте до них доступу. У мода є 6 версій, вибирати потрібно залежно від самої гри. Ось, наприклад, остання, тобто шоста, підтримується в версіях Minecraft з 1.10.2 по 1.12.2 .

Карта подорожей

JourneyMap - карта для Minecraft

Це доповнення показує карту світу в Minecraft. Причому не тільки в самій грі, а й в браузері теж. Для цього знадобиться просто ввести в адресному рядку запит localhost: 8080 . Доступна міні-карта, є можливість налаштування під денний або нічний час, перегляд нижнього світу (різні печери). Плюс на ній показується, де ваш персонаж знаходиться в даний момент, а ще якісь гравці і моби розташовані поблизу. При необхідності можна зберегти знімок у форматі png.

На даний момент мод підтримується у версії 1.15.2 і нижче. Установку потрібно проводити через додаток Minecraft Forge.

Промислове ремесло 2

Industrial craft 2 - мод для поповнення сфер промисловості

Модифікація Industrial craft 2 додає в гру деякі сфери промислового виробництва. У їх числі металургія, агропромисловість, електротехніка і пивоваріння. Доступні нові види енергії, різні інструменти і навіть пристрої. Мод додає велику кількість блоків, змінює властивості наявних. Кількість змін просто величезна, за раз їх не перерахувати.

Доповнення сумісно з версіями Minecraft 1.12.2 і нижче. Встановлювати, звичайно ж, через Minecraft Forge, такі вимоги.

JEI и NEI

JEI і NEI - доповнення до модам Just Enough Items і Thaumcraft

Це два доповнення модов Just Enough Items і Not Enough Items. Обидва додають нові рецепти в крафт, в результаті чого ви зможете створити в грі практично будь-який предмет. Рецепти доступні для печі, верстата, стійки алхіміка і так далі. В режимі виживання мод автоматично Крафт потрібні речі, якщо при цьому у вас достатньо ресурсів для цього.

NEI сумісний тільки з версією 1.7 , після цього мод не оновлювався. Але ось другий, званий ще й Thaumic JEI, підтримується версією  1.12.2 . Для установки всіх цих доповнень, та й самого мода, потрібно Minecraft Forge.

Лісове господарство

Модифікація Forestry додає в гру нові види механізмів, предметів і дерев. Наголос робиться більше на сільське господарство. Наприклад, розведення бджіл або метеликів, виведення їх різних видів, створення пасік, автоматичних ферм і багато чого іншого. Бджоли будуть сприяти зростанню нових фруктових дерев, плоди яких можна вживати в їжу.

Сумісність з Minecraft –  1.12.2 і нижче .

Сутінковий ліс

Як встановити мод The ​​Twilight Forest

The Twilight Forest додає в Minecraft ліс, але скоріше як нового виміру. Це новий величезний світ з плоскою місцевістю, похмурий і сутінковий, в якому всюди величезні дерева. Іноді тут з’являються мирні моби, можна знайти печери з рудами, битися з місцевими босами. Найголовніше – в сутінковому лісі можна отримати нові досягнення і величезна кількість цінних ресурсів. А можна зовсім пройти лабіринт і знайти скарби.

Сутінковий ліс можна встановити на Minecraft версії 1.12.2 .

Chocapic Shader

Шейдер додає в майнкрафт графічні ефекти, при цьому не перевантажуючи її і зберігаючи оптимальну продуктивність. Всі елементи набувають більш реалістичний характер – сонце світить ніби в реалі, вода прозора, в ній видно відображення, хмари і хмари в небі, дощ, туман і багато іншого. Chocapic підтримується у версії Minecraft 1.16.2 .

Techguns

Хотіли повноцінний набір зброї в Minecraft? Тоді встановлюємо Techguns. Тут є практично все – різноманітні автомати, гвинтівки, базуки, гранати. Все це красиво оформлено в 3D, має відповідні звуки і ефекти. Є й обладунки двох типів – звичайні і посилені. Моби стануть зліше і небезпечніше звичайного, отримають такі ж гармати і броню. Варто окремо згадати спецефекти – кров, кишки, вибухи … Загалом, все по повній програмі.

Optifine

Як поліпшити текстури модифікацією Optifine

Мод Optifine покращує графіку і текстури гри майнкрафт. Він додає підтримку HD, підвищує FPS, оптимізує геймплей, покращує освітлення, а ще очищає воду. У комбінації з шейдерами картинка буде дуже якісною – тіні чіткі з’являться, трава красиво рости почне, вода буде хвилями йти, хмари по небу попливуть. Встановлювати можна як за допомогою Minecraft Forge, так і без нього. Сумісність є з усіма версіями Minecraft (аж до останньої 1.16.4) .

Tinkers Construct

Даний мод є найпопулярнішим для майнкрафт. Його призначення – модернізувати крафт інструментів, а також додати величезну кількість нових матеріалів, які можна добути або навіть зробити зі звичайних видобутих ресурсів. А ось як це зробити – все це вказується в окремому мануале.

Підтримується максимум в версії Minecraft 1.12.2 . Прекрасно сумісний з іншими доповненнями. Встановлюється за допомогою Forge і Mantle.

Mo’ Bends

Цей мод повністю змінює анімацію руху персонажів. Вони будуть красиво і дуже реалістично бігати, стрибати і повзати. Причому варіантів таких рухів кілька, між ними можна переключатися, змінювати їх або створювати власні.

Підтримка – тільки з версії 1.12.2 .

Mo’Creatures

Додавання нових тварин і монстрів за допомогою Mo'Creatures

Модіціфікація додає 58 (!) Нових тварин і монстрів в гру. У їх числі слон, мамонт, равлик, страус, змія, крокодил, черепаха, кінь, олень, кішка, дельфін і акула. Навіть ожилі дерева є, але єнотів там немає :(. Більшість тварин в подальшому можна буде привчити, а потім навіть їздити на них.

Підтримка починається з версії Minecraft 1.12.2 . Встановлювати модифікацію необхідно за допомогою додатків Minecraft Forge і Custom Mob Spawner.

Біоми багато

Biomes O Plenty - розширення світу і відкриття нових биом

Модифікація Biomes O ‘Plenty розширює межі ігрового світу, відкриває нові біоми, додає різні цікаві предмети і інструменти, досягнення і рецепти. Встановлювати обов’язково за допомогою Minecraft Forge, підтримується до версії 1.16.3 .

Меблі MrCrayfish

MrCrayfishs Furniture - як додати нових меблів в будинок

Ще один дуже хороший мод в Minecraft, призначений для оформлення кімнат. З його допомогою можна додавати різні предмети інтер’єру, красиво і реалістично оформити будь-яку кімнату в будинку і прилеглу до нього територію.

Нові блоки створені не просто для декорації, вони мають певні функції. На кріслах, стільцях і диванах можна сидіти, по телевізору показується кілька програм, а в посудомийній машині чомусь чиняться інструменти. Є купа шаф різних видів і конструкцій, в яких можна зберігати предмети і речі.

Інсталяція проводиться тільки через Minecraft Forge, сумісність є з версіями гри аж до 1.16.3 .

Остаточний єдиноріг

Ultimate Unicorn - створення магічних істот в Minecraft

Ще один варіант внесення в ігровий світ нових істот – єдинорогів і пегасів. Також є Кошмар, Бойовий кінь і гіппокампус. Все це кілька видів чарівних коней, практично кожен має свої унікальні характеристики. Всі тварини дружелюбні, за допомогою магії їх можна навіть захистити або прикрасити. Якщо захочете встановити, використовуйте версію до 1.12.2 , ніяк не вище.

PUBGMC

PUBGMC - сюжет PUBG в майнкрафт

Таке собі змішання легендарної гри PUBG і Minecraft. Те ж змагання на виживання, але тільки в квадратному світі. У розпорядженні персонажа купа вогнепальної зброї, круті обладунки, авіапоставкі, аптечки, енергетики, гранати і так далі. Посилку можна викликати з неба за допомогою спеціальної команди / airdrop або пуском ракети в небо. Максимальна версія –  1.12.2 .

Залізні скрині

Iron Chests додає в геймплей скрині з покращеними властивостями з різних матеріалів – металу, міді, кристала, заліза, алмазу і обсидіану. Можна з’єднати два скрині в один, поставити кілька в ряд. Загалом, все для того, щоб і матеріали було де зберігати, і при цьому розташувати всі красиво-акуратно. Сумісність в майнкрафт – версія 1.16.3 і нижче, для установки звичайно ж потрібно Minecraft Forge.

Моди Flans

Flans mod - зброя, бойова техніка і транспорт

Flans додасть в гейплей не тільки зброю, але і цікаву бойову техніку. Вам тут і міжгалактичні роботи, і космічні кораблі, бойові літаки і навіть пасажирські авіалайнери. Здавалося б, повний комплект, але на цьому арсенал не закінчується. У доповненні є справжні гоночні машини, важкі танки з потужною бронею і величезними гарматами.

До того ж в грі з’являються нові блоки і механізми, є багато користувачів режим зі смертельними матчами, захопленням прапора і битвами на танках. Підтримка є в версіях майнкрафт до 1.12.2 .

Долото

Chisel - зміна дизайну стандартних блоків

Завдяки моду Chisel в будівництві і в інтер’єрі можна задіяти різні декоративні блоки. Всього-то й потрібно – взяти долото та переробити вже існуючий блок на будь-який інший. Доступно 15 варіантів з різними візерунками, квітами, текстурою і так далі.

Щоб встановити додаток, потрібно запустити програму Forge. Сумісність в Minecraft є до версії 1.12.2 .

Спеціальні NPC

Мод Custom NPCs, створювати і змінювати мобів

За допомогою даної модифікації ви створите в грі власних мобів, причому вони будуть розумнішими звичайних. Мод дозволяє змінювати їх зовнішній вигляд, створювати діалоги, завдання, скрипти і налаштовувати інші супутні характеристики. За бажанням створюйте мобів в різних професіях і фракціях, змушуйте їх битися. Мод сумісний з Minecraft-версіями  1.13.2 і нижче.

Портальний пістолет

Це доповнення дозволяє створити портал в будь-яке потрібне вам місце (як у грі Portal). Встановити його можна в майнкрафт версії не нижче 1.12.2 .

Метаморф (Морф)

Мріяли коли-небудь грати за монстра в Minecraft? Так ось, цей мод втілить мрію в життя, чи то пак допоможе стати мобом в грі. Для цього буде потрібно просто вбити потрібного мобу і забрати його душу собі. Модифікація підтримується аж до 1.12.2 , інсталювати її необхідно за допомогою Forge.

Мінеколонії

Це доповнення створює колонії чи поселення. Люди в них будуть займатися різними справами – будувати будинки, вирощувати рослини, ловити рибу, готувати їжу і так далі. Всі ці процеси при необхідності можна автоматизувати. Відмінний варіант урізноманітнити одиночну гру.

Можна почати з невеликого поселення, облаштувати його як слід, створити робочі місця, а потім почати розширюватися. Якщо на поселення нападуть розбійники, жителі дадуть їм відсіч. Та й потім, коли колонія розростеться, на неї почнуть нападати пірати. У такому випадку люди просто так не впораються – їх слід тренувати, навчати, будувати казарми, готувати до битви. Цей мод доступний практично у всіх версіях гри, в тому числі останньої.

Втрачені міста

The Lost Cities - захоплююча подорож по занедбаного місту

В Minecraft за допомогою цього мода можна додати нову локацію – покинуте місто. В одних будинках є скрині зі скарбами, в інших живуть монстри. Мод підтримується всіма версіями гри.

Безглузда техніка 2

Pointless Tech 2 - більше техніки в будинку

Домашнього затишок можна додати за допомогою мода Pointless Tech 2. Він встановлює в будинку техніку – комп’ютери, ноутбуки, плазму, стереосистеми та інші гаджети. Функцій у всіх цих предметів немає, вони потрібні лише для декорації.

Встановлювати його слід через Forge і тільки в Minecraft до 1.12.2 .

Особисті Автомобілі

Personal Cars додає в гру машини

В Minecraft все ж є особисті автомобілі, але додаються вони тільки через мод Personal Cars. Вигляд у них максимально простий, але варіантів багато. Є і позашляховики, компактні машинки, вантажівки для перевезення тварин і навіть спорткар. Гучний клаксон расшугает всіх мобів в окрузі.

Машини з’являються за допомогою крафта, для цього є спеціальні рецепти. Інсталювати мод можна у версіях до 1.12.2 .

Залізні рюкзаки

Iron Backpacks - рюкзаки різних видів і кольорів

Збільшити місце в інвентарі можна не тільки за допомогою меблів та скринь, але і рюкзаків. Для цього використовуємо окремий мод – Iron Backpacks. Рюкзаки, сумки та портфелі будь-якого кольору на розсуд гравця. Наявний рюкзак можна модернізувати за допомогою крафта. Підтримується дане доповнення в Minecraft 1.12.2 .

Майнкрафт оживає

Minecraft Comes Alive - створюємо сім'ю з дітьми

Даний мод дозволить завести в грі сім’ю і навіть дітей. Персонажі в селах можуть створювати відносини, влаштовувати весілля, дарувати подарунки і так далі. Всього-то й потрібно – крафтнуть кільце і подарувати кому потрібно, а далі за стандартним сценарієм. Підтримка версій – 1.12.2 і нижче.

JurassiCraft

Як створити динозавра з допомогою мода JurassiCraft

Ще одна популярна модифікація, заснована на франшизі «Парк Юрського періоду». У грі з’являються давно вимерлі гігантські динозаври. Навіть не з’являються, а скоріше створюються. Треба просто дістати ДНК копалин і бурштин, потім запустити процес крафта за рецептом. В результаті у вас з’явиться маленький динозаврик, який з часом виросте і зміцніє. Усього доступно 7 видів доісторичних рептилій. Встановити додаток можна в версіях до 1.12.2.

висновок

Цікавих модів для Minecraft дійсно багато, і всі вони заслуговують на увагу. У цій статті я виділила найцікавіші на мій погляд – одні додають нові елементи, інші змінюють вже наявні, в тому числі графіку. Навіть очі розбігаються від такого розмаїття ..

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся