ігри

Скільки людей грає в Фортнайт

Fortnite вмирає? Кількість гравців на 2021 рік. Фортнайт онлайн.

Скільки людей грає в Фортнайт

Скільки людей грає у Fortnite?

Є різні позначки, на які ми можемо розглянути, щоб дати уявлення про кількість гравців у Fortnite у 2021 році.

Чи Fortnite вмирає

Fortnite була однією з найпопулярніших відеоігор, але чи Fortnite вмирає? Ми маємо всю необхідну статистику, включаючи кількість гравців у Fortnite за 2021 рік

Коли Fortnite Battle Royale був запущений у вересні 2018 року, мало хто міг уявити, що він буде домінувати в поп-культурі так, як з тих пір. Від музикантів, таких як Маршмелло та Аріана Гранде, до таких спортсменів, як Леброн Джеймс , безкоштовна гра Epic Game домінувала в іграх майже три роки.

Звісно, ​​до Fortnite зайшли не лише зірки. Статус безкоштовної гри означав, що будь-хто міг завантажити, зайти та грати зі своїми друзями, і мільйони геймерів у всьому світі зробили саме це протягом багатьох років.

Проте скільки людей грало у Fortnite і скільки активно грає у 2021 році. У нас є вся інформація, яка вам потрібна, щоб знати, скільки гравців у Fortnite і чи Fortnite вмирає чи ні.

Fortnite вмирає

Fortnite вмирає?

На жаль, Epic Games не відстежує, скільки гравців активно грають у гру в будь-який момент. На щастя, є деякі статистичні дані, які ми можемо використовувати, щоб оцінити поточну кількість гравців у Fortnite.

Використовуючи PlayerCounter, ми бачимо, що у Fortnite щодня грають від 6 до 12 мільйонів людей . Це число збільшується в особливих випадках, як-от ігрові події чи нові сезони, що наближає число до 15 мільйонів гравців.

З цією інформацією важко сказати, що Fortnite вмирає, оскільки у нього все ще є значна база гравців, які насолоджуються всім, що пропонує гра.

кількість гравців у fortnite

Кількість гравців у Fortnite

Тепер Epic Games не надає регулярно оновлень про те, скільки людей грали або грають зараз. Тим не менш, є деякі контрольні показники, яких гра досягла з 2018 року, які дають спільноті уявлення про те, наскільки велика кількість гравців у Fortnite.

У серпні 2018 року кількість гравців у Fortnite становила 78 000 000, що не дивно, оскільки це було на піку популярності під час піднесення гри до слави.

У 2019 році кількість одночасних гравців у грі становила 12 500 000, а в 2020 році – рекордно велика кількість гравців, коли 15 300 000 зібрались разом, щоб відчути подію Galactus.

У 2020 році Epic Games також повідомила, що Fortnite має 350 мільйонів зареєстрованих облікових записів . Однак один гравець може створити кілька облікових записів, тому зареєстровані облікові записи не означають точно 350 000 000 гравців. Через рік ця кількість, ймовірно, збільшилася і може навіть скласти близько 400 мільйонів облікових записів, що означатиме, що Fortnite ще далеко не помре найближчим часом.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся