World of Warships

Стежити Скачати World of Warships
9.6

Дивовижно

9.8

User Avg

ігри

10 кроків до успіху: Як грати в Ворлд оф Варшипс

10 кроків до успіху: Як грати в Ворлд оф Варшипс

Командир в Ворлд оф Варшипс!

 • Новачок у грі? Зовсім недавно вступив у Морське братство ? Тоді це керівництво допоможе тобі освоїтись!
 • А якщо ти наставник Морського братства, то обов’язково поділися цією статтею зі своїми запрошеними соратниками.

1.Грай у загоні

У наставника можна багато чого навчитися! Просто створіть загін з одним або двома друзями та виходьте у бій. Уважно стеж за грою свого наставника, і ти зрозумієш, як треба діяти у бою.

Грати у загоні не лише корисно, а й вигідно. За кожен зіграний разом бій і наставник, та його запрошений соратник одержують символи братства. А за переможні бої нараховується ще більше символів!

Символи братства – це спеціальна валюта, яку можна накопичувати та міняти на унікальні контейнери братства.

Чи хочеш знати ще більше про Морське братство?

2.Вибери корабель до душі

Починаючи свій шлях у World of Warships, ти можеш поставити питання: «які нація і клас найсильніші?» та спробувати отримати відповідь на форумі чи інших тематичних майданчиках. Але правда, що кожен гравець унікальний! Вибір класу та нації корабля безпосередньо залежить від твоїх особистих уподобань.

На це питання ти маєш відповісти сам: який стиль гри найбільш зручний для тебе?

 • Любиш діяти потай і влаштовувати несподівані засідки? Спробуй вийти у бій на есмінці .
 • Мрієш давати залпи по ворогам із знарядь найбільших калібрів? Встань за штурвал лінкора – тобі сподобається!
 • Вважаєш за краще бути універсальним бійцем? Вибирай крейсери !
 • Хочеш вселяти страх у супротивників, пікіруючи з небес? Стань командиром авіаносця .

Спробуй різні варіанти і через якийсь час обов’язково визначишся із вибором.

3.Не забувай міняти режим бою

У грі є кілька режимів бою, які стають доступними в міру розвитку облікового запису. Два найважливіших для новачків режиму – Кооперативні бої та Випадкові бої.

Як змінити режим бою?

Кооперативні бої чудово підходять на початкових етапах гри, коли гравець ще тільки освоюється в World of Warships і знайомиться з керуванням. У цьому режимі команда гравців бореться проти команди ботів, керованих штучним інтелектом. Трохи пізніше відкривається можливість брати участь у битвах у форматі “гравці проти гравців” – у Випадкових боях.

Бої з іншими командирами у Випадкових боях дозволяють оцінити власну майстерність та навички. Це завжди виклик!

4.Почни кампанію

Кампанії – це ланцюжки особливих завдань, виконання яких принесе додаткові нагороди. Все, що потрібно зробити, – просто активувати завдання у відповідному розділі та продовжувати грати у стандартних режимах.

Існує кілька постійно доступних кампаній. Якщо ти новачок, найбільш підходящими будуть наступні кампанії:

 • “Наука перемагати” (легка);
 • «Почесна служба» (складніша).

Щоб заробляти нагороди та проходити кампанію, тобі потрібно вручну активувати нові завдання. Одночасно активними можуть бути одразу два завдання, а при підключеному преміум акаунті – одразу три.

Нагороди ти зможеш отримувати як виконання окремих завдань, так і завершення цілої кампанії. На тебе чекають різноманітні винагороди: від прапорних сигналів та камуфляжів до унікальних командирів.

5. Використовуй камуфляжі та сигнали

Перш ніж вирушити в битву на одному з кораблів, завжди перевіряй вкладку Зовнішній вигляд, розташовану у верхній частині інтерфейсу. Тут ти побачиш перелік усіх наявних у твоєму розпорядженні камуфляжів та прапорних сигналів.

Щоб подивитися, які бонуси дає той чи інший камуфляж або сигнал, наведи курсор. Є два види бонусів:

 • економічні: наприклад, збільшення отримуваного досвіду та кредитів;
 • бойові: зменшення помітності корабля від камуфляжу чи збільшення максимальної швидкості корабля від сигналу.

Не забудь застосувати потрібні сигнали та камуфляж перед виходом у бій.

6. Виконуй бойові завдання

У розділі «Бойові завдання» ти можеш переглянути список спеціальних завдань, які виконуються у бою. Є прості бойові завдання, які оновлюються щодня – це «Виклики дня».

Існують і такі завдання, які об’єднані в ланцюжки або цілі марафони, що виконуються протягом певного періоду. Як правило, ці завдання пов’язані або з історичними або з ігровими подіями, такими як Змагання «Перемога» або «Дика хвиля», наприклад.

Також час від часу на порталі гри публікуються анонси додаткових завдань або змагань, участь у яких потрібно підтвердити, натиснувши кнопку у відповідній новині.

Виконуючи ці завдання, ти можеш отримувати додаткові нагороди за успіхи в боях, які допоможуть тобі розвиватися в грі.

На порталі ти завжди знайдеш  список усіх бойових завдань , доступних у поточному місяці. Новина оновлюється щочетверга!

7. У бою дій за планом

У кожній битві в тебе є лише один корабель, бережи його! Це важливо, адже від того, наскільки продумані та доцільні дії кожного командира, залежить успіх усієї команди.

Грай із обережністю. Ось кілька порад.

 • Не намагайся відірватися від команди на початку бою, адже так ти можеш стати легкою мішенню для супротивників.
 • Не варто намагатися самотужки захоплювати контрольну точку. Зрозуміло, якщо в тебе немає повної впевненості у тому, що противники тебе не помітять.
 • Вдаватися до сміливіших і рішучих дій краще тоді, коли твоїй команді вдалося отримати перевагу, або ж у найвідчайдушніших ситуаціях.

Використовуйте всі доступні можливості. 

 • Ти можеш змінити налаштування інтерфейсу , зробивши його максимально зручним для себе. Правильно підібрані установки допоможуть тобі збільшити бойову ефективність.
 • Мінікарт – це потужний інструмент, який допоможе тобі вибрати правильну тактику бою. З її допомогою ти можеш визначити, де розташовуються кораблі супротивників та союзників і в якому напрямку вони рухаються.

Пам’ятай: головний показник майстерності — здатність впливати своїми діями на перебіг бою.

8. Топи, захоплюй, допомагай

Безумовно, знищувати кораблі супротивників – заняття приємне та корисне! За кожен потоплений корабель за підсумками бою ти зможеш отримати додатковий досвід та кредити. Однак у деяких ситуаціях потопити один із ворожих кораблів – не головне.

 • Не забувай захоплювати разом із командою контрольні точки.
 • Надай вогневу підтримку союзникам.
 • Атакуй ті цілі, що становлять найбільшу небезпеку для тебе і твоєї команди, навіть якщо цим ти втрачаєш нагоду отримати заповітну червону стрічку за потоплення іншого, вже пошкодженого супротивника.

Рекомендуємо тобі ознайомитися з цим відеокерівництвом з рубрики «Як це працює», в ньому ти дізнаєшся, як отримувати більше кредитів та досвіду за бій:

9. Підключи Корабельний преміум

Найшвидший і найпростіший спосіб прискорити свій розвиток у «Світі кораблів» – активувати Корабельний преміум аккаунт. Він дозволяє отримувати на 65% більше досвіду, а також на 50% більше кредитів за кожний бій. З ним також відкривається доступ до унікального преміум Порту та можливість виконувати по 3 завдання у кампаніях одночасно.

Приклад: припустимо, що ти заробив 2000 од. досвіду за тиждень. З преміум акаунтом ти можеш отримати 3300 од. досвіду за той самий період часу.

Дні преміум акаунта можна отримати, виконуючи певні бойові завдання, беручи участь у змаганнях та проходячи кампанії.

Преміум аккаунт також можна придбати в Преміум магазині – для себе чи свого соратника.

Всі запрошені соратники отримують 7 днів Корабельного преміум акаунту , а також крейсер.  II Діана Lima у подарунок, зігравши свій перший бій у World of Warships.

10. Вчися у найкращих

Любиш вчитися з відеороликів? Тоді уважно читай цей пункт!

Щоп’ятниці о 19:00 (МСК) на офіційному YouTube-каналі World of Warships розробники виходять у прямий ефір, щоб провести майстер-клас з управління кораблями, а також поділитися останніми новинами та відповісти на запитання гравців. А ще на стримах часто лунають подарунки глядачами!

Крім офіційного каналу, є безліч інших, на яких ти теж можеш багато чого навчитися. Талановиті комьюніті-контриб’ютори регулярно випускають безліч гайдів. Дивись їх відеоролики, щоб краще розумітися на ігрових механіках і дізнаватися корисні секрети.

Є безліч способів урізноманітнити свою гру і зробити свою подорож «Світом кораблів» ще більш захоплюючим і комфортним!  

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся