ігри

Турніри КС ГО 2021

Список турнірів кс го. Турніри кс го 2021

Турніри КС ГО 2021
Рік вже закінчується, отже, і закінчуються турніри по одній з головних киберспортівних дисциплін світу – Counter-Strike: Global Offensive. Однак кінець +2021-го приготував найцікавіші турніри за весь рік. Команду встигли набрати форму після річної паузи, і глядачів чекають вкрай видовищні матчі. Які турніри пройдуть до кінця 2021-го року? Хто претендує на чемпіонство? Яка команда може стати найкращою в році? Ці питання цікавлять гравців кс го.

Списки всіх турнірів кс го

IEM Fall 2021.

IEM Fall 2 021 – серія RMR-турнірів, кожен з яких пройде у всіх регіонах для визначення підсумкового складу учасників на PGL Major Stockholm 2021. І так як турнір пройде в кожному регіоні, потрібно розділити їх.

Список турнірів серії IEM Fall 2021:

IEM Fall 2021 CIS (29-е вересня – 3-е жовтня).

Можливо це найцікавіший з турнірів, адже СНД на даний момент є найсильнішим так, як найкращі дві команди світу – це СНД-організації. І вони будуть брати участь в цьому турнірі. Єдина команда, яка вже забезпечила собі місце на Major – це «Natus Vincere». Однак для цієї команди дуже важлива стадія, і вони все ще будуть боротися за краще місце на головному турнірі року. Крім цього, є й інші команди, які вже за крок від Major і цей турнір для них, можливо, є одним з найважливіших турнірів року для цих клубів. На IEM Fall 2021 CIS буде розіграно 5 місць на Major. Команди отримають місця в залежності від кількості набраних очок за весь сезон RMR.

IEM Fall 2021 Europe (29-е вересня – 3-е жовтня).

Самий конкурентний турнір цієї серії. На ньому будуть брати участь 24 команди – це в два рази більше, ніж на СНД-турнірі. При цьому всі команди мають шанси пройти на Major, тому для кожної команди цей RMR-турнір дуже важливий, і глядачі побачать величезну кількість видовищних з близьким рахунком. При цьому жодна команда з Європи ще не забезпечила собі місце на головному турнірі року, а це означає, що кожна команда буде боротися за перемогу. На IEM Fall 2021 Europe буде розіграно 11 місць на Major. Команди отримають місця в залежності від кількості набраних очок за весь сезон RMR.

Решта турніри серії IEM Fall 2021 не є найцікавішими, адже вони проводяться в слабких регіонах, тому в цій статті вони згадані не будуть.

PGL Major Stockholm 2021 (26-е жовтня – 7-е листопада).

Головний турнір року і єдиний чемпіонат рівня Major, який буде проведено в цьому році. На жаль, список учасників поки невідомий, а єдина команда, яка вже забезпечила собі місце на Major – це «Natus Vincere». При цьому ця команда також є і головним претендентом на чемпіонство. У цього Major найбільший призовий фонд за всю історію турнірів цього рівня, а саме – 2 млн. Доларів. Розподіл призового фонду поки невідомо. Турнір пройде в Стокгольмі в LAN-форматі (оффлайн). Це вся інформація, яка відома про PGL Major Stockholm 2021 на даний момент. Однак з кожним днем з’являється все більше інформації, яку можна побачити тут – посилання на турнір.

Blast Premier Fall Final 2021 (24-е листопада – 28-е листопада).

Турнір, головним призом якого є місце на Blast Premier World Final 2021. Серед учасників будуть кращі команди світу, в тому числі «Natus Vincere» і «Vitality», які зараз у відмінній формі. Однак два місця з восьми все ще вакантні і будуть зайняті командами, які добре себе покажуть на Blast Premier Fall Showdown 2021. Призовий фонд турніру складе 425 тис. Доларів. Чемпіон турніру крім місця на Blast Premier World Final 2021 отримає 225 тис. Доларів.

Blast Premier World Final 2021 (14-е грудня – 19-е грудня).

Зіткнення восьми кращих команд 2021-го року у версії Blast. Про цей чемпіонат поки що практично немає інформації. Однак ми знаємо, що три команди вже отримали запрошення на турнір. Серед них: «Natus Vincere», «Heroic», «Gambit». Призовий фонд складе 1 млн. Доларів.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся