ігри

Як грати в Minecraft по мережі з друзями

Як грати в Minecraft по мережі з друзями

Грати в Майнкрафт можна не лише в одиночному світі, взаємодіючи виключно з жителями села –  існують різні методи, що дозволяють створити локальний або мережевий сервер, щоб згенерувати новий світ та почати досліджувати його разом із друзями.
Пропоную ознайомитись з різними способами створити сервер Minecraft для гри з друзями по мережі. У нас можна скачати нові ігри на пк.

Варіант 1: Відкриття одиночного світу для гри по LAN

Якщо ваші з одним комп’ютери об’єднані в одну локальну мережу або хоча б з’єднані з однією бездротовою точкою доступу, можна скористатися найпростішим варіантом – відкрити одиночний світ для LAN. Для цього потрібно виконати кілька простих дій.
Редагування локального сервера для гри через мережу в Minecraft

 1. Зайдіть в гру та створіть новий світ для одиночної гри з оптимальними налаштуваннями.
 2. Натисніть Esc , щоб відобразити меню, в якому потрібно вибрати  «Відкрити для мережі» .
 3. З’явиться сповіщення з портом, який потрібно запам’ятати.
 4. Тепер вийдіть на робочий стіл, запустіть командний рядок та введіть у ньому ipconfig для визначення своєї IPv4-адреси.
 5. Інші гравці повинні використовувати пряме підключення, ввівши вашу IP-адресу та присвоєний порт. Наприклад: 192.168.0.1:25565 .

Недолік цього методу полягає в тому, що він не завжди коректно працює через неправильні мережеві налаштування або проблеми в організації локальної мережі. Якщо ви не знаєте, як самостійно вирішувати помилки, що з’явилися, краще перейдіть до реалізації одного з наступних варіантів.

Потужні ігрові сервери для Minecraft.

Від 4 Гб ОЗУ, від 80 Гб на швидкісному NVMe та стабільні 200 Мбіт/сек
<

Варіант 2: Створення виділеного локального сервера Minecraft

Цей варіант теж підійде в тому випадку, коли ви з другом знаходитесь в межах однієї квартири та підключені до локальної мережі за допомогою LAN-кабелю або Wi-Fi. Якщо ви ще не організували подібне підключення, обов’язково виконайте його, а потім на всіх комп’ютерах приступайте до загального настроювання операційної системи, необхідної для приєднання до майбутнього сервера.

 1. Знайдіть кнопку з підключенням до мережі на панелі завдань, клацніть по ній правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт «Відкрити Параметри мережі та Інтернет» .
  Перехід до настроювання параметрів адаптера для налаштування локального сервера Minecraft
 2. З’явиться нове вікно «Параметри» , де в блоці «Додаткові параметри мережі» натисніть рядок «Налаштування параметрів адаптера» .
  Відкриття списку адаптерів для налаштування локального сервера Minecraft
 3. Знову натисніть правою кнопкою миші на адаптер, який зараз підключено до Інтернету, а потім виберіть «Властивості» .
  Перехід до властивостей адаптера для налаштування локального сервера Minecraft
 4. Відобразиться вікно налаштування властивостей мережного адаптера, в якому необхідно двічі клікнути на  IP версії 4 , попередньо переконавшись, що біля цього параметра встановлено галочка.
  Відкриття вікна параметрів IP-адреси для створення локального сервера Minecraft
 5. Позначте маркерами ручне отримання IP-адреси та приступіть до внесення змін.
  Конфігурація мережевого адаптера для подальшого створення локального сервера Minecraft

В якості IP задайте 192.168.0.X , де замість останньої цифри вставте будь-яке число до 64. Маска підмережі вказується як 255.255.255.255 . На завершення надішліть комп’ютер на перезавантаження. На інших ПК зробіть те саме, але останню цифру IP-адреси змінюйте на невикористану раніше, щоб при підключенні не виникли конфліктні ситуації.
Наступний етап – створення сервера для гри локальної мережі. І тут у користувача з’являється два різні варіанти. Перший оптимальний, оскільки дозволяє створити повноцінний сервер і далі модернізувати його модами або змінювати налаштування за бажанням. Файли порожнього сервера Майнкрафт знадобиться завантажити з будь-якого зручного сайту в інтернеті, поставивши відповідний запит пошуковику. Після цього увійдіть у директорію та відкрийте файл з налаштуваннями через будь-який текстовий редактор (файл server.properties ).
Пошук та завантаження сервера для підключення по локальній мережі в Minecraft
Далі відредагуйте кілька рядків для забезпечення нормального з’єднання. Насамперед знайдіть server-ip=X і після знака і впишіть IP того комп’ютера, який виступає як основний (та IP-адреса, що створювалася на попередньому етапі). У рядку server-port=N вписується порт, зазвичай це  25565 . Залишилося запустити сервер через присутній у директорії файл start.bat .

Варіант 3: Організація підключення до мережі через Hamachi

Hamachi – найпопулярніша програма для організації віртуальних мереж. Вона може використовуватися геймерами для створення однієї мережі для спільної гри з друзями, які знаходяться за межами локальної мережі або не можуть підключитися до неї з інших причин. Кожен користувач повинен завантажити Хамачі з офіційного сайту та створити обліковий запис.
Налаштування Хамачі для гри по мережі в Minecraft з друзями
Тепер користувач, який хоче створити сервер, у самій програмі натискає «Створити нову мережу» і задає ім’я/пароль. За цими даними мережу шукають друзі, натиснувши на кнопку «Підключитися до існуючої мережі» в Хамачі. Після того, як всі користувачі підключаться, ви можете налаштувати свій сервер, ввівши отриману IP-адресу при прямому з’єднанні або змінивши його в налаштуваннях сервера Minecraft так, як це було показано в інструкції з налаштування виділеного локального підключення.

Варіант 4: Використання загальнодоступних серверів або Realms

Існують загальнодоступні сервери Майнкрафт, на яких може грати безліч людей одночасно. Нічого не завадить вам з другом знайти однаковий сервер, підключитися до нього, пройти реєстрацію та знайти один одного для подальшої гри. Враховуйте, що деякі сервери доступні лише для ліцензійних версій Minecraft, інші працюють і з піратськими.
Перегляд умов підписки на офіційному сайті для гри з друзями в Minecraft
Ще один варіант – покупка Realms на офіційному сайті . За рахунок щомісячної передплати у вас з’являється можливість організувати сервер та підключити до нього до десяти гравців. Клацніть на виділеному посиланні, щоб ознайомитися з перевагами цієї підписки і вирішити, чи потрібна вона вам із друзями.
Це були всі можливі варіанти організації спільної гри з друзями до Minecraft по мережі. Приємної гри вам та вашим друзям!

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся