ігри

ТОП 20 безкоштовних ігор у Steam у 2021 році

ТОП 20 безкоштовних ігор у Steam у 2021 році

Комп’ютерні ігри можуть бути корисними, хоча часом і дорогим задоволенням, але вам не доведеться платити ні копійки за кращі на даний момент безкоштовні ігри Steam з нашого огляду.

Над будь-якою «безкоштовною» грою нависає тінь прихованих мікротранзакцій, але вам не доведеться платити знову і знову: у всі зібрані нами ігри можна абсолютно безкоштовно грати добу безперервно.

Тому запустіть свій обліковий запис Steam, відкладіть (поки що) у бік гаманець і спробуйте найкращі безкоштовні ігри Steam 2018 року.

20. TrackMania Nations Forever

У Трекманії ви зможете покататися на запаморочливих швидкостях по хвацько закручених трасах в одиночному та мультиплеєрному режимах.

Запустивши першу одиночну карту, немов на машині часу, ви переміщаєтесь у дитинство, де ваші дитячі машинки оживають, і гра стає спогадом. Все це разом з іграшковою фізикою перетворюється на потік задоволення.

Рекомендується всім, кому цікаві ігри на розвагу, тим більше, що ціна вас точно не обтяжить.

19. Alien Swarm

Якщо вам шкода грошей, або у вас їх взагалі немає, то ця гра припаде вам до смаку/ В Алієнс Сварм сюжет один — ті, хто вижив на якійсь станції, намагаються врятуватися, сівши на корабель-рятівник.

У грі є як одиночний режим, так і мультиплеєр, розрахований на чотирьох гравців. 4 унікальні класи та 8 несхожих один на одного персонажів, понад 40 видів зброї та інструментів. І це не рахуючи купи екіпірування свого персонажа.

Кожен герой може мати при собі дві одиниці зброї чи амуніції та один додатковий предмет. Під час проходження вам необхідно виконувати завдання, вбивати атакуючих прибульців та прориватися до виходу з рівня. Паралельно з цим на сервер Стіма записується статистика кожного гравця, і після завершення кожного етапу вам нараховуються окуляри досвіду, при певному числі яких гравець переходить на новий рівень.

Також у грі доступні досягнення. Відразу після виходу гри їх було доступно 64, але пізніше кількість досягнень була збільшена до 66.

18. No More Room in Hell

Гра завоювала багато шанувальників жанру шутер від першої особи та survival horror.

Отже, ця гра створювалася під враженням від фільмів Джорджа Ромеро, а назва гри означає короткий вміст фрази “коли немає більше місця в пеклі, мертві ходять по землі”.

Сюжет гри розгортається у світі на межі руйнування та хаосу, де поширилася невідома страшна хвороба. Багато вчених від різних урядових структур мають свої теорії про виникнення зарази, але впоратися з ним поки що не вдається нікому.

Той, хто вмирає від вірусу, стає зомбі та починає атакувати здорових. Вам належить взяти під контроль одного з людей, і разом з іншими тими, хто вижив спробувати вирватися з цього пекла.

Перша бета-версія гри вийшла у світ у день Хеллоуїна і відразу злетіла в топах Стіма. Гра розрахована на спільне проходження до 8 осіб, а всі зомбі у грі перебувають під керуванням штучного інтелекту. А мета гри – виживання, пошук зброї та боєприпасів. Ви повинні виконувати певні завдання і звичайно ж після всього цього втекти з цього проклятого місця.

17. Team Fortress 2

Веселий захоплюючий виріб від відомої компанії Valve , в якій ви зможете познайомитися за лічені години з усім достатком дивовижних чудовиськ інтернетів. Суворий бидло, кричуща школота, неадекватна бидло-школота, тролі, кидали та інші покидьки цього світу.

Хоча в грі давно помер геймплей, та й сама вона вже не та, що була раніше, до неї все ще рубаються мільйони людей, а це щось таке означає.

Ну а якщо справа дійшла до встановлення гри, то готуйтеся за шапку продати рідну матір.

16. DOTA 2

Дана гра є спортивною дисципліною, що пропонує їжу для розуму, що вимагає від гравця досвіду, серйозного тактичного аналізу і здатності набагато ходів вперед передбачати хід подій.

Щоб навчитися добре грати в Доту, потрібно тут провести кілька тисяч годин і опинитися в компанії адекватних людей, що велика рідкість.

Через систему free to play ми маємо велику кількість неадекватних гравців та відвертих грубіянів. Після виходу другої частини гра значно спростилася, що призвело до притоку ще більшої кількості школоти.

Можна в результаті сказати, що якщо ви не шанувальник жанру мобу і не грали в першу Доту, то краще і не починати, тому що на одне навчання підуть десятки годин. Крім того, у грі дуже багато дітей, так що якщо ви переросли цей вік, то краще підшукати собі щось серйозніше.

15. Fractured Space

Не всяка гра в жанрі MOBA (розраховані на багато користувачів онлайн бойові арени) проходить в антуражі фентезі-світу з його кинжалами, заклинаннями і химерними персонажами.

Візьміть участь у битві космічних кораблів гри Fractured Space . У цій битві 5на5 в стилі MOBA ви керуєте потужним фрегатом, що летить серед зірок і намагаєтеся знищити базу противника до того, як вашу власну спіткає та ж доля.

Застосувавши класичну концепцію MOBA до космічних битв, творці гри надали знайомій і улюбленій на багатьох основі настільки необхідне їй свіже дихання, одночасно здувши з неї всю павутину. Тут можна налаштовувати свій корабель та екіпаж, а також призначити «гарячі клавіші» для зброї та спеціальних навичок, щоб скомбінувати найкращий корабель для майбутнього завдання.

Це одна із найбільш захоплюючих MOBA на ПК, в яку можна пограти за допомогою Steam.

14. Gigantic

Розробники командного шутера Gigantic створили мікс із Overwatch, MOBA та щось абсолютно нового. Замість того, щоб захищати екіпаж, що повільно рухається по карті (що ніколи не застаріє) або знищувати базу противника (як у класичному MOBA), вашою метою в Gigantic стане вбити ворожого гіганта і захистити власного. Звучить шалено? Так і є, але це геніальний вид божевілля.

Список із 20 персонажів, дизайн яких поєднує стиль Studio Ghibli та класичну диснеївську милоту, пропонує достатньо навичок, зброї та атрибутів, щоб задовольнити найприскіпливішого гравця.

Кожен матч – це змагання 5на5, в якому гравці працюють разом, щоб активувати свого Guardian’а (він же гігантська зброя / ходяча база), ризикуючи всім, щоб осадити супротивника. Рухлива природа вашого Guardian’а робить це нелегкою справою, але, що найголовніше, на 100% безкоштовним від Steam.

13. Paladins: Champions of the Realm

Гра Paladins стартувала відразу після якогось командного шутера від Blizzard, і схожості з ним важко не помітити. Але це не означає, що безкоштовний FPS від Hi-Rez Studios не вартий вашої уваги – можна просто пограти в таку ж веселу стрілялку, не розбиваючи скарбничку заради оплати повноцінного ігрового режиму.

Цілий звіринець персонажів на вибір робить Paladins більш подібним до гри вищого класу, ніж інші безкоштовні стрілялки.

Paladins включає все, починаючи з захисту / захоплення бази в стилі Overwatch, і закінчуючи режимом виживання в поджанрі «королівська битва», популярному на Battlegrounds і Fortnite від PlayerUnknown. Незважаючи на деяку вторинність, ця гра пропонує незмінно приємний спосіб вбити час.

У Paladins можна грати без необхідності витрачати будь-яку суму, поки ви готові прати ворогів у порошок.

12. Star Trek Online

ММО та ліцензії на фільми зазвичай не поєднуються – від The ​​Matrix Online до Star Wars Galaxies, відомі всесвіт рідко надовго затримуються у світі-онлайн. Виняток – Star Trek Online . Зроблений заднім числом безкоштовним ще в 2010 році, STO дарує вам екіпаж і зірковий корабель Федерації і пропонує безкоштовно плисти між зірками у стилі справжнього «трекки».

У грі доступні мікротранзакції для тих, кому захочеться прискорити зростання рівнів або процес збирання ресурсів, але STO привітно ділиться безкоштовним контентом, особливо з новачками, які бажають дійти краю свого всесвіту. Сеттинг гри прив’язаний до канону Star Trek, тимчасового періоду приблизно три десятиліття після подій Star Trek Nemesis (ну знаєте, тієї страшної екранізації з Томом Харді).

Завдяки продуманій економіці, альянсам, що постійно змінюються, і вражаюче великій спільноті, STO справляється з тією магією, яка зробила Star Trek популярним на всі часи.

11. Art of War: Red Tides

Шукаєте MOBA з легкою домішкою RTS, що досить затягує, щоб ви захопити вас надовго? Ну, ми маємо таку гру. Art of War: Red Tides використовує класичну структуру MOBA – направляє вас каналом з безліччю юнітів, що заважають знищити базу на іншому кінці, – але позбавляє гравця всієї безглуздої роботи в процесі. Це може не подобатися хардкорним гравцям, але для тих, хто хоче просто невимушено розслабитися за комп’ютерною іграшкою.

Це не означає, що гравцеві присвоєно роль спостерігача. Вам все одно потрібно буде дослідити поле битви та використовувати резерви енергії для створення юнітів, щоб протистояти тим, що вже знаходяться на полі. Доступно три режими, але найкраще налаштування працює в режимі 3на3: у цьому варіанті команда має найкращі шанси створити виграшну комбінацію.

10. Atlas Reactor

Будучи частково MOBA, частково RTS, Atlas Reactor позичив у попередників всюдисущі покрокові дії, але додав акуратний поворот: замість того, щоб ходити по черзі, один за одним, усі гравці ходять одночасно. Результат? Стратегія в дійсно реальному часі, в якій гравці обмінюються хаотичним шквалом ходів, рухаючи картою свої юніти. Можливо, ця гра трохи сильніше залежить від удачі, ніж хотілося б (оскільки ви не знаєте, що противник зробить далі, найчастіше доводиться діяти завдяки здогадам), але темп швидко вас зачепить.

Один з двох основних режимів гри, Decision, змусить вас приймати рішення не більше ніж за 20 секунд у кожний хід (що робить гру веселою та інтенсивною), у той час як Resolution уповільнить дію до чотирьох етапів, що дозволяють спланувати ходи та встановити пастки, що дозволяють перемогти у протистоянні 4на4.

9. War Thunder

Гра Вар Тандер охоплює золотий вік бойової авіації та танків. Унікальною перевагою цього ММО-екшену є те, що він дає участь у битвах середини минулого століття не тільки в повітрі, але також на землі та на морі! Адже крім бойових літаків 20 століття, у грі представлені танки та кораблі! Відповідно, атакувати вас можуть одночасно з повітря, води та землі.

Важко перерахувати всі переваги цієї гри, бо їх дуже багато. War Thunder пропонує випробувати понад 300 моделей літаків та танків, що відповідають реальним зразкам у кожній дрібниці. Навіть шум двигунів записаний із реальних прототипів.

Графіка тішить око. Моделі літаків та танків, що всередині, що зовні, відмальовані на відмінно. У кабіні працюють усі прилади, гвинт відбиває сонячні промені, а на фюзеляжі можна розглянути навіть найдрібніші заклепки. Танки поводяться приголомшливо реалістично. Промальовування ландшафтів, світла, відбитків, тіней, дерев, хмар, гір, наземного та водного транспорту виконано на найвищому рівні. На авіаносцях навіть видно людей.

Розробники провели дуже гарну роботу над світлом, тоном, контрастом та квітами. Лише в нічних боях переходи між світлом і повною темрявою іноді збивають з пантелику. Що ж до поведінки літаків, воно наближено до реальному з урахуванням всіх льотних показників і законів аеродинаміки.

8. Crusader Kings II

Ми всі фантазували про те, як було б ходити Європою в середні віки. Що ж, з Crusader Kings II ви можете зробити саме це, граючи християнського лорда, який прагне розширити та зберегти свою династію під час смут. Тут вам потрібно турбуватися не лише про загарбників. Ваші васали та придворні теж зайняті змовою проти вас.

Ви вводитимете закони, вступатимете в союзи з дворянами і захищатимете свою релігію від єретиків. Яке рішення ви не прийняли б, просто пам’ятайте, що це гра – стратегія. Так що навіть найменші рішення можуть вплинути на те, чи виживе ваша династія у Темні віки.

Якщо вам подобається грати з друзями, в цій грі є змагальний розрахований на багато користувачів режим. Таким чином, ви можете грати з 32 іншими гравцями, що робить її однією з найкращих безкоштовних ігор у Steam у 2021 році.

7. Counter-Strike: Global Offensive (CS GO)

CS:GO – це такий квиток в минуле, який з недавнього часу став безкоштовним! Вона все ще зберігає традиції “Контри” як гри, побудованої на конкуренції, в якій потрібно уважно стежити за тактикою та злагоджено кооперуватися. Ще гра, в якій важливо вибрати правильну позицію і правильний момент для атаки, правильно оцінити: чи варто цей крок відтвореного шуму? Це все ще один із тих сучасних шутерів, де немає заблокованого контенту та зосередженості на вторинних режимах стрілянини.

Є й те, що омолоджує цю гру, в яку мільйони грають ось уже дванадцять років. Наприклад, нове табло, яке є огляд і сервера, і команди. А найголовніше нововведення – це режим Battle Royal! Новачки можуть попрактикуватися на ботах в режимі офлайн. І хоча нові види зброї подекуди виглядають не дуже (щось нагадує дитячі іграшки, щось взагалі тупо однакове), дуже класно, що пропрацювали кілька моделей персонажів як для терористів, так і для контр-терористів. Причому не на словах, а цілком реально вони звучать і виглядають абсолютно по-різному.

Та й нова зброя, до речі, не така вже й погана, незважаючи на свою вторинність. Наприклад, PP-Bizon – це дешевий SMG. Дробовик MAG-7 дуже повільно стріляє та перезаряджається, але вбивчий до жаху. І добре, що важкі гармати, які раніше були ні до села, ні до міста, тепер у деяких ситуаціях навіть незамінні. Запальні гранати та коктейлі Молотова теж чудово вписалися у загальну концепцію, адже вони перетворюються на непрохідну стіну вогню, здатну зрубати на корені навіть найгеніальнішу тактику супротивника.

6. ArcheAge

ММО у фентезійному сеттингу аж ніяк не новина – фактично, майже всі вони підпадають під цей опис, але дуже мало хто може запропонувати такий же різноманітний контент, як корейський ArcheAge.

Тут є всі звичайні MMO-мотиви – виконання квестів, збирання ресурсів, поліпшення зброї та спорядження тощо – але варто пройти початкові рівні, і ви відкриєте для себе світ, повний сюрпризів.

Хочете завойовувати та правити новими землями? Побудувати химерний замок? Як щодо формування альянсу та облоги противників заради захоплення їхніх земель? О, чи морських битв, що дозволяють досліджувати і грабувати по всьому океану? ArcheAge пропонує все це та багато іншого. Особливо вражає військово-морська механіка бою, що дозволяє вам як встановлювати на морі закон і порядок, так і полювати за здобиччю як віртуальний пірат.

5. Warface

Безкоштовні стрілялки в найбільш традиційній десматчевій формі часто стають або хітом, або провалом, але незважаючи на висококласні пропозиції від Activision і EA, Crytek Kiev вдалося створити міцний FPS, здатний стати таким же захоплюючим і приємним, як і інші ігри типу “вирішити мішень”.

Warface: Blackout пропонує гравцю чотири класи на вибір, до кожного з них прив’язані свої зброю, екіпірування та особливі навички. Правильно збалансовані класи у вашому загоні додасть етику командної гри в стилі Battlefield, оскільки інженери можуть ремонтувати обладунки, а снайпери – виносити важливих для гри ворогів з одного вбивчого пострілу.

За чотири роки ротації в польових умовах Warface відточив свою онлайн-економіку, пропонуючи можливість витратити ігрову валюту в системі застав, що дозволить вам випробувати зброю та спорядження, перш ніж інвестувати у гру час та гроші.

4. Warframe

Гаразд, слово «війна» входить до назв багатьох популярних безкоштовних ігор, але лише тому, що мало що ще можна робити, якщо не витрачати грошей. Взяти наприклад Warframe – онлайн-рукопашний бій/шутер, який перетворився на одну з найприємніших ігор на ПК.

Завдяки озброєному мечем космічному ніндзя (так, це так круто, як здається) гра виглядає кросовером між For Honor та Destiny 2 з режимами PvE та PvP. У ній навіть є сюжет, і досить кумедний, незважаючи на окремі повтори.

Розробник Digital Extremes неймовірно відданий своєму творінню, виставляючи регулярні оновлення та події, а також пропонуючи нові розширення. Можливо, Warframe «просідав» на консолях, але на ПК він навіть дуже живий.

3. Star Conflict

В останні кілька років завдяки покращенням технології VR відбулося відродження жанру науково-фантастичного космобою, але все ж таки не так багато ігор дозволяють гравцеві відстрілювати космічні кораблі. Фактично, лише одна, і це одна з найприємніших ігор у цьому списку.

Гра розділена на чотири основні режими: PvP, Open Space, Conquest та Missions, і пропонує масу контенту абсолютно безкоштовно. Можете розпорошувати інших гравців у класичному десматчі, дослідити вражаюче великий всесвіт Open Space або вступити в альянс з друзями заради виконання місії PvE. Можете налаштувати битву користувача з приятелем, якщо є настрій для приватного міжусобника. Конструкції корабля пропонують різні атрибути в залежності від вашого стилю гри, і можна отримати нові, не витративши на це копійки.

2. Neverwinter Online

Невервінтер – дуже гідна онлайн гра зі своїм фокусом. Цей фокус – одиночна гра, сюжетні квести, окремі міні данджі із завданнями для кожного гравця та динамічні бої, які не присипляють через пару годин гри.

Пограти в Neverwinter Online хоча б до 30 рівня варто однозначно, бо по-перше — вам це нічого не коштуватиме. По-друге — не щодня російською виходять гідні онлайн ігри з хорошим сюжетом. По-третє, Невервінтер подарує вам багато приємних годинників і може забезпечити приємний післясмак після кожної ігрової сесії.

Щоб почати отримувати задоволення від гри, не потрібно зубрити різні тактики, підбирати правильну закупівлю та вивчати дорогу з пункту А до пункту Б. Гра настільки проста, що в ній навіть неможливо заблукати.

Загалом, Невервінтер — це чудовий приклад хорошої європейської ММО-гри, яка не про кров, кишки та війни, а про кооперативні пригоди за страшними данджами з незмінно великими цілями. Ну а якщо ви при цьому ще й творча особистість, то можна створювати і власні приклюювання, в яких можуть брати участь живі гравці, що населяють світ. І можливо ваші квести сподобаються настільки, що вас назвуть майстром гри.

1. Blade and Soul

Blade and Soul одна з найкрасивіших ММОРПГ з деталізованими персонажами та чудовою анімацією. Подібно до TERA тут використовується система активного бою з необхідністю вручну атакувати супротивників.

На Заході гра Blade and Soul платна, плюс у ній є вбудовані покупки, що не дивно. Blade and Soul – гра ААА-класу з визначною сучасною графікою та гігантським світом. Росії пощастило більше – для нас грати можна безкоштовно. Тож не скачати її просто гріх.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся