ігри

Моди для вот

Кращі ігрові моди для World of Tanks 2021

Моди для вот

World of Tanks досі є однією із найпопулярніших ігор СНД. Причина – простота геймплею та знайома кожному тематика Другої світової війни. Тож не дивно, що з таким величезним ком’юніті для «Танків» роблять тисяч модів. Ми розповімо вам про найкращі та найцікавіші моди на World of Tanks.

 

Мод WoT Tweaker

У старих версіях World of Tanks мод створював дуже спрощену графіку.

Одна з цілей розробників студії Wargaming – зробити WoT доступним будь-якому геймеру. Гра дійсно реально запустити навіть на найдавніших ноутбуках, але без мода WoT Tweaker грати вам буде некомфортно. Все через те, що навіть на найнижчих налаштуваннях “Танки” підвантажують надто багато зайвих ефектів.

Вже кілька років спільнота World of Tanks рятує модороб Snow Irbis. Він створив Tweaker – мод, за допомогою якого ви зможете тонко налаштувати графік WoT. Дратує відображення хмар або дерева, що коливаються? Видаляємо! Дим із вихлопної труби знижує FPS? Теж приберемо. Програма вміє відключати практично будь-які додаткові графічні ефекти та стискати текстури – з модом ви побачите значний приріст FPS навіть на калькуляторах.

Мод XVM на танки

XVM або “Оленемір” – мод, без якого неможливо уявити World of Tanks. З нього починаються сварки в бойовому чаті, через нього деякі геймери виходять з бою одразу після його початку – але сучасна екосистема WoT багато в чому тримається саме на XVM.

«Оленемір» ще до початку бою покаже вам статистику кожного гравця, загальну кількість ХП на команду та розрахує можливий результат бою. Мод дозволить вам зрозуміти, кого із супротивників потрібно знищити насамперед і на кого із союзників можна розраховувати.

Не варто сприймати цифри з XVM буквально – результат бою все ще у ваших руках, а у «Танках» навіть найслабший гравець може зненацька зробити пару фрагів. Просто потрібно розуміти, що якщо ймовірність перемоги всього 30% – не варто стрімголов летіти в атаку.

Модпак Solo’s Easy World of Tanks

Як можна зрозуміти, це не окремий мод, а повноцінна збірка різних модифікацій. Модпак Solo’s Easy буде корисний власникам слабких ПК – усередині вас чекають оптимізовані модельки танків (у World of Tanks із зазвичай називають «шкурками») із зонами пробиття, спрощені приціли без додаткової анімації і вже знайомий вам Tweaker.

Ще одна перевага пакета – зручна програма установки, яка гарантує, що всі моди, що входять в набір, не будуть конфліктувати один з одним.

Мод на покращений зум World of Tanks

У World of Tanks є снайперський режим, зображення в якому можна наближати, але деякі супротивники знаходяться на дуже великій відстані. Допомогти в цьому може мод на покращений зум у «Танках».

За замовчуванням у модпаку встановлено значення наближення прицілу 2x, 4x, 8x, 16x, 25x (можна знайти версії з 60x). Можна використовувати всі можливі варіанти, так і вибрати кілька найбільш зручних. Наприклад, дворазове збільшення в World of Tanks практично марне, а при 25-кратному зумі часто втрачається відчуття реальної відстані до мети.

Мод на тактичні мінікарти від Hawg World of Tanks

Мінікарта – важливий інструмент у будь-якій грі. Вона показує розташування союзників та ворогів, а також допомагає скоординувати командні дії. Мододелі Hawg вивчили дані з профільних сайтів, присвячених тактиці в World of Tanks, і розробили власний мод для «Танків».

Карти від Hawg показують найбільш підходящі позиції для САУ, ПТ-САУ та розвідки на легких танках. Необхідності запам’ятовувати позиції на кожній карті немає, оскільки мод працює просто в бою. Мінікарт буде корисною навіть для тих, що воліє грати в WoT на іншій техніці – ви будете заздалегідь знати, в яких місцях варто чекати ті чи інші танки.

Мод на модель танка від Miruki World of Tanks

 

Редизайни моделей танків шалено напівлярні в WoT. Найчастіше, оригінальні моделі від Wargaming виглядають блякло та нудно. На допомогу нам знову приходять моди. Моделі від Miruki відрізняються величезною увагою до деталей та високою реалістичністю.

Мод на модель танка від HG_Skin World of Tanks

Більшість авторів графічних модів наголошують на реалізмі такої, але HG_Skin вибрав свій шлях – він створив мод для World of Tanks з крутими футуристичними скінами на кшталт золотого Е-25, неонового Hetzer і полум’яно-чорного Hellcat.

До модпаку додано 91 танк – у інших авторів число моделей у рази менше.

Модпак Anime-Style Mod Collection Танки

Мод, який додасть трохи аніме до суворого «Світу Танків». Ні, в World of Tanks не додасться нового функціоналу – на всіх екранах завантаження з’являться персонажі японської анімації, які урізноманітнять візуальний ряд гри. Само собою, мод замінить портрети всіх членів екіпажу на жінок з аніме.

Встановлення анімешних образів вимагає 1 гігабайта пам’яті на жорсткому диску та повного видалення всіх інших мод на «Танки» – милота вимагає жертв. Але не варто боятись за «Оленемір» – в аніме-моді є його спеціальна версія.

Цікаво, що мода має 4 сезонні видання, кожне з яких оформлене в стилі відповідної пори року.

Мод Guns and Engines звуки відродження Танки

Мод повністю змінює всі внутрішньоігрові звуки гармат та двигунів на більш реалістичні та додає ефекти луни та перезарядки. Є в паку і механіка із шутерів – звуки змінюються залежно від відстані до їхнього джерела. При цьому в налаштуваннях гри з’являється додатковий повзунок, який регулює гучність звукових ефектів із мода.

Мод WoT-Mod Project World of Tanks

Зручний інструмент для фаната World of Tanks, що захопився встановленням модів. WoT-Mod Project керує всіма доступними модифікаціями “Світу Танків” на комп’ютері гравця. Через інтерфейс програми можна видаляти чи тимчасово відключати непотрібні моди та скласти власний модпак.

Детальна інструкція з використання WoT-Mod Project вбудована в моду, так що розібратися в тонкощах програми зможе навіть дитина. В цілому, це зручний інструмент для тих, хто любить тестувати моди в танках, але не бажає постійно поратися з модифікаціями в ручному режимі.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся