Скачати World of Tanks

Гра року
Стежити Скачати Танки
9.9

Дивовижно

6.5

User Avg

ігри

Голосовий чат – як розмовляти в Ворлд оф Танкс

Голосовий чат  – як розмовляти в Ворлд оф Танкс

Мінімальною тактичною одиницею World of Tanks є взвод – група з двох або трьох танків. Для виживання та досягнення перемоги у бою надзвичайно важлива командна гра та взаємодія товаришів із взводу. Однак така взаємодія неможлива без надійного зв’язку між гравцями. У силу динамічного характеру бою використання цієї мети звичайного чату буває скрутним. Набагато зручніший спосіб спілкування – голосовий чат, доступний усім гравцям World of Tanks. Мінімальне обладнання, необхідне для його використання, складається з мікрофона та навушників/динаміків.

Голосовий чат можна використовувати як у стандартному бою у складі взводу, так і в ротних, кланових та тренувальних боях.

Крок 1

Щоб увімкнути звуковий чат, відкрийте меню:

Крок 2

Натисніть кнопку Налаштування:

Крок 3

Виберіть вкладку «Звук» та в розділі «Голосовий зв’язок» поставте галочку навпроти опції «Увімкнути голосовий зв’язок»:

Переконайтеся, що ваші товариші також активували голосовий зв’язок у налаштуваннях.

Важливо: на вкладці Звук можна також протестувати якість голосового зв’язку та відрегулювати гучність голосів гравців, чутливість мікрофона та загальну гучність оточення під час розмови.

Крок 4

Щоб скористатися голосовим чатом, натисніть і утримуйте кнопку активації мікрофона на клавіатурі (за замовчуванням це клавіша Q). При цьому від вашого ігрового імені у списку чату виходитимуть зелені хвилі, що позначають, що увімкнено режим передачі звуку.

За бажанням ви можете призначити для функції активації голосового чату будь-яку іншу клавішу.

Ви можете вимкнути передачу голосових повідомлень кожного конкретного гравця як під час бою, так і в Ангарі. Для цього необхідно клацнути по нікнейму потрібного гравця правою кнопкою миші та вибрати опцію «Вимкнути голосові повідомлення»:

Детальна технічна інформація про використання у грі голосового зв’язку розміщена тут .

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся