Among Us раптово увірвалася в топ Google Play і швидко стала однією з найбільш високооцененних ігор для Android. Феномен проекту можна описати кількома фразами: простий геймплей і оригінальна подача.

У цьому Гайд ми познайомимо вас з проектом, а також розповімо про те, як пограти в нього на ПК, використовуючи клієнт BlueStacks!

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

Про що ця гра?

Суть гри Among Us гранично проста. В одному матчі беруть участь від 5 до 10 осіб. Їм дістаються ролі членів екіпажу або самозванців . Якщо в лобі знаходяться від 5 до 7 осіб, то самозванець один. Якщо 8-10 – то їх буде двоє.

Завдання мирних членів екіпажу полягає в тому, щоб зловити зрадників і викинути за борт космічного судна, на якому розгортається дія гри. У свою чергу, самозванці переможуть тільки в тому випадку, якщо переб’ють всіх мирних гравців.

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

Паралельно з виявленням зрадників в своїх рядах мирні члени екіпажу повинні виконувати завдання на кораблі. Навіть якщо вони не виявлять самозванців, але зуміють розібратися з усіма квестами, то здобудуть перемогу.

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

У Among Us представлено кілька карт, на яких проходять матчі. Безкоштовна Skeld включає 14 різних кімнат, пов’язаних між собою 7 коридорами. Всі гравці з’являються в Кафетерии, де розташована велика тривожна кнопка, а потім розбігаються на завдання. Ці квести представляють собою набір елементарних дій: з’єднати обірвані дроти, ввести код, перенаправити енергію в знеструмлену кімнату і так далі.

Зрадники не вміють виконувати завдання, отже, щоб не будити підозри, вони повинні імітувати бурхливу діяльність. У разі, якщо вам випало бути самозванцем, пам’ятайте, що безцільне блукання по кораблю привертає величезну увагу.

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

При виявленні мертвого тіла члени екіпажу б’ють на сполох, і всі гравці відправляються на голосування за виключення одного з гравців. Нарада проходить у форматі текстового чату. Кожен учасник голосування має право віддати голос проти опонента або утриматися. За підсумками персонаж, який набрав більшу кількість голосів, відправляється у відкритий космос, а решта спостерігають за правильністю прийнятого рішення.

Вибули гравці перетворюються в духів і можуть бродити по кораблю, відстежуючи всіх, хто лишився в живих персонажів. При цьому вони не можуть підказувати, хто є вбивцею, а хто – мирним членом екіпажу.

Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

Щоб пограти в Among Us на своєму ПК, виконайте наступні дії:

  1. Скачайте і встановіть останню версію BlueStacks з нашого офіційного сайту.
  2. Запустіть BlueStacks і на головному екрані, в рядку пошуку, введіть назву гри Among Us.
  3. У результатах пошуку на іконку гри і перейдіть в Google Play. Натисніть на “Встановити” і дочекайтеся завантаження.

Готово! Тепер ви можете грати безкоштовно в одну з найпопулярніших ігор цієї осені!

BlueStacks представляє вам вигідна перевага. Замість того щоб витрачати гроші і купувати в Steam копію гри для ПК, ви всього в кілька кліків отримуєте доступ до безкоштовної мобільної версії!

Випадкова онлайн-гра або LAN-паті з друзями?

Принадність Among Us полягає в тому, що ви можете легко зіграти як з випадковими тіммейтов, так і зі своїми друзями. Якщо ви перебуваєте в пошуку швидкого матчу, то кращим вибором стане гра в рандомном лобі.

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

Якщо ж ви хочете повеселитися в колі друзів, то для цього вам доведеться створити лобі і встановити пароль, який знатимуть тільки вони.

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

Цікаві факти!

Познайомившись з грою, ви напевно оцінили її візуальний стиль. Однак ви замислювалися, чому всі персонажі одягнені в скафандри? Так, дія гри відбувається в космосі, і можна порахувати, що костюми виконують функцію подачі повітря. Але ж корабель герметичний і в ньому є діюча система вентиляції з великою кисневої установкою!

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

Так навіщо ж насправді потрібні скафандри?

Провівши в Among Us кілька матчів, ви напевно помітите недобре в анімаціях вбивств персонажів. Всі зрадники вбивають своїх жертв дивно і якось по-особливому. Існує версія, що костюми виконують роль захисту від якогось інопланетного вірусу, який перетворює людей в монстрів. Ці чудовиська можуть мімікрувати під звичайних астронавтів, проте вони не є людьми.

Ця маленька деталь здатна кардинально змінити уявлення про гру! А враховуючи, що анімацій вбивств існує кілька, ви напевно захочете побачити кожну з них і переконатися у вірності цієї теорії!

Гайд для новачків. Як грати в Among Us на ПК з BlueStacks?

Отже, вам необхідно довше пограти в Among Us! І немає нічого кращого, ніж комфортний геймплей за улюбленим комп’ютером, який представляє необмежені зручності в порівнянні зі звичайним смартфоном. BlueStacks допоможе влаштувати такий прекрасний вечір! Завантажуйте додаток безкоштовно, читайте гайди по Among Us в нашому блозі і проводите час з користю: ​​качайте свої навички розпізнання брехні. Бажаємо успіху і переможних матчів!