ігри

Як включити ВХ до КС ГО через консоль

Як включити ВХ до КС ГО через консоль

Розбираємось у консольних командах.

У CS:GO багато читів, але не всі з них робляться читерами. Деякі читерські здібності є й у консолі КС Го та додані туди розробниками гри. Розповідаємо, як увімкнути легітимний WallHack у шутері.

WallHack, WH або просто вх – спеціальний чит, що дає гравцеві можливість дивитися крізь стіни та чекати розташування суперників. Справжня класика онлайн-шутерів.

Як увімкнути ВХ Кс Го через консоль

Для початку знадобиться, власне, консоль. Якщо консоль вже увімкнена, переходьте відразу до наступного кроку.

Щоб увімкнути читерську консольну команду, спочатку треба включити режим читів у CS:GO. Це робиться консольною командою:

sv_cheats 1

Зверніть увагу, що ця консольна команда не спрацює на серверах Valve , FaceIT або спільноти (якщо ви не творець цього сервера, звичайно). Але цю команду можна без перешкод використовувати в локальних лобі, створених вами, або якщо ви орендуєте окремі кс го сервер.

Скачати інші ігри на комп’ютер можна  прямо на нашому сайті і перевірити чити які там працюють.

Наступний крок – включення самого вх. За це відповідає консольна команда r_drawothermodels. Для включення валлхака необхідно ввести команду  r_drawothermodels 2 . Ось як це виглядає в самому CS:GO:

Для вимкнення валлхака введіть у консолі команду  r_drawothermodels 1 . І каес повернеться у звичний стан.

Чи банять за використання вх через консоль?

Ні, не банять. І ось чому: все робиться абсолютно легально через внутрішньоігрову консоль. Ви не завантажуєте чіти собі на комп’ютер окремо, а використовувати таку команду в офіційному матчі CS:GO просто не вийде. Тому ви можете фанитися з легальним вх кс го на власному сервері або спеціальних серверах спільноти. Як із ботами, так і з реальними людьми.

Бан за вх у такому (і лише такому) випадку ви не отримаєте.

Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся