ігри

Як включити повтори (реплеї) у World of Warships

Як включити повтори (реплеї) у World of Warships

Як і в інших іграх які можна скачати безкоштовно WG, у World of Warships буде можливість зберігати повтори, а потім переглядати їх. Поки що офіційно цієї можливості немає, але все ж таки зберігати з дивитися повтори в WoWs можна. І в цьому гайді ми розповімо як їх включити.

Для включення повторів у World of Warships, достатньо прописати у файл кілька рядків, це не складно, але почнемо по порядку.

Зайдіть в папку, де у вас встановлена ​​World of Warships, потім в папку res . Там знайдіть файл engine_config.xml , ось у ньому і потрібно буде трохи дописати, щоб увімкнути реплеї.

Відкрити файл engine_config.xml можна хоч через звичайний блокнот, але краще використовувати програму Notepad++, тому що вона підсвічує теги, і вам буде простіше розібратися у файлі.

Відкривши файл через блокнот або будь-який інший текстовий редактор нам потрібно прокрутити вміст до самого низу, там ви виявите секцію <replays> … </replays> . Все, що знаходиться всередині цієї секції, відповідає за налаштування реплеїв. Ось скріншот, як це виглядає в текстовому редакторі.

4556

Тепер докладно розглянемо що можна поміняти. Але заздалегідь хочеться сказати, що рядки для включення реплеїв, тут немає, її потрібно буде дописати (хоча в деяких випадках вона вже може бути).

<replays> <dirPath>replays</dirPath> // папка, куди будуть збережені реплеї <pathBase>CWD</pathBase> <versioned>false</versioned> // відображення версії <maxReplaysToSave>30</maxReplaysToSave> // ліміт реплеїв </replays>	

Щоб увімкнути повтори, потрібно дописати рядок <isEnabled>True</isEnabled> і в рядку <versioned>false</versioned> замінити false на true .

Повинно вийти так. (Ну ще можете підредагувати кількість ліміту реплеїв).

<replays> <dirPath>replays</dirPath> <pathBase>CWD</pathBase> <versioned>True</versioned> <maxReplaysToSave>30</maxReplaysToSave> <isEnabled>True</isEnabled> </replays>	

Далі просто закрийте блокнот і він запропонує зберегти файл, вибираєте «ТАК» і все. Повтори у World of Warships включені. Тепер після кожного бою гра буде зберігати повтор у папку World of Warships \ replay .

Щоб відкрити повтор, потрібно перенести його мишкою на файл WorldOfWarships.exe , або запустити подвійним кліком і зробити що б дані файли завжди відкривалися через файл запуску гри.

Ось таким способом ви можете увімкнути повтори WoWs, але тут є деяке АЛЕ. Реплеї знаходяться на стадії розробки, власне тому їх і не можна включити через гру, так що на жаль поки що управляти повтором не можна. Ви можете дивитися його в реальному часі і крутити камерою більше нічого.
Залишити відповідь

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Втратив Пароль

Зареєструйтеся