CRSED: FOAD Online Огляд

Скачати CRSED: FOAD Online
ігри

Творці  Cuisine Royale  масштабно переробили королівську битву, перетворивши її в  CRSED: FOAD 
Разом з цим в батл-рояль додають двох героїв і карту «Острів Сибір», переробляють систему екіпіровки і прокачування, а також впроваджують човни, вогнемет і міномети. До того ж обіцяно поява стрільби з автомобілів на ходу.


Ще одним важливим нововведенням стала ротація безкоштовних героїв, завдяки чому вдасться спробувати багатьох персонажів без ризику втратити власні гроші.

CRSED: FOAD вже доступна на PS4, Xbox One і PC, а в найближчі дні її випустять на PS5 і Xbox Series. На нових консолях реалізувало глобальне освітлення за допомогою трасування променів. Все це працює при 60 кадрах в секунду.

Студія Darkflow Software вирішила перейменувати свою гру в жанрі «Королівська битва» Cuisine Royale. Разом з виходом великого оновлення гра отримала нову назву – CRSED: FOAD , що можна розшифрувати, як Cuisine Royale Second Edition: Fulfillment Of All Desire.

У грі почався новий сезон «Реінкарнація», який приніс з собою багато контенту. Так, розробники додали відразу двох нових героїв. Луї «Бокор» Селін здатний закликати озброєних автоматами зомбі, а Сін «Хулі» Е-Бі (так, її дійсно так звати) закликає рій світлячків, які розлітаються по окрузі в пошуках ворогів.
Крім цього, в гру додали нову карту «Острів Сибір», сім видів видів зброї, вісім ведьмовских мішечків (здатності), 6 типів духів-охоронців з різними Баффі, новий транспорт – плаваючий позашляховик. Також було внесено велику кількість геймплейних і балансних правок. Графічна частина теж отримала поліпшення.

Видео обзор CRSED: FOAD
Втратив Пароль

Зареєструйтеся