FIFA Online 4 Огляд гри FIFA Online 4

Скачати
ігри

FIFA Online 4 – це безкоштовна версія FIFA для ПК від 2018 року. Спочатку гра вийшла в Південній Кореї, а потім в інших азіатських країнах. До України і західних територій проект дістався тільки в 2021 році. Проект може порадувати фанатів не тільки своєю безкоштовністю, але і великою кількістю функцій. Останні, до слова, мало чим відрізняються від платної оригінальної FIFA, що виходить щороку. Присутні ті ж офіційні команди, футболісти і тренери, а геймплей зав’язаний на перемиканні гравців під час матчу і виконанні певних дій, на кшталт пасів, навісів та інших, за допомогою клавіш на клавіатурі.

Відбулася офіційна презентація гри FIFA Online 4 для країн СНД і пострадянського простору. З назви нескладно здогадатися, що основний упор в FIFA Online 4 буде зроблений на онлайн-режими і гру по мережі. Геймплей і весь процес максимально наближений до звичного FIFA. FIFA Online побудована на движку Frostbite 3, але він спеціально оптимізований для ПК, причому таким чином, щоб гру тягнули і не найновіші комп’ютери. Розробники заявляють, що гра піде на процесорах і відкритих десятирічної давності. Так, гра дійсно безкоштовна, але з великою кількістю предметів, які можна купити за реальні гроші.

fifa 4 onlineСклади і ліги FIFA Online 4 збігаються з FIFA 21, але основні відмінності починаються всередині онлайн-режиму. В основі FIFA Online лежить режим, який можна назвати аналогом Ultimate Team. Ви збираєте свою команду, купуючи гравців на трансферному ринку і вибиваючи їх з паків, і цією командою граєте проти інших геймерів.

Є в цій грі і режим менеджера, де ви не граєте, а тільки даєте тактичні вказівки своїй команді, але на відміну від Ultimate Team в FIFA Online немає зіграності складів, і рейтинги ваших футболістів не є статичними. Ви можете прокачувати своїх гравців. Відбувається цей процес за рахунок обміну футболістів зі свого складу на шанси прокачування, але не варто думати, що Пеле ви зможете прокачати через обмін карток з нижчих ліг. Для прокачування високорейтингових футболістів, потрібні ще більш високорейтингові картки. До слова, максимальним рейтингом в FIFA Online не є «99», в грі ви можете зустріти картки з рейтингом «110» і вище.

Завдяки прокачування в FIFA Online перед вами відкривається різноманітність вибору складів так, як навіть слабких футболістів можна буде прокачати до 96-го рейтингу. Щось подібне ви могли зустрічати в FIFA Mobile.

Через відсутність параметра «зіграності» в FIFA Online 4 ви зможете зібрати склад абсолютно з будь-яких гравців, і вони не будуть втрачати в своєму взаємодії, а їх характеристики не будуть погіршуватися. Єдине обмеження для складів – це «престиж». У кожного гравця крім рейтингу є і показник престижу. У поточній версії гри максимальний престиж вашого складу може становити «180», але незважаючи на відсутність зіграності, гра все ж заохочує варіанти складів з футболістів однієї національності або представників одного клубу, прискорюючи їх прокачування і видаючи різні бонуси до рейтингів.

Трансферний ринок в FIFA Online реалізований не так, як у повній версії гри. Тут немає аукціонів, і всі футболісти продаються і купуються за фіксованою ціною. Ще одна цікава фішка – покупка гравця за певну ціну. Ви можете задати параметр, і як тільки на ринку з’явиться варіант, який підходить під ваші критерії, він приєднається до команди.

В майбутньому обіцяють появу в FIFA Online і вуличного футболу.

FIFA Online 4 вийшла в 2018 році. Гравці з пострадянського простору також були в ній, але вони були змушені грати на іноземних серверах з високим пінгом. Тепер же гра буде повністю локалізована, а в Росії навіть запустять окремі сервери.

З’являться в FIFA Online 4 і російськомовні коментатори, ними стануть Василь Уткін і Дмитро Шнякін.

Ну і звичайно ж куди ж у безкоштовній грі від EA без донатів і Лут-боксів. Монети, паки та інші бонуси чекають вас за реальні гроші. Закрите бета-тестування триватиме тиждень, після чого гру чекає відкрите бета-тестування, коли в неї зможуть грати всі охочі.

Ось такий проект підготувала для нас компанія EA. У цій грі є всі шанси стати дуже популярною. Азію FIFA Online 4 давно підкорила, подивимося, чи зайде вона на пострадянському просторі. Чекаєте ви цю гру, пишіть в коментарях. Ну а на цьому все.

Втратив Пароль

Зареєструйтеся