Game of Thrones Online Огляд Гри престолів

Game of Thrones: Зима Близько
ігри

Нед Старк страчений. Сім Королівств на межі війни. Ви граєте за молодого лорда, який має намір зупинити криваву ворожнечу і захистити людей від білих ходоків. Зима близько! Збираєте сили, розширюйте межі, нарощуйте армію і вступайте в союзи.

Доля жителів Вестеросу в ваших руках в браузерної стратегії «Гра престолів» від компанії Yoozoo Games. Вона офіційно ліцензована, а значить, ви зустрінете персонажів з серіалу, зробите їх помічниками або командирами. Ви можете пограти в неї на сайті Gtarcade.com. Нещодавно версія російською мовою з’явилася на 101XP.

Геймплей

Вас зустрічає Мелісандра, яка повідомляє про швидке настання зими. Необхідно приступати до підготовки: побудувати склад для зберігання ресурсів, бараки для тренування солдатів і відправити військо до табору повстанців.

Розробники постаралися сильно знизити поріг входження. Покажчики допомагають орієнтуватися в ігровому інтерфейсі. Ви навчитеся наймати солдатів, прокачувати будівлі, розвідувати сили ворога і атакувати.

Через ігровий механіки «Гра престолів: Зима близько» схожа на Forge of Empires , Generals: Art of war або будь-яку іншу браузерную онлайн стратегію. Доводиться чекати, поки виконається дія: будівництво, похід або тренування юніта. Є прискорювачі, які скорочують очікування.

Є 3 види квестів:

  • Історія – основні завдання, пов’язані з розчищенням місця або розвитком замку.
  • Основа – різний дріб’язок: будівництво, військова справа, дослідження і зростання.
  • Альянс – якась нісенітниця по таймеру з хорошими нагородами.

Система бою

Битви проходять на окремому екрані. Ви спостерігаєте за сценою, як би звисока, але втручатися не можна. Військові загони під проводом героїв кидається на стіни фортеці. Коли вони зруйновані, настає черга ворожого війська.

Спочатку спостерігати за боєм цікаво, але через неможливість впливати на результат ця анімація втрачає сенс.

Битви в Weirwood проходять трохи інакше. Тут дозволяється активувати вміння полководців і вибирати для них мета.

PvP / PvE

Склалося відчуття, що розробники ще не доробили функцію PvP. Дозволено відправляти розвідника або війська для атаки. Моя зграя дармоїдів дійшла до сусіда, забавно «побила» місто, а потім повернулася назад. У звітах значилася поразка, але без втрат з обох сторін. Ймовірно, мої браві воїни не змогли зруйнувати товсті стіни.

Битв з комп’ютерними противниками (PvE) вистачає. Ви зможете зачистити територію навколо замку для розширення меж або повоювати героями в Данжі. На світовій карті теж є самотні заколотники і цілі табори.

Альянси

У альянс варто вступити відразу, як з’явиться доступ до пункту меню. Вони бувають відкритими і закритими (потрібне підтвердження заявки). Максимальна кількість союзників – 100.

Вступ добре винагороджується – система нараховує 200 алмазів. У вас з’явиться нова вкладка з квестами, доступ до магазину і розділ з безкоштовними подарунками. Союзники допомагають прискорити будівництво.

Графіка

Гра престолів: Зима близько – це красива 3D стратегія для браузера. Вона зроблена на WebGL і вимоглива до ресурсів комп’ютера. На сайті видавця ви можете завантажити клієнт. Він повинен полегшити муки старої відеокарти. На додаток вам нарахують бонус.

Розташування камери міняти не можна. Ви можете оглядати землі рухаючи загальний екран, наближати або віддаляти масштаб.

Бої зроблені круто, але відсутність контролю все псує.

Ви побачите Джеймі Ланністера, Джон Сноу, Варіс, Сандора Клігана, Дейнеріс Таргаріен, Петир Бейлиш, Тіріона, Арію і інших персонажів з серіалу. Їх моделі зроблені з великою точністю. Від оригіналу майже не відрізнити.

Відео геймплея

висновок

Цій грі судилося підкорити фанатів серіалу. Вона має все, чим хваляться провідні гравці з індустрії. Залишається дочекатися локалізації.

Добре

  • Хороша графіка
  • Герої з серіалу - всі в зборі
  • Можна не донатити

Погано

  • Не допрацьований пвп
  • Не вистачає контролю над боєм в реальному часі
6

Достатньо

Втратив Пароль

Зареєструйтеся