Grand Theft Auto: San Andreas – NEXT RP Огляд NextRP

Скачати NEXT RP
ігри

Кожен, хто цікавиться іграми, чув про GTA, причому знайомство з грою починалося з частини Vice City. На сьогодні у гри є кілька частин, але найпопулярнішою є GTA San Andreas. NextRP – це ролейплей онлайн гра, яка створена повністю на карті San Andreas, але з адаптацією під російські міста. Знайомі вулички, звичний сюжет і запам’ятовується атмосфера – це все те, за що гравці люблять NextRP.

Ролейплей означає, що кожен гравець виконує виключно свою роль. Ви не можете спілкуватися в загальних чатах від свого обличчя. Ви – персонаж комп’ютерної гри, поліцейський, злодій, звичайний громадянин, неважливо.

Звичайно, переваг у гри цілих два:

  • новий вид, для ринку СНД. До появи NextRP, зустріне ролейплей систему можна було хіба, що на деяких серверах WoW, але там вона не була такою жорсткою;
  • повністю ідентична карта Росії з героями з улюбленої гри. Фанати просто із задоволенням занурилися в своє минуле і почали гру з іншими геймерами, видаючи себе за інших людей.

Так, важливо відзначити, що система РП на серверах дуже жорстка і регулюється адміністрацією. За порушення можна отримати тимчасовий або вічний бан.

NextRP: від появи гри до фанатів

Гра з’явилася на ринку в цьому році і знайшла свою аудиторію. Складно щось розповісти про історію створення, так як з’явилася вона досить різко і вдало. Можна сказати однозначно, що це своєрідний «мод», ніж гра, причому дуже схожий на Samp RP.

Звичайно, гра знайшла свою аудиторію, так як постала для російських геймерів в форматі F2P. Не можна сказати, що аудиторія доросла, майже 80% гравців молодше 18 років.

Є ігровий магазин, в якому за реальні гроші, можна купити машину, поліпшення персонажа, будинок або його прокачування.

На відміну від інших ігор, NextPR не з`явилася на світ з якимось ажіотажем або масовим очікуванням. Про це говорить і максимальна населеність серверів. У вихідний день на кожному сервері не більш 500 чоловік.

Причому якщо спочатку в грі було 8 серверів, то тепер кількість збільшилася до 12. На кожен сервер поміщається по 1000 чоловік і до вечора всі вони повні.

До березня 2020 число серверів дорівнювало 8, а гравців на кожному вміщувалося по 800 чоловік, але актуальність гри зростає і тому ігровий простір збільшується.

 GTA: San AndreassNextRP
Можна викрадати машиниТакТак
КартаКаліфорнія, Сан АндреасРосійська
Головні героїОдин головний героймультиплеерная гра
сюжетлінійний сюжетРП сюжет без кінцівки
Можливість грати онлайннемаєТак
внутрішньоігровий ДонатнемаєТак

В цілому вийшла непогана онлайн мод-іграшка, з жорсткими РП правилами, які строго регулюються. Для фанатів і любителів подібного жанру – саме те.

Геймплей: подібності та відмінності

Гра починається зі створення персонажа і отримання паспорта. Вся комунікація між гравцями відбувається за допомогою текстового чату (РП-складова гри) і голосового.

Гравцеві доведеться пройти все життя з самого початку: влаштуватися на роботу, заробити грошей, а може бути і стати бандитом. Чому б і ні?
Основні професії

Грати належить за безіменного героя. Тільки вам вирішувати, ким він стане. Можете приміряти роль лікаря, поліцейського, бандита, злодія. Якщо шукайте гострі відчуття, перевтілившись в гонщика або спецназівця. Привабливість у тому, що змінити спеціалізацію вийде в будь-який час. Однак неважливо ким ви станете, все одно доведеться виконувати завдання, облаштовувати власне житло. Вивчіть системні вимоги і вирушайте підкорювати відкритий світ Росії.

Створення персонажа

Відвідавши офіційний сайт і створивши профіль, ви зможете запустити гру. Спершу належить вибравши зовнішній вигляд, стать і вік героя. Далі необхідно отримати паспорт. Відправляйтеся в відділ реєстрації та придумайте нікнейм. Також доведеться зробити фото, але завантажити власне не вдасться.

Знайомство з інспектором ДАІ

Після створення героя з’явиться завдання у інспектора ДАІ. Поспілкуйтеся з НПС і незабаром отримаєте свій перший транспортний засіб – мопед. Решта завдання присвячені знайомству з містом, геймплеєм. Треба побігати по околицях, роздобути пістолет. Щоб безкоштовно заслужити чергову тачку, виконайте квести у Івановича і Анжели. Так, вдасться прокотитися на жигулі, мерседесі і навіть ламборджині.

Не порушуйте закони

У грі реалізована зручна система квестів. Вам не доведеться постійно повертатися до НПС, адже у героя є мобільний телефон. Дістаньте девайс за допомогою клавіші «P», щоб ознайомитися з активними завданнями. Однак під час виконання доручень краще не порушувати закони. В іншому випадку співробітники поліції випишуть штраф. Ще можна потрапити до в’язниці або влаштувати справжню погоню з перестрілками.

види завдань

Next Rp доступна російською, тому у вас не повинно виникнути труднощів з виконанням квестів. Всі завдання типові для подібного жанру і присвячені різним вбивств, пошуків предметів. Має бути надавати допомогу місцевим жителям, воювати з бандами, красти тачки, брати участь у фракційних боях.

Для здійснення тих чи інших дій, потрібно спочатку їх описати. Таким чином можна почати стріляти з пістолета, якщо ви не описали, як дістали його з-за пазухи. Не можна сісти в машину, не описавши процес відкривання дверцят.

Соціальний аспект – це напевно ще одна сильна сторона гри. Ви залежите від гравців навколо, а вони залежать від вас. Це не NPC, які дивляться на вас без емоцій і почуттів, а такі ж живі люди, які хочуть заробити, порибалити або тихо посидіти в парку.

У плані соціалізації в грі часто зустрічаються проблеми. Нагадуємо, що гра орієнтована на підлітковий вік, а значить, іноді можна зустріти не зовсім адекватних жителів. Але така проблема швидко вирішується.

До всього іншого можна додати, що в грі є казино, рулетка, щоденні завдання і багато всього іншого. В принципі, пограти дійсно можна, але насправді не довго. Постійних гравців – одиниці.

Добре

  • відмінно продуманий клон GTA;
  • різнобічний геймплей: можна працювати, відпочивати або просто бродити без діла;
  • висока соціальність. Без спілкування в цій грі ніяк;
  • великий асортимент автомобілів і зброї;
  • добре опрацьована російська карта;

Погано

  • контингент в основному підлітки і школярі;
  • жорстка система РП;
  • багато доната.
5.9

Нормально

Втратив Пароль

Зареєструйтеся