Rail Nation Огляд

Грати безкоштовно
ігри

Rail Nation – економічна браузерна стратегія від компанії Travian Games, що надає кожному гравцеві шанс створити свою власну залізничну імперію і налагодити бізнес, заробляючи гроші і престиж.

Ви контролюєте все, але починати потрібно з малого … залізнична компанія не відразу будувалася! Вам доведеться купувати і покращувати як локомотиви, так і вагони. Крім цього, ви будете будувати нову залізницю, щоб розширити зону впливу, покращувати технології і розвивати інфраструктуру центральної станції.
Rail Nation розділена на історичні епохи з характерними для свого часу поїздами і інфраструктурою, і це робить гру ще цікавіше.

Rail Nation – гра, яка вимагає від користувача тільки часу , а ось про гроші мова не йде. На відміну від багатьох інших стратегій, прогрес в цій грі залежить від часу, який ви проводите за нею. В цілому, від вас буде потрібно стратегія і глибокий аналіз , щоб досягти бажаних результатів.

➔ Особливості:

  • Спокійна браузерна стратегія, в якій потрібно не воювати , а співпрацювати.
  • Дипломатія – ключ до успіху.
  • Різні епохи з характерними поїздами і товарами для транспортування.

повний огляд

Ігри, де потрібно управляти ресурсами, значно досягли успіху серед браузерних ігор завдяки відносній простоті, яка відмінно вписується в браузерні формат. Деякі вивчали (і навіть перестаралися) середньовічну тематику, інші ж присвячували гри футбольним тематиками або фермам. Rail Nation, де гравцям потрібно будувати і керувати складною залізничної імперією , потрапляє в третю категорію ігор. У них немає війни, але жорстка конкуренція між гравцями все одно присутній.

Вид на милу залізничну станцію

Непросте життя залізничника

Rail Nation, як і будь-яка інша браузерна гра, починається з вибору аватара. Після цього ви приступаєте до туторіали, який досить довгий, але легко проходиться . Навіть тут в Rail Nation видно витончений підхід до вирішення складних завдань . Хоча гра і нескладна, вона відрізняється від інших MMO, де на вас вивалюють купу левелапов, щоб створити помилкове відчуття виконаного обов’язку і мотивувати грати ще.

Потрібно віддати належне розробникам: їм вдалося створити гру, в якій підтримується високий рівень доступності, але геймплей чи не перетворюється на рутину. Вам потрібно буде не просто купувати вагони і приєднувати їх до поїзда: ви будете керувати практично кожним аспектом, який може вплинути на залізничну імперію. Навіть ера, в якій ви граєте , має значення!

Що в поїзді?

Само собою зрозуміло, центральний елемент в грі – локомотиви і вагони . Локомотив – рушійна сила всього складу . Він має певні характеристики і поліпшення, які дають поїзду переваги. Локомотиви можна додатково вдосконалити, вивчаючи відповідні технології. У вагонах зберігається вантаж, який дозволяє гравцям заробляти гроші.

Після того як ви налаштували поїзда, вам потрібно вибрати маршрут, який дозволить вашій молодий імперії отримати максимальний прибуток . Які галузі є найбільш прибутковими? Які міста виявляться найбільш вигідними? Спочатку досить складно складати ефективні маршрути і розклад руху поїздів, але ви будете отримувати підказки із зазначенням нагороди за кожну поїздку до тих пір, поки не звикнете.

Потяги доставляють цінний вантаж в столицю.

У вас так само є своя станція , в яку ви заходите на головному екрані. Тут ви приймаєте більшість важливих рішень і керуєте будівлями, які так чи інакше впливають на досягнення ваших цілей в грі . На додаток до будівель, які безпосередньо впливають на швидкість і якість ваших залізничних шляхів і складів (наприклад, Депо і Рейковий завод), існують вторинні будівлі, такі як Ресторан і готель, які дозволяють періодично заробляти додаткові нагороди. Природно, всі будівлі можна покращувати, щоб збільшити їх бонус .

стратегія

Компанія Travian Games розробила по-справжньому величезний світ, який спочатку може здатися навіть занадто великим. Міста і виробничі об’єкти розкидані по карті, тому побудувати найбільш ефективний маршрут не так просто, як здається . Наприклад, на деяких ділянках технічному обслуговуванню залізничних колій ведеться довше, що уповільнює рух потягів. Найкоротші маршрути теж не завжди кращий варіант, так як можуть проходити далеко від заправних станцій або ж пунктів доставки. Якраз тут потрібно стратегія , і хоча складання правильного маршруту займе деякий час, ви отримаєте нагороду, якщо зробите правильний вибір.

графіка

Візуально Rail Nation нічим не поступається іншим браузерні ігор : графіка гідна, хоч і не вражаюча. Статичні зображення змінюються невеликий анімацією, що кілька оживляє оточення і є важливим елементом для 2D-ігри, де все плоске. Меню виглядають завершеними і не дуже перевантажені.

висновок

Rail Nation – економічний симулятор з гідним різноманітністю ігрових елементів і простором для стратегії . Всупереч назві, поїзди – не єдина ваша турбота, коли мова заходить про управління власною залізничною імперією. Найчастіше стратегія відіграє важливішу роль, ніж наявні ресурси . На закінчення зазначу, що гра відмінно підійде як любителям поїздів, так і тим, хто просто любить гри, в яких потрібно подумати.

Втратив Пароль

Зареєструйтеся