Star Conflict 2020 Огляд Star Conflict

Скачати Star Conflict
ігри

Онлайн гра Star Conflict представлена ​​в жанрі Sci-Fi і містить елементи космічної стратегії. Вона надає безкоштовну можливість зіграти пілотом космічного корабля і взяти участь в бойових битвах за владу над дарами Предтечі. Грати в Star Conflict онлайн сподобається шанувальникам зіркових подорожей і битв.

Яскрава і чітка промальовування деталей кораблів, захоплюючі битви і фантастичні спецефекти не залишать байдужими нікого. Початківець гравець зможе безкоштовно скачати Star Conflict через офіційний сайт і приступити до онлайн-грі після авторизації в клієнті.

Історія

Минуло три тисячоліття після того, як перші колоністи назавжди покинули Землю. Нині Галактика розділена між зоряними імперіями і незалежними угрупованнями. На околиці галактики, в Секторі 1 337, була виявлена ​​область мертвих покинутих світів – руїни великої цивілізації прибульців. Величезні заводи і квітучі міста, застиглі в запустінні. Уламками кораблів усіяні поля, на яких колись відбувалися кровопролитні бої. Жодної живої душі. Все було знищено таємничим катаклізми – пульсуючою аномалією, яка випалила все живе в цьому секторі.

star conflict скачать
Але це не зупинило людство, нових «господарів» всесвіту. Найманці і шукачі пригод кинулися на пошуки артефактів, не дивлячись на чатує небезпека. Багато згинули, включаючи добре озброєні експедиції – але чимало і тих, хто повернувся з нечуваним багатством. Так що мародери продовжують сюди навідуватися в пошуках втрачених скарбів прибульців – і неминуче б’ються за право володіння ними.

Відео огляд Star Conflict

Геймплей

На вибір надається три класи кораблів: Перехоплювач, Штурмовик і Фрегат. Кожен корабель наділений особливими конструктивними рішеннями, вираженими в фізико-технічних особливостях. Потужність судна змінюється в залежності від подальшого оснащення, представленого у вигляді зброї, лазерів, запчастин, модулів управління.

star conflict скачатиГра Star Conflict заснована на онлайн боях між реальними гравцями. Командний ПВП режим полягає в захопленні головних точок. Щоб здобути перемогу, кожен корабель повинен виконувати певну функцію. При злагодженій грі буде досягнуто бажаного результату.

star conflict journeyОсобливості

 • Особливістю онлайн-ігри Star Conflict є добре опрацьована економічна і бойова система. Космічні кораблі можна прокачувати, покращуючи їх конструктивно.
 • Невелика кількість локацій дозволяє ретельно вивчити місце проведення боїв і продумати стратегію бою.
 • Яскраві судна, неймовірні спецефекти і захоплюючі бойові битви піднімають адреналін в крові гравця. Почавши грати в космічному просторі онлайн, зупинитися неможливо. Досить завантажити гру Star Conflict безкоштовно і приступити до дій, щоб закохатися в безмежний космос і смертельні битви в невагомості.
 • Флотилія під вашим командуванням
  У вашому розпорядженні десятки різних кораблів, від стрімких розвідників, до важких фрегатів, до зубів озброєних гарматами і ракетами. Згодом ви зможете зібрати свою власну флотилію.
 • Виживання у відкритому космосі
  Ви можете залишити станцію і здійснити подорож по далеких космічних колоній, захопленим давнє прибульців. Вас чекають місії, пошук цінних предметів, крафт модулів і кораблів, битви між гравцями, піратами і прибульцями з глибокого космосу.
 • Обери свій шлях
  Кожен корабель може бути підготовлений для виконання конкретних завдань: прихована розвідка, полювання за головами, надійна підтримка союзників. Значний арсенал зброї і гаджетів, а так само можливість крафта предметів і кораблів допоможе в цьому.
 • Хто не з нами, той проти нас!
  Об’єднаєтеся з друзями в смертельну ескадрилью елітних пілотів. Боріться з іншими гравцями, виконуйте PVE місії. Створіть корпорацію, беріть участь в боях за контроль територій. Впишіть своє ім’я в літописі Всесвіту!
 • Отримуйте досвід і розвивайте вміння
  Поліпшуйте свій творчий хист, встановлюйте рідкісні імпланти, відточуйте тактику. Можна йти напролом, діяти з дистанції, а якщо захочеться, то підійти непомітно і завдати нищівного удару з тилу. Вибір за вами!

Добре

 • ретельна настройка кораблів;
 • космос прекрасний;
 • літати і стріляти приємно і весело.

Погано

 • поза командою непросто досягти злагодженості;
 • режими могли бути і оригінальніше;
 • відкритий космос наганяє тільки нудьгу.
7

Добре

Втратив Пароль

Зареєструйтеся