ігри
Star Stable
star stable

Star Stable - це онлайн світ, в якому гравець подорожує по острову Юрвік верхом на власному коні. Спільно з тисячами інших геймерів рушайте в подорож, змагайтеся в скачках, доглядайте за вихованцем і розплутує клубок таємниць оригінального сюжету.

Гра сподобається всім дівчаткам. Щоб завантажити Star Stable Online безкоштовно на російській мові, необхідно перейти на сайт гри і зареєструватися через електронну пошту.

геймплей

Пригоди починаються з вибору коня. У міру зростання навичок управління скакуном, відкриються нові породи, а гравець поповнить стайню.

Юрвік приготував складні головоломки і нескінченні пригоди. Гравці зустрінуть цікавих жителів і візьмуть участь у цікавій історії.

Star Stable - це онлайн гра, так що можете грати разом з друзями. Об'єднуйтеся в групи, щоб відкрити нові грані неосяжного онлайн світу. Тут є чим зайнятися. Клуби верхової їзди візьмуть нових учасників, а веселі конкурси подарують масу вражень.

У Star Stable вистачає умілих наїзників, будь-який гравець може випробувати навички і позмагатися. На вибір доступні змагання для одного гравця і великі відкриті чемпіонати для всіх. Перемога дістанеться найсильнішому!

Особливості

  • Не потребує оплати до 4-го рівня - безкоштовно скачайте гру Star Stable Online російською мовою з офіційного сайту. Грайте до четвертого рівня без передплати або покупки.
  • Власний кінь - доглядайте за улюбленим скакуном і готуйте до стрибків.
  • Тисячі квестів - розгадуйте секрети острова і зустрічайте нових героїв.
  • Розрахована на багато користувачів гра - грайте в Star Stable онлайн з друзями і подорожуйте по віртуальному світу.
  • Чемпіонати - змагайтеся, щоб отримувати нові нагороди!

Втратив Пароль

Зареєструйтеся