Скачати Кроссаут | Crossout

Стежити Скачати Кроссаут
7.3

Добре

ігри
Crossout
Кроссаут

Скачати вже культову гру Кроссаут можна з офіційного сайту або торрент-трекера. Перед установкою потрібно переконатися, що гра відповідає мінімальним вимогам, пройти реєстрацію або зайти в Crossout через акаунт іншої гри Gaijin Entertainment.

Творці знаменитої військової гри «War Thunder», Targem Games і Gaijin Entertainment знову об'єдналися і розробили новий проект - Кроссаут, що представляє собою безкоштовне ММО. При цьому камера рухається в режимі «3D», тобто від третьої особи. Дії відбуваються в постапокаліптичному світі. З деталей, які в реальності дивно виглядають разом, треба буде сконструювати справжнісіньку бойову машину. Але це ще не все - цю «тачку» потрібно оснастити бронею, зброєю, різними системами, двигунами. Ці елементи зроблять бронемобіль воістину унікальним творінням, адже можна навіть поставити генератор, який зробить апарат невидимим. Нафантазувати можна що завгодно - аби були відповідні деталі. Так що якщо ви фанат гри War Thunder, то скачати Crossout через торрент у нас Вам потрібно по-любому.

А де ж їх взяти? Все досить просто - з одних елементів зібрати інші, добути потрібні на поле бою або купити, благо є аукціон. Комбінацій - море, і кожен гравець зможе знайти таку, яка підійде саме для нього. Якщо вірно розподіляти ресурси, то можна створити абсолютно неймовірну конструкцію. При цьому вибір досить широкий - всюдихід, платформа, антіграв і т.д. Понавесілі шипи, решітки, поставити радар, потужний двигун, що обертаються ріжучі диски, пару кулеметів або дуло танка - і вперед, до перемоги. Ну а після добути деталі, піти в майстерню, зібрати або розібрати, вдосконалити свою машину.

ВАРІАНТИ СКАЧУВАННЯ

Основних джерел два, обидва мають свої переваги і недоліки, найбільш популярний варіант - з офіційного сайту, але можна скористатися будь-яким вподобаним. Виникає закономірне питання «Навіщо завантажувати з торрента, якщо можна завантажити з офіційного сайту?», Відповідь нижче.

--- Перед тим як завантажити Crossout, переконайтеся що Ваш ПК відповідає системним вимогам гри ---

З САЙТУ CROSSOUT

Скачати гру безкоштовно можна за посиланням вище. Спосіб має свої переваги і незручності.

плюси:

 • Надійність полягає в тому, що з офіц. сторінки не скачаєш файл з вірусами або биту версію, втрачений час і трафік повністю виправдовують себе.
 • Зручність реєстрації і установки. При реєстрації Кроссаут запропонує завантажити гру на сайті або за посиланням в листі - при стабільному інтернеті даний спосіб заощадить час.
 • Актуальна версія гри. Офіц. сторінка запропонує до скачування останню, оновлену та виправлену версію.

мінуси:

 • Скачуваний лаунчер - лише файл запуску, що важить 4,7 Мб, завантаження є частиною установки, а стандартний торрент важить - від 2 до 3 Гб. При оновленні системи буде потрібно повторне скачування, якщо трафік обмежений, то оптимальним буде зберігання на жорсткому диску файлу, скачав через торрент.
 • Завантаження може перерватися, якщо інтернет нестабільний або раптово відключили електрику. Більшість браузерів підтримують відновлення завантаження, але це може привезти до отримання битого файлу, а при установці призведе до переривання процесу програми Кроссаут.
 • Швидкість скачування висока, але залежить від кількості викачують і сервера, торрент при достатній кількості сідів стане більш виграшним варіантом.

 

УСТАНОВКА З ОФІЦІЙНОГО САЙТУ

Установка починається з переходу на офіц. сайт і реєстрації з вибором ігрового сервера (про те, як зробити реєстрацію в Кроссаут - тут), після цього скачується запускной файл Красаут. Після запуску програма запропонує вибрати варіант використовуваної мови, вибираємо Кроссаут російською, і місце для установки на комп'ютер. На етапі установки можна вибрати скачування торрентом.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ТОРРЕНТ-ТРЕКЕРА

«Народний» спосіб актуальний в ряді випадків, але супроводжується ризиками і більш уважним до себе ставленням.

плюси:

 • Зручність того, щоб завантажити crossout через торрент очевидно: контроль завантаження, можливість подальшої роздачі і якісне відновлення скачування при аварійному відключенні ПК або інтернету.
 • Можливість скачування при низькій швидкості інтернету. Для торрента швидкість Вашого інтернету не важлива, але для Crossout вона матиме важливе значення.
 • Завантаження повного файлу установки, який можна зберігати на зовнішньому пристрої пам'яті або на логічному диску, що не зайнятому системою.

мінуси:

 • Віруси / неякісні файли - результат більш низького контролю на торрент-трекерах, в порівнянні з офіційною версією.
 • Низька швидкість роздачі при малому числі сидов. Уважніше вибираємо сайт, з якого завантажуємо і заздалегідь дивимося статистику.
 • Стара версія потребують оновлення і витрат додаткового інтернет трафіку.
 • Велика кількість реклами і додаткових додатків.

 

УСТАНОВКА З ТОРРЕНТ-ТРЕКЕРА

Скачуємо торрент з сайту, якому довіряєте, запускаємо і чекаємо завантаження. Завантаження 2 Гб зайняло 4 хвилини, на сайті було заявлено, що сидів - 271. Запускаємо фал setup.exe, вибираємо місце установки і чекаємо її завершення.

Насолоджуйтесь фантастичним жанром ММО-екшн, проявляйте свою індивідуальність і логіку в побудові машини вбивств: на гравітаційному полі, з саморобними пушками і прикрасами шипів, що нанесе ворогові поразку!

Системні вимоги:

 • Операційна система: Windows 7/8/10
 • Процесор: Intel® Core ™ 2 Duo E8500 or AMD Phenom II X3 720
 • Відеокарта: GeForce GT 440 or AMD Radeon HD 5670 or Intel Graphics 5000
 • Оперативна пам’ять: 4 GB ОЗУ
 • Місце на диску: 6 GB

Втратив Пароль

Зареєструйтеся