Karos

Стежити Скачать Карос
5

Нормально

7

User Avg

ігри
Karos
карос онлайн

«Karos» - безкоштовна MMORPG в стилі фентезі!

Карос скачати час настав - популярна онлайн гра в стилі фентезі. Вона шалено цікава, але підступна і таїть в собі багато пасток, які підстерігають необережних гравців. Ця масова розрахована на багато користувачів гра оповідає про велику війну чотирьох рас зі злом, які прийшли в світ Азмара. Кожен знайде своє покликання в цій епічній сазі, почавши грати одним з семи унікальних класів. Ви зможете не тільки розділити нелегку, але повну пригод і незабутніх подій долю одного з героїв, а й відправитися в захоплюючі і небезпечні пригоди. Карос подарує вам можливість грати, перемагати і завойовувати.

Настав час показати всім, на що ви здатні. Чи повернетеся ви зі щитом чи на щиті, залежить тільки від вас. Ваша доля - у ваших руках!

Безкоштовна рольова онлайн гра Karos Online створена в 2009 році компанією GalaxyGate з Кореї. Вона є класичною ММОРПГ зі звичними PvP і PvE режимами.

Гравцям належить досліджувати відкритий світ з безліччю підземель, населених небезпечними монстрами, боротися за замки і рудники, добувати рідкісні дорогоцінні артефакти для вдосконалення ігрового персонажа. Перш ніж почати підкорення нового фентезі світу Азмара, необхідно зайти на офіційний сайт і скачати Karos Online: Початок на комп'ютер. Завершивши просту реєстрацію і створення персонажа, можна приступити до гри.

Release Date:Genre:, Developed By:Publisher:

Системні вимоги Karos

Гра не сильно вимоглива до ресурсів. Грати в Karos Online можна на слабкий пк:

  • Процесор 1.4 Ghz,
  • Оперативна пам’ять 512 MB,
  • Відеокарта з 256 MB пам’яті.

Втратив Пароль

Зареєструйтеся