Karos Огляд

Скачать Карос
ігри

На далекій планеті Азмара існує понівечений безліччю воєн континент під назвою Бракіон. Цілі тисячоліття землі Бракіона занурені в кровопролитну війну.

Карос оглядДобро і Зло ведуть нескінченне бій за приховану в землі силу – Флетт. Відважні герої, чия доля стати міфічними воїнами Кароса, повинні використовувати субстанцію Флетт і покласти край війні, знищивши прокляття темряви.

Раси і класи персонажів

У грі Karos Online: Початок доступні чотири раси і сім унікальних класів.

 • Люди – стандартна для ММО раса. Вони є середніми по всім параметрам і не виділяються особливими якостями. Б’ються за допомогою вірного меча і щита. Люди в онлайн світі Karos можуть стати мечниками або Паладин.
 • Тіні – істоти, оповиті таємницями, є похмурими представниками планети Азмара. Тіні мають бліду шкіру і песимістичний погляд, але є справжніми геніями в знаннях магічного мистецтва. Вибравши даний клас гри Karos Online: Початок можна стати магом волоцюгою або чарівницею.
 • Сероіни – породження дикої природи. Вони висвітлені яскравим сонцем і існують в світі з людьми. Їх атаки граціозні, а прекрасна зовнішність здатна підкорити будь-кого. Сероіни в Karos Online можуть стати лучників або відунів (аналогами чарівниць).
 • Ванісійци – суворий народ півночі, схожий на гномів. Ванісійци процвітають, адже є постачальником безлічі товарів в Karos: Початок. Торгівля у них в крові, але вони також є майстерними війнами. Забувши про використання звичайних сокир і мечів, дана раса може вибрати клас Канонір, який використовує вогнепальну зброю.

геймплей

У грі Карос онлайн застосовується класична схема квестів зі знищенням певного кількості мобів, доставкою товарів і пошуком предметів. Гравців чекають спільні проходження квестів, рейди на босів, традиційне PvP і видобуток рідкого обмундирування для героя.

Окремим бонусом гри Karos Online є субстанція Флетт, вибивається з певних видів ворогів. За допомогою даного виду енергії персонаж прокачує унікальні характеристики і може перевершити соратників в силі і швидкості.

Відео

Особливості

 • Дана ММОРПГ поширюється по системі free-to-play. На офіційному сайті гравці зможуть безкоштовно завантажити гру Karos Online після реєстрації в системі. Розробники не закидають проект. Графіка виглядає на сучасному рівні.
 • У грі Карос присутній цілих три види прокачування персонажа: досвід, мораль і система Флетт. Перший поліпшується простим виконанням завдань і знищенням монстрів. Другий залежить від поведінки і морального вибору героя. Вбивати всіх підряд не вийде, персонаж отримає чорну мітку і стане метою для гравців і міської варти.
 • Ігровий світ Karos Online надає масу можливостей: подорожі по величезному відкритому простору, вільна торгівля, приручення вихованців, масштабні битви в складі гільдій, облога фортець і рудників.
 • Преміальну валюту можна купувати за звичайну ігрову, не вкладаючи реальних грошей.

Добре

 • Добре продуманий пвп
 • Для слабких пк

Погано

 • Слабка графіка
 • Довгий час прокачки левелів
5

Нормально

Втратив Пароль

Зареєструйтеся