League of Angels: Heaven's Fury

Стежити Скачати
ігри
League of Angels
League of Angels

League of Angels. Лють Небес - гідне продовження знаменитої серії. Приголомшлива 3D-графіка, атмосферний музичний супровід і захоплюючий сюжет чекають вас!

League of Angels: Heaven's Fury - це безкоштовна браузерна 3D гра в жанрі MMORPG від компанії Youzu Interactive . Дія LoA відбувається в фентезійному світі, де боги стали злими і тільки обрані, в особі гравців, можуть їх зупинити. Їм належить зібрати загони легендарних ангелів і повернути на небеса порядок. У грі є повноцінний сюжет з різними квестами, підземелля і кілька режимів PvP. Будь-які битви супроводжують барвисті спецефекти і графіка, приємні анімації. Бойова система виконана за типом Hack'n'Slash, також не обійшлося без автоматизації бою і пересування.

Унікальні герої будуть супроводжувати вас у фантастичному світі League of Angels: Лють Небес. Дізнавайтеся їх історію і виконуйте численні квести!

Похмурі і таємничі, зачаровують і епічно - в League of Angels: Лють Небес різноманітність і опрацювання локацій вразить навіть найвимогливіших шукачів пригод

Безліч крутої і потужної амуніції та зброї. Різні види покращень нескінченні можливості для прокачування і встановлення можливостей персонажа.

  • Гідне продовження знаменитої серії League of Angels, з оновленою графікою і сюжетом
  • Ви можете ходити в рейди і добувати унікальне спорядження і матеріали для крафта в будь-який час!
  • Можливість зустрітися з героями грецької міфології - Афіна, Пандора, Аполлон.
  • Можна поліпшити практично все - від екіпіровки і реліквій до горгоні вихованців.
  • Неймовірна графіка. Всі битви супроводжують барвистими спецефектами і приємною анімацією.

Мінімальні системні вимоги

Мінімальні системні вимоги League of Angels: Heaven’s Fury відображають варіант комплектації для ПК, на якому гра буде стабільно працювати на мінімальних настройках, не викликаючи відчутного дискомфорту.

ОС: Windows7 32bit
Процесор: Intel (R) Core (TM) i3-4160 CPU@3.60GHz
Оперативна пам’ять: 2 GB ОЗУ
Відеокарта: 1024MB
DirectX: Версії 9.0c
Мережа: високошвидкісне підключення підключення до інтернету
Місце на диску: 10 GB

Втратив Пароль

Зареєструйтеся